Květen 2011

31.květen - Den bez tabáku

31. května 2011 v 21:23 | Anushe^ |  ✯ Téma týdne, mé úvahy
Ahoj ,
zaujal mě dnešní mezinárodní svátek - Den bez tabáku, a rozhodla jsem se, že o tom napíšu článek.


Tento svátek má upozornit na následky kouření a také se snaží snížit počet kuřáků. Někde jsem četla, že na následky kouření umírá více než 5 miliónů lidí a počet stále roste. To je strašný!
Kuřáci s kouřením začínají čím dál tím víc dřív. Dnes ráno v TV byl rozhovor s nějakou paní a ta říkala, že lidé začínají s kouřením nejčastěji kolem 10. a 12. roku (možná tomu někdo nevěří, ale já to můžu dokázat - na naší škole kouří spousta lidí a je jim kolem 13. roku). A je to prý kvůli tomu, že nemají ještě rozum. Dospělí lidí nezačnou kouřit, protože mají rozum (i když tomu moc nevěřím, protože když vidím nějaké ty týpky, tak bych klidně i řekla, že mám víc rozumu než oni. :D)

,,KDYŽ KOUŘÍŠ, JSI IN!"


Proč teenageři kouří? Protože chtějí být ,,in", být dospělejší, vypadat starší ale také vyzkoušet něco zakázaného. Nepochopím to, není kam spěchat. Kolem mne je spoustu lidí, kteří kouří a strašně machrují. Ve škole pořád o tom mluví - kam si po škole půjdou ,,zapálit", jestli si koupí kusovky, kolik mají prachů, kde jim to prodají, kdo všechno půjde, atd. Strašný! Nebo taky slyšívám: ,,áá, já si chci už zapálit!"
Opravdu nechápu, co na tom kouření je tak úžasného. Strašně to smrdí. Smrdí ti potom celé oblečení a zežloutnou ti zuby a.. no prostě je to hnusný. -.- Zkrátka si myslím, že - za prvé - je to jen frajerství a za druhé - ničí to zdraví.
Já nikdy nekouřila (vždyť jsem mladá!!). Jistě, někdo starší by řekl, že ještě abych kouřila! Ale opravdu, kolem mne je plno kuřáků a to jim, jak říkám kolem 13. roku. Už nekolikrát mě pobízeli, abych si šla zapálit nebo mě popichovali stylem ,,Už jsi někdy kouřila?" a tak podobně. Leze mi to na nervy. :O
Já svůj názor nezměním - něco jsem si slíbila - nebudu jako ostatní! Nezačnu kouřit ve 13! Omg, co to je?! Pak v 18letech budeš zpytovat svědomí, jak jsi byla pitomá, že jsi ve 13ti kouřila. Třeba nebudu kouřit nikdy. Kdo ví.. ;] Každopádně jsem na sebe pyšná, že nejsem jako ostatní! JOU HOU. :)

BOREC JE TEN, KDO I PŘI NÁTLAKU OSTATNÍCH, NEZAČNE KOUŘIT!

• Jaký je váš názor na kouření?
○ Kouříte?
• Co říkáte na 13leté frajery s cigaretami?

A nakonec pár videí proč (ne)kouřit:
JE TO SICE NECHUTNÝ, ALE ASPOŇ UVIDÍTE, CO SE VE VÁS DĚJE, KDYŽ KOUŘÍTE ..

Návštěvnost • TOPlist [29.5.2011]

29. května 2011 v 22:50 | Anushe^ |  #Návštěvnost
Dnešní návštěvnost mě opravdu mile překvapila! :]
Podívejte se sami:

-> tolik on-line - wow! :O

-> návštěvnost za dnešek ;]
__________________________________
Děkuju moc !♥
With love your Anushe^
( přednastaveno )

Stála jsem na dálnici • 29.Květen 2011

29. května 2011 v 20:36 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
ciao ,
omlouvám se, že jsem nenapsala , ale zkrátka nestíhám. ;) Omlouvám se.
Moc vám děkuji za komentáře a za návštěvnost - ale to až v dalším článku.. ! :]
V minulém článku jsem psala, že v sobotu jedu s aerobikem do Prahy na soutěž a hádejte kolikátý jsme se umístily ! Prvníííííííííííííííííí ! juchůůůůů!;D Nemohly jsme tomu uvěřit! Bylo to navíc FINÁLE [ na diplomu je navíc ještě ,,Mezinárodní finále" , ale moc cizinek jsem tam neviděla - akorát pár Slovenek , ale jinak nic ] a bylo nás tam deset týmů! Wow! :O :D A ještě ke všemu první a druhé místo rozhodlo JENOM 3 bodíky! Pááni! :] Nečekaly jsme to! :) Úúúúúúú ♥
Zajímavé, v této soutěži se nám tento rok daří! V semifinále jsme také byly první a ještě jsme byly ve starší kategorii než jsme měly být. :] Prostě supr! ;)
Akorát cesta zpět to zkazila - kousek od Prahy jsme museli zastavit, protože před náma byla ohromná kolona a nikdo nevěděl, co se děje. Za náma se postupně sjížděla další a další auta.. Po chvíli kolem nás prosvištěl po kraji pohřebák. ! E! :O Lekli jsme se. Usoudili jsme, že se stala nějaká nehoda. A taky že jo. Po chvíli začili všichni vylízat z aut a rozhlíželi se. My jsme trpělivě čekali v autě. Asi po hodině jsem vylezla i já, stoupla si na podlahu auta a vykoukla ven. Koukla jsem se za sebe - kolona aut, koukla jsem se před sebe - také kolona aut. Táhlo se to do zatáčky a dál. Nebylo nic vidět. Jenom stovky aut. Stáli jsme tam asi 2 hodiny a čtvrt ! oh! Potom začly auta pomalu popojíždět.. Asi 2km od místa, kde jsme se poprvé zastavili byla ta nehoda. 1 auto bylo TOTÁLNĚ rozflákaný, který nejspíš skončilo v příkopě. Potom tam bylo druhé auto, to bylo už naložené na odtahovce. A ještě bylo asi třetí, ale to nejsíš už odvezli. Na silici byly samé černé čáry od kol. Hrozný!

Potom se to už rozjelo a my jsme frčeli domů. [ konečně! ]
Byla jsem hrozně unavená, tak jsem si asi na půl hoďky zdřímla.. Potom jsme byli už kousek před naším městem, tak už to byla pohoda.
Bylo to opravdu dlouhý. Prý i jeden člověk zemřel, páč lidi v autě, kteří stáli vedle nás, poslouchali z mobilu zprávy a tam to říkali. Ale už to nebudu řešit.!
Jedeme dáál ...
Ještě jsem také říkala v min. článku, že potom ještě pojedeme do Ikei a do obchoďáku, tak... jsme nejeli. :( Byli jsme unavený, sice jsem byla smutná, že si nedáme v Ikee ty výborné masové kuličky s brusinkami, ale co se dá. ALE naštěstí, asi za dva týdny tam pojedeme se ségrou na soutěž, tak se tam prý [ konečně :D ] stavíme. Doufám! ;)
With love your Anushe^

Prága ;P • 26.Květen 2011

26. května 2011 v 21:04 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
ahoj ,
opět nějak nestíhám. Šprtám se nebo včera jsme zrovna byli se školou na výletě. Bylo to fayné ;P. V sobotu máme v Praze soutěž (aerobic), ale jedu autem, takže asi po soutěži se ještě někde stavíme [ Ikea, obchoďáky.. ].
Úúúúúúúúú. Už nevim o čem psát .. takže já pádim.
WOW , tohle je snad nekratší deníček, co jsem kdy napsala.. :D !

bye.
With love your Anushe^

Gruntujeme^ • 21.Květen 2011

21. května 2011 v 11:58 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
čááu;P ,
právě uklízím, třídím a upravuju svou šatní skříň. ;) Mikiny jsem dala dozádu, trička a tílka jsem vyndala z "komínů" a dala na ramínka [co je na ramínku, nosím častěji, něž v "komínu"] a poskládala jsem všechny kalhoty a pyžama, který byly ve skříni všelijak zmuchlaný. ;) Teď jdu ještě na pásky, šátky, plavky, ručníky, placky, tkaničky, návleky, a další všelijaký kravinky♥. :P

Možná že dám pak nějakou foutou. ;) uvidím.
zatím bye.
With love your Anushe^

To se nedá ! .. • 20.Květen 2011

20. května 2011 v 19:07 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
ahojky ,
jsem tu neočekávaně , vím :D Řekla jsem, že si dám pauzičku od PC, ale ono to nejde. Akorát jsem tu moc nevysedávala do X hodin večer, jinak vše při starém.. Nojono.. ;D
Tyo, dneska mě pěkně namíchla učitelka na ájinu ! ;O f*ck! ale nechci to rozebírat. [nechci si to znova připomínat]

Chci sepsat nějaký smysluplný článek, ale nikdy to nevyjde.. :D achjo. Pokusim se přemoct. ;P
With love your Anushe^


Odpočinková kúra ~ na 7 dní • 17.Května 2011

17. května 2011 v 15:48 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Ahojky:) ,
jdu rovnou k věci. Poslední dobou se cítím hrozně unavená a mám STRÁÁÁÁŠNĚ velký kruhy pod očima a asi vím, co to způsobuje. Celodenní námaha a potom večer, když už jsem utahaná místo toho, abych šla spát, jdu ještě na počítač a jsem na něm někdy do desíti večer. ! :O
A zas ráno: jsem nevyspalá, přes den se utahám, večer zírání do počítače (to také má vliv na kruhy pod očima!) a pozdě jít spát...
Ale dnes jsem si řekla dost! Dneska jsem se ráno úplně zhrozila z těch kruhů!!! :O Pro informaci : nepoužívám korektor, make-up, pudr, atd. Nechci si tím zbytečně znečisťovat pleť a navíc si myslím, že u mě to je (prozatím) zbytečné.
No a vím, že když jsem byla minulé prázdniny na táboře, kde nebyl žádný počítač, každý večer o půl desátý - někdy v deset hodin spát, tak jsem další den neměla žádné kruhy pod očima. Akorát jednou, když jsme v noci dlouho kecaly s holkama. O:P
Takže co bude? Chtěla bych si dát od PC tejden klid (úplně!). Večer vůbec nezapnu notebook, nebudu blogovat. Akorát když budu potřebovat něco do školy, apod. Ale budu se snažit sem nechodit! ... ;) Prosím, nezlobte se, ale už nechci být nevyspalá !!
Tak asi za týden . ;)
Mějte se.
_______________________________
PS: Ty bonbóny jsem nakonec do školy vzala. ;D První kámoška to věděla už od včerejška a pak druhá za mnou přiběhla při 1. hodině na PC, že se teď dozvěděla na Seznamu.cz, že mám svátek :D. A pak vlastně na mě zakřičel jeden kámoš:,,Any? Ty máš dneska svátek!" :D Potom my všichni dole ve třídě popřáli.. :) Potěšili mě, jak byli všichni milí. :] Jsou super! <3
_______________________________
With love your Anushe^

Uh, asi umřu! • 16.Květen 2011

16. května 2011 v 20:57 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Bonne journée ,
musím se s vámi podělit o dnešním školním výletu (Aquapalapce v Praze)! :) Sice jsme úplně mrtvá a zavírají se mi oči ale stojí to za to!
Tak tedy... ráno jsem vstala sice v 6:25 ale přesto jsem nestíhala! V 7:15 jsem měla být u kámošky - byla jsem tam v 7:18 a navíc mi nikdo neotvíral. [ Grrrrr! ] Potom jsem jí volala, kde je a ona mi řekla, že je skoro u busu, že má těžkou tašku, tak že by to nestíhala ! [ nas*at! ] Tak jsem pak hnala za ní, protože na mě počká na tom místě, kde teď právě je. [ no to je opravdu hodná! ] Jako naschvál jsem musela čekat cca 5 minut na semaforech, takže jsme přišly k busu, když už všichni byli ve vnitř a učitelka nás napoměla, že už jsou 2 minuty po.
Potom ale všechno bylo v pohodě!
V busu samé srandičky, historky, vtípky .. ;)

Když jsme vstoupili do Aquáče, dostali jsme čipy a měli se jít převléknout (stejný typ kabinek byl i v Aquaparku v Liberci). Potom jsme si šli odložit věci do skříňky a pak jsme šli přes sprchny do první haly.
Tam byl hlavně vodní proud vedoucí kolem dokola, uprostřed byl plavecký bazén, kde bylo kondiční plavání a aquaerobik (obr. 1.). V jednom rohu byly bazénky s vířivkou dva malé a jeden větší (voda byla teplounká - 35°C) (obr. 2.).
Dále se dalo proplavat do druhé haly - Pirátská loď a vlnobití. Tam jak píši, byla velká pirátská loď, za ní malé skluzavky, vířivky, vodotrysky pro malé děti a vedle byl velký bazén napodobený mořské pláži - palmy, na břehu nepravé kopečky "písku" a vždycky asi na 20minut se spustily óbrovské vlny ! :) Když to skončilo, opět se spustili vodotrysky.
Nakonec jste mohli projít průchodem do 3. haly. (Musím se přiznat, tu jsme strašně dlouho hledaly ! :D Jsme procházely celé dvě haly a ne a ne najít tu třetí.. :D) V průchodu byl bazén s teplejší vodou a ve zdi byly dvě akvárium s nejrůznějšími rybičkami - byl tam Nemo :D, Dory (nvm jestli to píšu správně), malý žralok, potom taková žlutá rybka - no prostě samé cizí ryby. :)
V té 3. hale byly konečně ty tobogány ! ♥:P Když jsme tam s kámoškama vešly, nevěděly kam dřív ! :D
Postupně jsme projezdily všechno. Po obídku z domova (houska a sušenka;D) jsme se s kámoškou odvážily i na trychtýř ;P! (t.j. 3. obr.) Druhá kámoška se bála. o.O Jasně, já se taky bála, když jsem byla úplně poprvé v aquáči na trychtýři ale to ona mě přemluvila! Poradila mi, ať zavřu oči a potom to už bylo v pohodě!
Nakonec to skončilo, že jsem už to neřešila, ať si tam nejde, když se tak bojí. My si s kámoškou jezdily na trychtýři a potom tam přišly další kámošky právě s tou kámoškou, a že prý to jde zkusit. Potom, když ji překecaly, tak tam chodila docela často. Přifařila se k těm holkám a nás dvě nechala. Fayn, proč ne. My si jdem jezdit podle svého plánu.
Tak tedy jsme ještě nakonec projely všechny tobogány, 2x na trychtýři a potom jsme šly ještě do 2. haly do teplé vířivky a potom jsme už museli jít. ;(
Zpáteční cesta v buse byla nemálo plavná ! :D Úplně nejlepší. Naše ,,zadní" parta [ protože jsme seděli vzádu ] tam volala různým kámošům z cizího telefonu třebaže tady je státní policie, nebo tady je Vodafone, nabízím vám 2 paměť. karty zadarmo, mohl by jste se dostavit do jedné z našich prodejen? :D prostě nejlepší. A byly další hlášky, další vtípky, .. ! Prostě dokonalý ! ;O :DD

Dneska si myslím, že jsme se všichni zas víc zkamarádily [ nemyslím tím jakože se spolu nebavíme. ale jako, že je z nás čím dál tím víc větší parta - teda aspoň myslím;) ].
Jůůůůůůů , já zítra mám svátek ! Páni, to to utíká. :) Bonbóny zítra do školy neberu. Za prvý žádný nemám a za druhý se mi nechce. Chci risknout, jestli si někdo vzpomene, že mám svátek.. ;) Docela velký risk, no!.. ;D
no nic, jdu se rychle osprchnout a potom RYCHLE (a zběsile:D) do postele!
pa

With love your Anushe^
> EDIT: nefakčí fotky AGHHHHR :O

Přípravy na Aquáč ;P. • 15.Květen 2011

15. května 2011 v 21:02 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
ahojky ,
už je devět hodin večer, zítra škola.. Ale já nejdu! ;P Jedeme se školou do toho AQUAPALACE! Právě se chystám, ale už nějak nevím, co dalšího mám přibalit. Tak ono toho asi moc nepotřebujete. Mám: plavky, ručník, mobil, sluchátka, (zatím) prázdnou peněženku :D, červený a zelený Skittles (ty z minulého článku), orbitky, kapesníčky a dál už nevim.. Možná si vezmu nějaký zápisníček s propiskou na nějaký poznámky, ale dál už nevim co. :|

Docela mě naštvala kámoška.. Chtěla jsem se ji zeptat, jestli se pro ni mám cestou stavit a ona že ještě vůbec neví. o_O Tak nevim, jestli se u ní mám stavit. Možná že pojede autem ale zas ta to má blíž, než já (já jdu pěšky). Nevim,no.
Vyjdu o čtvrt hodiny dřív a třeba ji potkám..
Tak držte palce, ať všechno vyjde! ;)
báj :].
With love your Anushe^
Edit: jé, zrovna se ozvala kámoška - půjdem spolu. tak fayn. :]

I ♥ it ~ no. 1 [ Candy&other things ]

15. května 2011 v 14:58 | Anushe^ |  #Anushe^
čaute;) ,
Nafotila jsem dnes pár fotek mých sladkostích [ po některých už zbyly jen obaly ;D.. ]. Tyto fotky budu přidávat třeba i k deníku, informacím, apod.
© ZAKÁZÁNO KOPÍROVAT!
Skittles !:P ty zelený jsem zatim neměla, ale těšim se na ně ;P

Happy, happy, HAPPY BIRTHDAY my blog ! <3

14. května 2011 v 22:45 | Anushe^ |  ..informuje
Ahoooj ,
co je dnes za den? 14.května 2011 a víte, co se dělo před rokem? Založila jsem tento blog! Tudíž, dnes tomuhle blogu je jeden rok !
Všechno nejlepšíííííííííííííííííí ! :)

1zy7rf9_large

Nail design - iPod Nails (videonávod)

14. května 2011 v 12:31 | Anushe^ |  ✯ Krása
With love your Anushe^

Jaké je vaše přání? :)

13. května 2011 v 20:01 | Anushe^ |  ..informuje
Ahojky ,
jsem tu zde jenom a jenom pro vás. ;)
Chci se vás zeptat, co teď chcete, abych přidala? Cokoliv!

Ale musíte napsat do komentářů.. ;)
With love your Anushe^

Reka Affiliates <3.

13. května 2011 v 18:17 | Anushe^ |  ..informuje
hello . =^ . ^=
Potřebuji si ujasnit, kolik mám Affs. Proto to sem vypíšu a když by se někomu něco nezdálo, tak napište do komentářů.
Upozornění! : Dlouho neaktivní Affs [ty, co se vůbec neozvaly na blogu], jsem smazala.

http:// La blonde.
http:// McCaslin
http:// (/ Patricia Affliction /)
http:// [: LilLy :]
http:// Barush
http:// Miss.Cherrie
http:// my-t-shirt [Mischelle^]
http:// Miky =*
http:// ...€L!śK@...:)*

pozastaving:
http:// Dennie*
http:// Anicqua

stále SPŘÁTELUJI !jumpy.gif image by Salisko
with love your Anushe^

Hehe ^ ^ Aquapalace <3 • 12.Květen 2011

12. května 2011 v 21:30 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Ahoj, ahoj :).
Pardon za mou menší aktivitu, ale povšimla jsem si, že i další blogerky méňe píšou..
Učím se, jsem na kroužku, nakupuju, něco sháním, .. nějak prostě nestíhám. ;/
Představte si, že v pondělí jedeme se třídou (+ vedlejší třída) do Prahy do AQUAPALACE !! :P Juchůůůů! Zítra to budeme ještě probírat.. ;) Jé, já se těším Dneska jsem si dokoupila spodek plavek (NY). Vršek mám normální černý trojúhelníčkový z minulé sezóny a spodek teď nový - černý s pásečkem se zlatými cvočky.
Úhhhh, teď jsem se koukala na fotky, co tam všechno je. Ještě jsem tam nebyla - jenom v Liberci.
Asi nejvíc se těším na tobogány a taky na umělé vlny.
Nepojmenovany2[ úúúúúú, na to se megálně těším ♥ ]
Nepojmenovany3
[ ty reklamy jsou všude ;D né, těším se! ;P ten tunel a trychtýýýř !!:P ]
Nepojmenovany1
[ úúúúúúúúúúúúúch, loving ♥ ]
A taky se neskutečně těším na cestu busem. ;P Určitě zas hlášky budou.. ;D* Sraz máme už o půl osmý a přijedeme někdy kolem půl šestý. ;)
Budu vyprávět! ;)
V sobotu jedu zas na soutěž. Tudíž vůbec netuším, kdy se sem zas dostanu. ale určitě napíšu těsně před odjezdem do toho aquáče. ;P
hůůůůůůůůů, tak já důůůů. ;P
báj. <3

With love your Anushe^
[ krásný model <3 .podobnou sukni jsem chtěla, ale už ji nemají ;( ]