Říjen 2011

řekla jsem: ,,Musim zhubnout!" a vzala si polomáčenku. ;) • 30.Říjen 2011

30. října 2011 v 18:31 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
ahojkyy
tááák, už je zas zimní čas, konec prázdnin... hmrrrr -.- Tu školu nesnášim, netěšim se do ní! Písemky, zkoušení ... grrr.
Za ty prázdniny jsem nic neudělala :/. Žádná akce, niiiiiiiiiiic. Jen jsem zprovoznila svůj nový mobil, něco málo se našprtala do školy a dneska si nalakovala nehty (spokojing z nich )
Nevim, co psát. Hrozně závidím jedné holce z vedlejší třídy. Je strašně krásná ! Hubená (ale fakt hubená, ale žádná vychrtlina), krásný úsměv, oči, oblíbená, chytrá, má bohaté rodiče, krásné vlasy a teď o celých prázkách byla s nějakou kámoškou (přespávačky, procházky, venky, ..) a mimo jiných aktivit si obě obarvily vlasy na červenoooo. Závist, závist, závist.
Dost. Není zdvořilé takhle mluvit o určité osobě anižby o tom ona věděla.. asi tedy půjdu.
... půjdu si ještě zopakovat školu (aghhhhhhrrrr!, grrrrrrrrrrrrrr!, achjoooooooooo!, sakraaaaaaaaaaaa, hmrrrrrrrrrrrrrrr!)

With love your Anushe^
P.S.: Tu větu v nadpisu jsem si doopravdy řekla asi před 10 minutama a pak jsem se začla smát, co jsem udělala ;D
Tumblr_lsvq71sex71qk8rfao1_500_large

An', ukaž mobil !

28. října 2011 v 19:49 | Anushe^ |  ✯ Kolem blogu
Ahoooj :] ,
včera jsem se zmínila, že od úterý (25.10.) mám konečně nový mobil. Naráz jste ho chtěly všechny vidět :D. (potěšilo mě to)
Rozhodla jsem se o něm napsat menší článeček. Nenapsala jsem značku, typ apod. schválně, protože jsem už dopředu plánovala, že napíšu ten článek. ;)
Moc se mi nechtělo do upravování fotek, takže jich sem dám jen pár. Nejdřív ale slovně ...

be stupid, be crazy! ^ ^ • 27.Říjen 2011

27. října 2011 v 22:46 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
ahooooj,
co prázky? U mě fayn. Žádné velké akce, jen si doma užívám.. Navíc mám nový mobiiiiiiiil! Od úterka odpoledne! Jo, jo, jo! Konečně :) Ještě ani nemám žádné vyfocené fotky s ním ale až budou dám je sem! ;)
Je suprovej. Akorát já blbá si z hlavního menu odstranila ikonu 'Aplikace' a nejde to dát zpět, takže musíš vždycky přes vyhledáváč. Ráno jsem měla z toho úplný záchvat. :D :/ A taky mi dneska poprvý spadl! Já se tak proknílala! Teda vlastně našeho psa, protože se mnou s vodítkem škubl a ten mobil mi vypadl z ruky. Naštěstí je jen trochu obrousnutej jeden roh. Ještě že ne něco víc.... ale i tak. :/ Co se dá dělat no. Taky asi budu muset být bez paměťové karty, protože když ji mám v mobilu, tak je příšerně pomalej a ani se ta galerie nedá otevřít, protože je skoro plná. :D Já bych si chtěla promazat ale když nejde ani otevřít... o.O :D Maximálně si to udělám přes mamky mobil, to třeba šlo.
Tumblr_lsbs7peabg1qmij3do1_500_large

Omlouvám se, že jsem se tu vůbec neukázala. Zkoumala jsem neustále ten mobil a na napsání článku nebyl čas. V úterý jsem navíc byla s kámoškou na hokeji - výhrali jsme ( jóóó! :P ).
Zítra bych chtěla něco napsat ale nevím. Ségra ( je mladší ) tady teď má kámošku. Musim se pak ještě učit ( to jsou fakt prázdniny, když se musím chystat na písemky! :/ )
Sorry, nějak právě neřeším způsob psaní, je už pozdě a tak nad tím nepřemýšlím. Zkrátka mám už vymydlenej mozek. *blem*
↑ to řikám... :D
hmmmm, už nemám co psát. Tento článek je o ničem, tak dělejme, že tu ani není. ( ale tady žádnej článek opravdu není, že? )

With love your ( stupid ) Anushe^

p.s.: už je zase konec měsíce, strašný! .. Utíká to :)...
Tumblr_lij23ao3fm1qg82lto1_500_large_172238645_large
Tumblr_lq54bydsfr1qj9f53o1_500_large

Když se daří, tak se DAŘÍ :) • 24.Říjen 2011

24. října 2011 v 15:16 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čauky :]
juchů, pondělí mám za sebou (školu). Teď jenom od čtyř výtvarka - kroužek a pak pohodá. Hm, zítřek nějak přežijem. Zjistala jsem, že snad každá škola má ředitelský volno a to nechápu. Proč teda šli jen v to pondělí? o__O Nechápu a chápat nebudu. :D Zítra máme do půl čtvrtý... -___- Ale jdeme na Sexuální přednášku (:DD nesmějte se!), takže nám odpadne ájina ( jupííí ) , půlka češtiny a asi hodina volna ( aghhhrrr, samozřejmě jen holkám - klukům odpadne jedna hodina těláku:/ ). Nevadí, vzládnem!
Taky vám učitelé oznamují, že po prázdninách si napíšete písemku? Nám ano. Na pondělí máme už slíbené dvě a na ájinu zkouší 3. tvar nepravidelných sloves. :/ Fáyn !
_________________________________________________________________
Moc mě potěšilo, že se vám předchozí článek líbí. Dííky Možná budu přidávat podobné články - i když to má na blogu kde kdo...
Včera odpoledne jsem začla pracovat na ..... Úúú, já vám to vlastně ani neřekla! Ten článek o tom všem mám v rozepsaných! No tak to né, to já ho dopíšu, a vše se dozvíte v něm. ;) Ale abyste o něco nepřišli, vkládám vám sem fotku, ze které možná něco vyčtete ale na to celé určitě nepřijdete ! ;P Nechte se překvapit :)
_________________________________________________________________
Áááááááááááááááááááách, zítra možná už budu mít mobiiiiil Od kdy ho nemám? Mmmm, asi od začátku října ;D → Po druhé opakuji, natekla mi do něj voda, takže budu mít nový. Značku a typ vám neřeknu :P, dozvíte se v nějakém článku ;).

To je asi všechno, co jsem vám chtěla napsat ..
tyjo, mohla bych si konečně sníst to jabko[jablko], které mám tady vedle notebooku :D
pa,
With love your Anushe^
Tumblr_lsldg3cn6q1qey8eho1_400_large


Nail design - Sladké sypání

23. října 2011 v 11:41 | Anushe^ |  ✯ Krása
Ahóój :) ,
před měsícem jsem si lakovala nehty a moc se mi líbil výsledek, tak jsem se teď rozhodla, že vám ukáži návod - postup. ;)

Jdeme na to.Buchta, buchtička:P • 16.Říjen 2011

16. října 2011 v 20:50 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem

Tumblr_lsr3dqqztp1qmeigro1_400_large

good evening ;)

jak se máte? Já jsem strašně ráda, že jsem opět celý víkend nestrávila nad učením ( sice tu většinu ano, ale ne úplně celý víkend... ). K večeru jsem si zalezla s notebookem do postele, doma prázdno, ujídání vynikající buchty a v TV filmík ... ♥ V klídku jsem si vlezla do vany, relax. Teď si jdu ještě pro jeden kousek buchty a pak jdu spát.
Ségra si nechala stáhnout film ,Letopisy Narnie: lev, čarodějnice a skříň' (nebo tak nějak) ← dávali ho včera večer a teď se na něj koukáme.
jdu si pro tu buchtu, pa

With love your Anushe^

Sluneční louka

15. října 2011 v 21:26 | Anushe^ |  ✯ Fotografie, random

Ahoj :)

konečně jsem se dokopala k přidání mých nafocených fotografiích! Poslední půlrok mě to strašně baví a také ( několikrát jsem se zmiňovala ) si přeju svůj vlastní foťák. Prozatím fotím naším rodinným...

Zatím mám připravenou jen jednu. Je focená někdy v druhé polovině července. Taková letní odpolední procházka lesem zakončena přechodem přes louku.

Riskla jsem to a nepřipsala svůj zdroj, VĚŘÍM vám! Jestliže ale toho někdo zneužije, ne že sem už nebudu dávat své fotky či bez velkého podpisu (s prominutím) jak kráva ale také i hlásím administraci! Já věřím, že mé fotografie nejsou nijak ,úžasné', proto je ani nebude nikdo kopírovat ale kdyby se tu našel nějaký blázen, varuju ho!
© Na tuto fotografii platí autorská práva !

díky,
With love your Anushe^

Můj názor na: ČTENÍ KNIH a zase ta moje BUDOUCNOST

14. října 2011 v 22:10 | Anushe^ |  ✯ Téma týdne, mé úvahy
Ahoj ( sakra, totálně mi došly pozdravy, grrrr ) ,
nechce se mi omlouvat .. vždyť to znáte. Nějak jsem neměla co napsat.. Mám asi dvatři tipy na články ale kdy je napíšu, to jest otázkou...

Absolutně vás to nebude zajímat, ale chci být gramotnější! ...

Jaksi taksi jsem rozepsala, tak jsem nakonec změnila 'deník' na 'můj názor na..' , možná se to někomu bude líbit, ale moc na to nesázím...
... Používat i jiná slůvka než 'a' , 'pak' , 'potom' , 'protože' , 'že' ... Chci mít bohatou slovní zásobu! Chci se také naučit číst knihy! - Teď mi asi někteří budou strašlivě závidět a ťukat si u monitoru na čelo, ale ve škole nemáme žádnou povinnou četbu, žádný čtenářský deník - máme hodně dobrou učitelku. Přiznám se, že deník jsme měli jen asi ve 3.třídě a ani ne snad povinný. Ale já si myslím, že mi (nám) to pak bude chybět - kdoví, kam budeme chtít jít na školu a co bude tam! ... Nevím, třeba se mýlím, ale bylo by fayn, kdyby nás někdo aspoň trochu popošťouchl k četbě.


Nebaví mě to... • 14.Říjen 2011

14. října 2011 v 22:00 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
čao ,
čekejte tu za pár minut další článek - je už hotový. Ve zkrátkách:
  • budu mít nový mobil. Natekla mi tam voda a nejde už zapnout. Taťka se ho snažil vyfénovat, apod. ale bohužel. Zároveň 'jupí!' Chtěla bych ten s vysunovaní klávesnicí, nechci za každou cenu ani dotykáč, je to už ohraný.
  • také pořád čekám na svůj foťák slibovaný od července. Ale myslím, že bude! ;)
  • ve škole si musím opravit matiku. No prostě se snažit, protože teď mi vychází přibližně horší dvojka ;/
  • dnes mi je 1_let a 3 měsíce přesně
  • chci si založit účet na weheartit.com
  • na úterý se musím naučit asi čtyři A4 stránky na příroďák - vývoj člověka
  • už mě nic nenapadá :D, jdu se rychle osprchovat a pak koukat na Protivný sprostý holky
pa,
With love your Anushe^

desátého desátý • 10.Října 2011

10. října 2011 v 15:45 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Ahoj ,
jak jste si asi všimli, je tu nový dess. Mně se líbí, ale ještě musim dodělat tady hore ↑ menu, ale ňáko mi to nejde :O Ještě uvidim, ale pokuď to nepůjde, dám to normálního menu ← . Ale tam to moc nechci.

Grrrrrrr, nemůžu se moc rozepisovat, za chvilku odcházím na kroužek ( výtvarka ). Večer ještě asi písnu.
Jo mimochodem, dnes je 10.10. a já jsem ve třídním seznamu desátá, takže jsem čekala, že budu zkoušená ale nebyla ! :D Jo a při češtině jsem se zadívala na hodiny a zrovna bylo 10:10 ;DD, dobrý co?

melu kraviny, už musim, pa
With love your Anushe^

Design #9

9. října 2011 v 19:53 | Anushe^ |  ✯ Blogové kabátky

~ Číslo designu : #9
~ Datum tvorby: 18.srpna 2011
~ Doba tvorby: asi hodinu, víc ne
~ Design na blogu do: 9.října 2011
~ Spokojenost: 100% ! MOC se mi líbil
~ Typ Designu: Jednodušší
~ Popis: Stačilo najít jen správné pozadí a pak to jelo samo. → Lehké záhlaví, popisky v menu zůstalo stejné z předešlého designu, jen jsem změnila barvu odkazů. ;)
~ Klikací Ikona: nebyla
Náhledy meníčka nebudu dávat, máte ho v Design #8. Je úplně stejné akorát jiná barva pozadí a odkazů. No a ještě více odkazů na články v Aktualitách a méně Affs - bohužel :(

Design #8

9. října 2011 v 14:28 | Anushe^ |  ✯ Blogové kabátky

~ Číslo designu : #8
~ Datum tvorby: 13.července 2011
~ Doba tvorby: asi delší dobu - už si to nepamatuju
~ Design na blogu do: 18.srpna 2011
~ Spokojenost: 90%
~ Typ Designu: Težší
~ Popis: Láska je SLEPÁ! Nebyl to moc můj styl. Barvy tam byli různé všelijaké a to já ne-e. Navíc dělala jsem ho, když jsem byla totálně zamilovaná, tak jsem všude cpala srdíčka, párečky, doteky, a ostatní kraviny. Kdežto pak asi po 15 dnech se vše změnilo a já toho tamtoho nenáviděla. A to stále trvá... Smůla je, že se musíme stále setkávat a kamarádit se (jsou to naši známí) :/ Dost! Víc to nebudu řešit
~ Klikací Ikona: nebyla
Co se mi na tomto designu ale líbilo, bylo menu :
Omlouvám se za horší kvalitu fotek

My dream is ... • 7.Říjen 2011

7. října 2011 v 22:05 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
(: Ahoj ,
teď se už opravdu vypisovat nebudu, jen jsem chtěla něco napsat ;) Dneska po tréninku jsem zašla s kámoškou do McDonaldu, koupily si - já Cheeseburger fresh a čoko Shaka a kámoška Cheeseburgera a Coca-colu - a sedly si tam. Pak kámoška už musela za mamkou a já šla do dalšího obchodu, jestli nemají nějakou úchvatnou hnědou koženou tašku přes rameno. Trefila jsem to, nemají. ALE dále jsem šla do Terranovy a tam se mi jedna líbila ♥ za 400kč, no. to docela jde. Ještě si nejsem 100% jistá, ale možná si ji koupím. Projdu zítra ještě jednou v klidu obchodní centrum (ve ČT jsme ho rychle s kámoškou profrčely o hodině volna) a vše si v klíídku prohlédnu.
Áááá, beztak jsem se rozepsala.
No, také chystám nový design, promýšlím s kým, čím (hodina češtiny o desáté večer → co to je za pád? :P) a stahuju vhodné obrázky. Uvidíííí se :)
jdu, pa :DDD
With love your Anushe^
Article_image-image-article_large
proč? protože MILUJU výtvarku

Wishlist - podzim 2011

6. října 2011 v 21:19 | Anushe^ |  ✯ Móda
Ahojky:) ,
konečně jsem se dostala k vypsání mého Wishlistu = seznam oblečení či doplňků, které si chci v nejbližší době koupit. Áááno, nesmím být pozadu! Ne, to myslím ze srandy. Je to proto, abych si vypsala, co všechno si chci pořídit a taky si to promyslila. ;)

Je toho málo, ZATÍM chci jen tohle, postupně budu doplňovat!

Dole, pod seznamem, přikládám i fotky těch věcí, jak bych si je představovala - někdy si jsou jen podobné, někdy stejné. Dost kecání, a jdeme na to! ;)

Hnědá kabela přes rameno

2. října 2011 v 14:25 | Anushe^ |  ✯ Móda
Zdárek:)

právě mám pauzu od učení (příroďáku, ještě mi zbývá jedna A4 a 1/3) a projíždím weit.com. Nevíte někdo, kde bych mohla sehnat tuhle aktovku? ↓ Přesně tuhle nebo aspoň hodně jí podobnou! Je naprosto úžasná.

974851-12-1317328696144_large

Je jedno, jestli z kamenného obchodu či e-shopu, vážně to je jedno, ale chci ji!
Napište mi prosím do komentářů nějaké tipy... O:)

With love your Anushe^