Září 2011


My se bavíme !;) ( ironie, ironie, ironie! ) • 27.Září 2011

27. září 2011 v 19:55 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
čauky ,
jak je? Dnes jsme se neučili, heč. :D Měli jsme před školou atrakce, protože má naše škola výročí a pak ještě od šesty byl průvod městem, ale jako nic moc. Nuda. Zítra pak je ještě v jednom sále asi nějaký projev, představení, atd. a pak od dvou je otevřená škola - Prohlídka školy. Musím ukázat rodičům naši mistrovsky vyzdobenou třídu! No jako fákt! :D Víte, co to je, když MY máme HEZKOU nástěnku?! :D Minulý rok jsme měli jen ve prostřed jeden obrázek a jinak nic!

No nic jdu DIYíčkovat :P. Normááááálně, včera jsem si udělala první dvojprsten! Teď jdu na další;) Udělám návod, zatím pa
With love your Anushe^
Hihihihi_145125915_large
Úžasná fotka! Miluju makro:) !

VELKÝ článek s tipy na nalakování nehtů

25. září 2011 v 21:07 | Anushe^ |  ✯ Krása
Ahojky návštěvníčkové:) ,

mám tu pro vás článek, jaký tady ještě za celou existenci tohoto blogu /tj. + 1 rok/ ( a trochu se divím! ) nebyl.
V pátek jsem měla náladu si nalakovat nehty a tak jsem učinila. Neměla jsem vůbec potuchu, jak si je nalakovat ( moc nemusím jednobarevné nehty, ale podle nálady;] ) a tak jsem zapla notebook a najela na weheartit.comkaždý už zná ;) - nejúžasnější obrázky a také supr inspirace ! Chvíli jsem brouzdala a pak jsem našla to pravé.
Už jednou jsem si takto lakovala nehty ale tenkrát se mi to moc nepovedlo a už jsem i na to zapomněla. Poprvé jsem to dělala podle návodu scene girl Lexi Bee/Lush odkaz na video ( můj blog ). Jak píšu v článku, já si dělala jak má Lexi ukazováček. ;)

Special day. [ no. ] • 25.Září 2011

25. září 2011 v 13:18 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Hi!
jak si užíváte? Venku je pěkně, že?:) Před chvílí jsem byla s pejskami ( fotky a text v předchozím článku;] ) venku. Asi na třičtvrtě-hodinové procházce:) Když jsou dva, tak to je větší zábava!

Teď se tu pokouším kreslit podle fotky z notebooku - je to zpěvačka Avril Lavigne, je hrozně pěkná.
Včera večer jsem přemýšlela, co bych si mohla vyrobit a napadl mě DIY dvojprsten! V obchodech jsou strašně drahý ( jako pardón ale za tři stovky si ho kupovat opravdu nebudu! ) a když jsou kolem stovky ( i tak se mi ta cena zdá přehnaná ), tak jsou divný. Tudíž si ho radši vyrobím:) Ááá, miluju DIY !;)

Asi zas jdu...
Jóó, víte ( asi těžko :D ), že vám tu asi den chystám spešl článek? Napovím, beauty článek!:)
bye,
With love your Anushe^
Tumblr_lqb4p1ipvy1qcs5luo1_1280_large
Tumblr_lqdwze4j5r1qlc0voo1_400_large

Chůva psíčků • 24.Září 2011

24. září 2011 v 11:50 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Á-hoj:),
jak se máte? Miluju soboty! Žádné povinnosti, pohodička... Asi půjdu za chvíli do města a oběhnu drogérky a v té nejlevnější si koupím nový deodorant a pár laků na nehty. Po cestě se stavím v nějakém obchoďáku.

Možná se během týdne - tedy dneška či zítřka - dopídím k napsání mého Wishlistu ( článek s věcmi, které bych si chtěla v nejbližší době koupit:] )
Tumblr_lrlu95jl7b1qep40ko1_500_large
Právě tu hlídám dva psy - jeden je náš a druhý naší návštěvy. Kdybyste je teď viděli! Yorkšír (návštěvy) sedí na gauči a pod ním na zemi je Maltézáček (náš) a čuchají se. ňu ňu. Teď spinkali, tak jsou hodní ale jinak pěkně čertí! :P

No super, už je čtvrt na dvanáct .. to nevím, jestli má cenu někam chodit. Mám x nemám? Tak asi ne... Kdyžtak odpoledne..

Fotky psů:)

Nekecej! :D • 22.Září 2011

22. září 2011 v 21:33 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čao ,
nečekejte, že se budu rozepisovat! Chtěla jsem jít už spát, ale rozhodla jsem se vám napsat, protože jsem chtěla už odsunout předešlý článek.
Odpověď na něj → Ještě uvidím, možná sem-tam dám svou fotku, podle nálady. ;) Ještě pro vyjasnění: Nestydím se za sebe nebo jak vypadám ( už jsem se smířila;D ), ale spíš kdyby na můj blog někdo přišel, toť celý, ale už to prosím neřešte. ;) Všem děkuju, kdo mi něco napsal, pomohli jste mi se rozhodnout a zjistila jsem i názor jiných.

Dneska jsme psali z matiky - opakovací prověrku. Asi mám dvojku né-li trojku -___- , bylo to těžký a všechno jsem nestihla. Možná kdyby bylo víc času, dala bych to. Uvidí se no. :/ Ach jo.
Začalo to už ráno, nevzbudili nás, takže jsem pak nestíhala, mamka na mě brblala (ani už nevím proč) a na tělák jsem si zapomněla tričko, naštěstí si nevšimla, že mám to samé, jinak by byl průser (strašně to tahle učitelka řeší :O).
Už chci úterýýýý! Neučíme se, slavíme výročí školy. ;P Plus máme od 9.00h. a jen do 12:30h. Večer máme balonkový průvod městem ke škole, ve středu slavnosti pokračujou... ;) TĚŠING.:)
končim, pa

With love your Anushe^

P.S.: Chcete se pobavit? Dnes při hodině kámoš sedící přede mnou říkal: ,,Proč ten idiot (spolužák) stojí?!" a já se odvrátím od sešitu a povídám: ,,Komu stojí?!" :DDDDD prosím, nemyslete si o mně, že jsem nějak úchylná. Jen jsem manipulovaná svou třídou a tam je úchylů h

An' couve, pozor! aneb mé obavy...

19. září 2011 v 15:21 | Anushe^ |  #Anushe^
Ahoooj ,
včera jsem vám navrhla, že bych sem začala přidávat své fotky ALE ... Celé jsem si to ještě jednou probrala a opět jsem začla váhat! Jelikož jsem stydlivka, nedokázala bych si představit, co by se stalo, kdyby na můj blog přišel někdo ze známých → rodina ( to by mně tolik nevadilo ale... ), spolužáci, lidi ze školy či učitelé! :O To bych nepřežila!
Nevím, co mi na tom tak vadí ... Asi, že by mě uviděli z jiné stránky. Ve škole a před učiteli jsem většinou zamlklá ( ale záleží jak před kým ), před kamarádkama ne, prostě záleží na lidech. Komu věřím a mám je ráda, jsem otevřená a kamarádská ale před "skoro cizím" jsem tichá, nemluva.
Nespočítaně mi ostatní řekli, že jsem tichá, zamlklá, kuňka... Nejrůznějšími přezdívkami mě nazývali... Ale já to neřeším, hold to patří k mé povaze, každý je nějaký! Někdo je hlučný a sprostý, já jsem zas taková.. co je na tom?!

Jen si nedokáži představit, jak by na mě ostatní koukali, kdyby narazili na můj blog. Říkali by ( asi ), že by to do mě neřekli. ( Tudíž mě doopravdy neznají .. ) Áách jo, já nevím. Bojím se toho, no... :/ Vím, že je to malá pravděpodobnost ale co kdyby ?

Potřebuji nějaký váš názor! Jakýkoliv !
Snad mě aspoň někdo pochopí...

With love your Anushe^

P.S.: Sakra, měla bych se učit a já sedím tady... Ale skoro celý den jsem měla příšernou chuť vám napsat .. ! Jo a taky se mi chtělo strašně kreslit! ;D ... Za hodinu mám výtvarku ( kroužek ) ale už se mi nechce kreslit .. :D sakra ... :D
- - - -
P.S. II. : Taky vám je taková zima ?! :O :D
59341_1554450391852_1552959752_1372318_225832_n_large

Blesková zpráva - focení

18. září 2011 v 18:23 | Anushe^ |  ..informuje

^^

Uvažuji, že bych sem začala přidávat sem-tam mé fotky (hůůůů! An' se odvážila! ;D) , chtěli byste?
P.S.: Chystám nové ankety. ;)

Přečti si a okomentuj také můj dnešní deník:)
Anushe^
Tumblr_lrlcyypbnb1qdsmezo1_500_large

Mysli předem ! • 18.Září 2011

18. září 2011 v 17:59 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Tumblr_lrnfgxph4w1r16cv0o1_500_large
Čao :^] ,
přesně ani nevím, co chci psát, ale mám zas psací náladu - výhra pro vás ( tedy mé čtenáře ).
Chtěla bych stihnout napsat pár článků ( radujte se! ;D ). Možná pozměním design, ale to až potom.

Ani byste nevěřili, co jsem dnes vše stihla...
× Dopoledne jsem se učila češtinu - zítra píšem test, po obědě jsem si ještě zopakovala ájinu - taky píšem, ale to umím, tak snad to dám a ještě jsem se naučila děják - kdyby nááhodou zkoušela .. Normálně, mi ten děják trval asi jen čtvrt hodiny! Wow!
× Připravila jsem si učení na zítřek.
× Vyprala jsem si ručně tričko a část našeho kostýmu (aerobik).
× Přebrala jsem si krabičku ( no spíš krabici :D ) se svými všemi řetízky a náramky a dala jsem je do větší krabice, protože ta minulá byla už malá :D. Mimochodem! Těšte se na článek s tímto spjatým!:)
× Uklidila si celou poličku, kde mám tu krabici s řetízkama apod.
× Udělala jsem si 20-ti minutovou okurkovou pleťovou masku ♥
× Doupravila jsem si svůj nový vzhled nehtů a nechala jsem si je od mamky přetřít gelem na umělé nehty (měly by tak dýl vydržet! ) → Také se těšte na článek ohledně tohohle... !
× Zkrášlila jsem si krabici opět od těch řetízků a náramků :D ..
× Dodělala jsem si skoro PO ROCE DIY náušnice !
× Vytrhala si obočí.
A teď jsem si vzpomněla, že jsem si chtěla dát na pár minut na ústa med. Kdoví, třeba to ani ničemu nepomáhá ale hrozně to voní a miluju, když to pak olizuju! :D Celkově mám moc ráda med... ;)
Tumblr_lrkl22qnda1qacmz1o1_500_large
A víte co mě na tom nejvíce těší? Že jsem z toho NIC vůbec neplánovala!

Někdy je prostě lepší nic neplánovat a UDĚLAT TO!


No nic, jdu promýšlet, co sem všechno přidám.. Ale hlavně to musím UDĚLAT!
With love your Anushe^

Pochoutka pro mamku:) • 17.Září 2011

17. září 2011 v 22:30 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
76410_1387623185387_1676297385_796437_4386570_n_large
Čáoo :),
tyo, věřili byste tomu, že jsem tento měsíc napsala zatím jen 7 článků? Děs běs! Ale já se snažím !, jen jsem líná... :O [ jaj, tohle jsem dnes o sobě řekla už podruhý! pááni ! :D ]

A co jsem dnes dělala? No, jak jsem ráno psala .. dopoledne jsem uklízela (!) a odpoledne ( někdy od půl třetí ) jsem kuchtila. Rozhodla jsem se pro kávová zrna ( mám je strašně ráda! ). Byla to taková má premiéra, kdy jsem se poprvé rozhodla pro něco sama a sama to také upatlala :). No, vzhledově to dopadlo nic moc ale chuťově .. mmmm! ♥ Fakt bomba!
Dělala jsem to v kuchyni potají. Byla doma jen mamka a když pak přišla do kuchyně, všechno jsem zakryla a řekla jí, že to je překvapení. Byla ještě trochu podrážděná, protože se poslední dobou nějak hádáme ... Nebo prostě se na něčem neshodnem nebo mi něco řekne ať udělám a mně se nechce a řeknu jí to špatným stylem, takže na mě vyjede, že to jsem přehnala a tak. Mrzí mě to:( Proto jsem se rozhodla, že to daruji právě mamce. Asi o půl šesté jsem to dodělala a pak jsem promýšlela do čeho to dát - aby to trochu vypadalo! ;)
Našla jsem nějakou krabičku, uvnitř jsem ji vyzdobila a pak jsem sepsala na papír věnování a dala jsem to na vyskládané zrna ;). Možná to pak ještě vyfotím, ale už to bude poloprázdné .. :D
216298_202593023106626_100000677886144_585799_2231173_n_large
> zajímavá fotografie, že? :)
Zítra se musím naučit na pondělní test z češtiny a ještě z ájiny ( druhá část ) - normálně z té první jsem měla 50 / 50 bodů! ;O :) Úplně jsem zírala ! A pak ještě ve čtvrtek píšeme z matiky, na to se taky musím kouknout.. :/

Achjo, všichni mají tak zajímavé a pěkné blogy ( myslím hlavně obsahově ) a já prd. Nedokopu se k ani jednomu zajímavému článku... ! :\
Konec litování, jdu si ještě pro jedno zrno ( :P ) a pak budu asi chvíli brouzdat po netu a pak půjdu spát.

pa pa
With love your Anushe^
Newyearseve_large

Saturday night!

> miluju diskotéky ( zatím ty táborové ) a těším se, až budu moct chodit na ty opravdové!


Zítřejší volno :P • 13.Září 2011

13. září 2011 v 18:27 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Páni, jsem nevěděla, že můj poslední článek je psaný minulou středu! :D → Ahoj !
.
Omlouvám se za nepřítomnost, nejsem bohužel dokonalá. ;) Smůla. Ale když tu nad tím tak přemýšlím... proč bych se vám měla vždy omlouvat ? Je to můj blog a já si sem můžu psát jak chci. Blog není povinnost a můžu si sem psát, když budu mít ( JÁ ) chvíli volna a náladu! Ale jelikož mi tady nikdo (a jsem za to ráda) nenadává a nevyčítá, že jak to, že jsem nic nepřidala, je toto všechno zbytečné psát... ;)
Škola je příšerná. Dnes jsme psali první test - angličtina. Byla to (prej) první část a tu druhou si napíšem někdy další týden (všichni se na to strašně těšíme! ;D). Máme docela pitomou učitelku - je hodná, ale zároveň přísná (nevím, jak to popsat).
Vcelku žasnu, že nám nenapařili všichni učitelé písemky hned z kraje září, protože hodně kámošek mi říkalo, jak už píšou testy (musím zaklepat! *ťuk,ťuk*) . Asi za týden ještě budeme psát z matiky a češtiny a... z dalších předmětů no.
Ke všemu na konci září bude mít naše škola 100leté výročí a my se máme naučit Školní hymnu o_O. Jen pro zajímavost - má to asi 8 slok ! A bude se to zpívat na tuto písničku ↓
My oh my
Nevím, ale přijde mi to pomalý... To víte, mi při zpívání hrozně spěcháme ;D ..
Ale těším se na ty oslavy... ;)
Heč, zítra máme ředitelský volno! :P Nepůjde nám elektrika, nebude se vařit ... Snad první ředitelské volno kvůli takovéto záležitosti, co na tu školu chodím ;D !

Tak já zas jdu (...otravovat jinam) . Né, myslím to ze srandy ! .. Snad vás neotravuju! :D :)
pa, mám vás ráda :*
With love your Anushe^
A trocha pictů pro slintání... ♥_____♥
Tumblr_lq6lkxfg5o1qjp9f4o1_500_large
33888_155751191113906_100000370782764_340033_1428012_n_large
1315730181710_f_large
283878_183362378397089_176586975741296_477971_6962997_n_large
283345_184951994904794_176586975741296_482756_3799235_n_large
1297787871179_f_large
Nejkrásnější pusa
Tumblr_lps06jga5l1r0fpeto1_500_large_large
309715_198981433503592_136154633119606_521250_657652085_n_large
1307592637654_f_large
.. taky chci ... ♥

Návštěvnost • Přes 10.000 ! <3

7. září 2011 v 21:12 | Anushe^ |  #Návštěvnost
Ahojky ;]
moc moc děkuji za návštěvnost! Protožeee ...
Jsme přesáhli 10 000 lidí ! Wow!
Díky, že sem chodíte. Jste úžasní! ♥

With love yoooour Anushe^

Prázdniny skončily, léto je furt! Proto ... si UŽÍVEJME! • 6.Září 2011

6. září 2011 v 18:51 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Zdravim ,
já chci mít taky kluka... ! // Pardon, koukla jsem z okna a tam šel zrovna mladý pár ... Ale .. kdo by nechtěl. Vzlášť nějakého hodného, milého, milujícího, věrného, krásného ... To víte, je teplo, svítí sluníčko, tak bych se chtěla procházet někde v parku, povídat si ... Áááá! Další pár! Tak tyo ! :D Ale zatim nebrečím, neblázním - beru to s úsměvem, takže fayn! ;D Ježiš už dost, něco tady blábolim ... :D

Nejkrásnější. → táborový diskotéky ..
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No tak to byl takový úvod :D .... a teď k zbytku článku ...
Už jsem naučená, hahá! ;D Kdyby to tak bylo každý den. // Néé, nechci kecat o škole, přejdu k něčemu jinému...
Plánuju si, že si teď pustím Piráti z Karibiku 4 ( chceš se také dívat? umožním ti to - klikni sem ) a dokoukám to! :D Někde v polovině prázdnin jsem si to pustila a nedokoukala jsem to... Mám tu už popkáč a džus ( kterej mám už skoro vypitej.. :D ).

Nějak nevím, co psát za články. Co byste chtěli? Stačí napsat jaké téma neboli rubriku ( např. Scene Style ♥ nebo HOT! Things, atd. )

No nic, asi jdu.
Áááá něco pro pobavení .. → Důkaz, že Blond Ýnka má tuto přezdívku zaslouženě ... :DD ↓
báj ,
With love your Anushe^

Chemie - naše premiééra ! ;) • 5.Září 2011

5. září 2011 v 19:33 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem

Čááu :) ,

tak co škola ? Už to začlo co... ;/ No co, aspoň máme zas změnu.
Dnes jsme měli 6 hodin, zítra 8, pozítří 6 a takhle se to střídá až do pátka... ;D Poslední hodinu jsme měli chemii - to víte, naše první hodina chemie .. :P Ten učitel je supr, můžem si sednout jak chcem - když budem hodní , také nebude zkoušet a písemky budeme psát jen minimálně - když ale budem hodní. Snad se teda zamyslej, a budou se trochu chovat! :O ;) No a od zítřka to ( už doopravdy ) začne ! Sice budeme mít 1. hodinu příroďáku, takže to bude taková úvodní hodina - vzlášť když máme novou učitelku, ale další předměty máme už z dneška zúvodněný, takže se budeme co ? učit! :/

Tumblr_llxctqbiyj1qbuyepo1_500_large

Také u vás pršelo? U nás dopoledne svítilo slunce ( ve třídě bylo přííšerný dusno - máme třídu na blbý straně :/ ), ale odpoledne kolem třetí hodiny začlo pršet a prší furt a furt.

Je to nezvyk. Přijdu ze školy, hodinku mám pauzu, pak se mi chtělo na nb ale povinnosti mě táhli k učení. Byla jsem hrozně unavená, polehávala jsem si v posteli, blbly jsme se ségrou a s našim pejskem ale pak jsem se opravdu přinutila k tomu učení. Zopákla jsem si ájinu a matiku, nachystala se a připravila si tělák na zítřejší sportovky ( něco jako tělák ) a v šest jsem už zapínala notebook. Teď mám pohodičku, za chvíli se půjdu umejt, něco slupnu a v devět chci zalehnout... Kdybyste viděli ráno ty kruhy pod očima!!! Wááá! o____O

No nic, už vás nebudu nudit tím deníčkem. Možná dopíši článek, který tu měl být už včera - uvidí se.
With love your Anushe^
Pěkný to obrázek ;) ...