Listopad 2011

Nail design - Chytrá sovička

29. listopadu 2011 v 17:02 | Anushe^ |  ✯ Krása
Čaukyyy :),
konečně jsem se dopracovala napsat i jiný článek než nudný deník! :D Ve složce mám delší dobu fotky svých nehtů, které jsem si nalakovala. Nápad jsem odkoukala na weit.com - původní obrázek je tadyten:

Soumrak [♥] • 25.Listopad 2011

25. listopadu 2011 v 22:33 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čauky ,
nejspíš si říkáte ,,konečně napsala" - nebo taky ne...
Mám se fayn, ve škole dobrý - známky mně celkem vychází.. až na příroďák - blbá biologie :/ To je jedno, v úterý znovu píšem, tak snad to dám:) Dále píšem v pondělí z opakování z dějáku (tj. celý sešit) ale to bude v pohodě...
No - úplně vidím, jak všichni prahnete po tom, z čeho píšem.... takže to ukončím...
Jak někdo už ví z minulého článku, strašně jsem si oblíbila Twilight ságu. A vůbec mě to (ten týden :D) neomrzelo ! Zrovna dnes v podvečír jsem dokoukala třetí díl - Zatmění a s kámoškama máme domluvený, až to já a jedna kámoška dokoukáme (ta druhá je do toho blázen asi hned od začátku;D), tak půjdem do kina na čtvrtý díl - Rozbřesk! Těšim seeeeeeeeee!
Strašně, ale strašně se mi líbí Edward! :D Komu se líbí Jacob a komu Edward, hmmmmm? Asi si začnu psát čtenářský - nebo v tomhle případě filmový; deník. :) Mohlo by to být zajímavý. ;) Jo a chtěla jsem se zeptat.. Uvažovala jsem si přát k Vánocům knihu Stmívání - je dobrá? Nebo nedoporučujete? Já jen knihy, které začneš číst a pak se od nich nedáš odtrhnout. :D Jsou takové i od Stephenie Meyerové? Napište prosím! ;)

Zdá se mi zajímavé aktuální Téma týdne - Nejoblíbenější knižní postava. Napadlo mě, že bych mohla něco napsat o Edwardovi ale já zatím viděla jen filmy, myslíte, že by to nevadilo? Také napište.
každou chvilku se mi vybije notebook, takže tu nebudou tentokrát žádné fotografie a ani na úpravu nevyzbyde čas, pardon.
pa
With love your Anushe^

p.s.: právě se tu dívám na Stmívání ;P

20.11. 2011 • 20.Listopad 2011

20. listopadu 2011 v 20:06 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Ahoj ,
nechci se rozepisovat, jen jsem jsem chtěla poznamenat na další magické datum - 20.11. 2011 ... Je to hezké. ;)
Vážně se nebudu rozepisovat! Jak se mám, co jsem o víkendu dělala, jak jsme dopadly na soutěži, ... nic! Nechce se mi.
Jen musím prozradit, že jsem si zamilovala Twilight ! Jak asi většina z vás ví, včera na Primě dávali od osmi Stmívání. Jelikož jsem obrovský neznalec ... prostě jsem ještě nikdy neviděla žádný díl od Twilightu... ! Musela jsem to konečně vidět, tak mi to mamka nahrála na DVD a já si to dneska celý pustila - před chvilkou jsem to dokoukala - a je to úžasný! Ten Edward, áááááááá! Nikdy jsem nechápala, co se všem na tom Edwardovi tak líbí, a asi už vím... Hned po tomhle se jdu pokusit někde stáhnout druhý díl!

Ááááááááááááááááááááááááááááá !!!!

pardon. popřípadně ignorujte tento článek. už půjdu, tak ahoj,
Slibuji, že příště bude lepší článek !

With love your Anushe^
Tumblr_luwgdeujzq1qciah5o1_500_large

Udělej si to sám, vole. • 18.Listopad 2011

18. listopadu 2011 v 18:52 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Ahoj ,
tak co bych vám měla napsat ?... Asi opět deník. Nic mě nenapadá!
tak jak jste si užili čtvrteční volno? Já si to už nepamatuju ( to sjupér! ;D → jsem větší zapomnětlivka ;) ). Nejspíš jsem byla doma, na notebooku a sjížděla nové blogy - přesněji blogspoty, jestli si dobře pamatuju. Pak jsem začla s jedním výrobkem - který mimochodem teď dodělávám - ale nevypadá nějak extra slavně, uvidíme. :) Jo a pak jsem koukala na film Na vlásku. Ale nedokoukala jsem to. :/

Schválně, kdo dnes také neměl ředitelské volno? No?! :D My ho taky neměli, ale NAŠTĚSTÍ jsem překecala rodiče, abych zůstala doma. Málem se mi to nepovedlo. Přemlouvala jsem je ještě v 7:15, dokonce jsem se rozbrečela (vím, zní to, že jsem pěkný spratek ale to ne! spíš jsem už byla totálně zoufalá a unavená - nevyspala jsem se). Jak říkám, naštěstí se mi to povedlo a mohla jsem zůstat doma... ale ! mamka mi dala za práci, abych vydrhla vanu a umyvadla a taťka zas, abych se učila. Splnila jsem vše (kromě toho, že si tu vanu mamka převydrhla ještě jednou... AGHR!).
Zítra jedu s aerobikem na poslední soutěž v tomto roce (finále)! Celkem se těšíme, polovina týmu je totiž už v nejstarších, takže takhle jsme ještě spolu. Uděláme snad nějaké foutous!!! ;) Vracíme se až někdy v osm večer. Zrovna dávají na Primě Stmívání. :/ Já to chci vidět! Bude mi to muset mamka nahrát.

Opět nevím, co psát. Možná sesmolím nějaký článek, uvidím.
Zatím ahoj ..
With love your Anushe^

plus písnička, která mi tady před chvílí hrála a mně se strašně líbí :) Rihanna - We found love

1218398-7-1321629255812_large
Tumblr_lu77bdgfqc1r6049qo1_500_large
Tumblr_luo45rm4sz1qm58blo1_400_large
364547682_large

Lidské tělo • 15.Listopad 2011

15. listopadu 2011 v 18:39 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem

.............Ahoj ,.............

jak se máte? Já tak napůl. Dnes jsme měli rodičák - ten naštěstí dopadl dobře, ale pak mě naštvalo pár věcí. Třeba jak je ve čtvrtek Státní svátek a v pátek většina škol má Ředitelské volno, tak my ne (to mě ani už neštve) ale snad všichni ze třídy se na to vykašlou a budou "nemocní", no a já si už plánuju, jak budu doma a mamka dneska říká ségře (je ve 2.třídě), že půjde do školy a pak řekne, že i já. Já nechci! Bych šla někam do jiný třídy a to v žádném případě! Že já zas něco ségře říkala... o_O
Nevím o čem psát. teď, i v jiných článkách.
Pár dní nemám moc učení a to třeba píšem nebo tak, ale já to mám rychle naučený a pak mám volno. Ale prostě mám blbý pocit, že se nemořím do devíti večer učením ale sedím si v klídku už u počítače... :D Vzláštní.

Anime,graphisme,illustration,drawing,female,portrait-740fd850dd29668f5d7a230765a5956d_h_large
:O krásné, že?

Jak už někteří víte, chodím na kroužek kreslení a tam teď zkoušíme kreslit postavu - přesněji obličeje - a ještě přesněji :D z profilu (ze strany). Celkem mě to začlo bavit (což není nic nového, baví mě kreslit cokoli!) a tak bych chtěla zkusit nakreslit třeba sestru, mamku nebo kamarádku (ta by i chtěla nakreslit). Akorát to chvíli trvá a podle mě by nevydržely 2 - 3 hodiny nehýbat se. A když se člověk hýbe, je to mnohokrát těžší nakreslit a pak se musí i trochu vymýšlet. Každopádně bych to chtěla zkusit... :)

Rozepisuju se, protože nevím, o čem jiném už psát..
Super !, mám náladu si kreslit.. :D
asi tedy půjdu, čau
...↑ mělo se to zkracovat do (stolové) špičky, ale nepovedlo se to :D....

With love your Anushe^

DIY dvojprsteny a prsteny. Jak je vyrobit?

12. listopadu 2011 v 23:09 | Anushe^ |  ✯ DIY aneb vyrob si
Ahojky! ,
po dlouhém slibováním jsem se dostala k napsání DIY článku Jak jsem si já vyrobila (dvoj)prsteny.
DIY = Do It Yourself → vyrábění podle sebe (viz. zde)

Postup vyfocený nemám. Tudíž ho jen vypíšu a přidám fotky polotovarů a pak dále hotových prstýnků.
Z čeho jsem prsteny vyrobila? Z polymerové hmoty - přesněji z Proto hmoty (nebudu vypisovat, co to je atp., vyhledejte si to! Jen podotknu, že zrovna tato hmota není tolik známá - koupíte ji v hračkářství H&M Studio za 29kč). Rozhodla jsem se pro polymer, protože se mi nechtělo objednávat všelijaké prstýnkové komponenty - takto to je levnější (!).
Já jsem použila černou a žlutou Proto hmotu. Pak vlastně ještě bílou Fimo hmotu.
Tak asi začneme:

Dnes je strašně "magické" datum, přesto v ŽK nemám ani jednu 1 • 11.Listopad 2011

11. listopadu 2011 v 21:41 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čaute;) ,
jupíííííííííííííííííí, konečně pátek. Jak jsem minule psala, že máme teď písemek míň, tak už to neplatí! No - sice jich není maximálně, ale už to zase začíná. A i celkově se na mě všechno valí, mám asi slabší chvilku... I když asi před hodinou jsem se svěřila v chatu jednomu spolužákovi, co právě cítím a on mě vyslechl a je mi mnohem líp! Pak jsem si ještě s kamarádkou povídala o středních školách a opět jak to cítím já. Nechci to nějak rozepisovat, ale prostě mám teď pochybnosti, jestli jsem opravdu chytrá a jestli mám šanci se dostat na nějakou dobrou školu ... tečka, tečka, tečka Nebudu to dál řešit.
Zítra mám asi volno, vůbec nemám páru, co budu dělat. Mamka se ségrou odpoledne odjedou ke známým a asi tam i přespí a já budu moct být doma. Šla bych s nějakou kámoškou ven, ale nevím jakou vytáhnout...
Na pondělí se musím jen naučit matiku, děják a chemii = pohoda! Matiku si jen zopakuju, u dějáku se naučím jen jednu látku a u chemie si jen procvičím příklady. ;)
Chci strašně něco vyrábět, ale vůbec nevím co. V novém krámku jsem si koupila na zkoušku průhledný Cernit ale nevím co z něho vymodelovat, poraďte! Chtěla bych nějaký šperk, ale nevím jaký. Co teď letí?
Taky je u vás zima? Já tady asi před dvěmi hodinami mrzla, tak jsem si dala topení na trojku a teď zas cítím, jak mám červené tváře. :D Strašný!
no nic, asi potahnu

With love your Anushe^
P.S.: Na zítra bych nachystala článek o těch mých nových (pod)zimních botách ! Snad se k tomu dokopu. Jé, já mám náladu se (zítra) projít k řece.. a do parku.. a fotit! Snad bude hezky:)
Tumblr_luijckkwjl1r3m03bo1_500_large
Tumblr_luiebaufz11qmevz7o1_500_large
6056375935_eb542cb94e_z_large
Tumblr_lufau81eab1qabct4o1_500_large
Tumblr_luct7mhf1e1qmo6hxo1_400_large
Smile--9_large

Nová radost do života:)) • 8.Listopad 2011

8. listopadu 2011 v 20:48 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
čáááááááááááááu ;D
nebudu se asi moc rozepisovat. Chci říct jen, že žiju a pak si jdu pustit Narnii - že bych ji konečně uviděla celou? :P
O.ká, takže ve škole to celkem jde. Písemek je teď míň - asi jsme teď mezi obdobími, kdy píšem hodně. Ale za chvilku to zas začne.. ! Jinak ... Zbožňuju svou třídu! Jsou tam super lidi, všichni se spolu bavíme, tlemíme se :D Jsem ráda, že zde neplatí, že chytří jsou out .. Myslím tím, jak všude koluje, že ,šprtům' automaticky všichni nadávají.
Ale to vás vlastně nemusí vůbec zajímat....
Včera jsem si koupila nové botyyyy! Konečně takové mám. Dlouho jsem po nich toužila. Nebudu popisovat ani dávat fotky, udělám na ně vzláštní článek - pokuď tedy chcete !!! Ale vážně jsem z nich hodně ráda, teď se i vždycky těším, až ( v nich ) půjdu do školy :D.
První týden v prosinci možná pojedu ( + 2 kámošky ) s deváťáky na den do vánoční Vídně ! :) Před Vánoci jsou na náměstí vždy nějaké velké trhy a celkově je prý Vídeň o Vánocích pěkná, tak proto. Snad to vyjde. Nemám totiž svůj pas - rodiče mě mají u sebe, ale dneska jsme to s kámošem řešili a on říkal, že by i stačil Rodný list. Tak uvidim. Zeptám se ještě učitelky, která to pořádá ale jinak by mi ten pas rodiče asi prý zařídili. Otázkou jen je, jestli by se to stihlo...
PROSÍM PROSÍM PROSÍM PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM!
Uch, koukám, že se to dnes stále motá kolem školy. :D No jo no.
.. já tedy končím, opět je ten článek delší. Hold já ten krátký deník nikdy nenapíšu.... :D -__-
pa ,

With love your Anushe^
p.s.: V neděli jsem (konečně!) poprvé viděla Ženy v pokušení a je to úúúúžasný film! Nadchl mě. :) Ten Vojta Dyk je neeeejlepší <3 Takovýho booooyfrieenda chci! ;D :(
Img_2509ba2_large
Foto-109-1282595561_large
Tumblr_lucrsvwfnw1qiwai6o1_500_large

DIY: Rockový řetízek

5. listopadu 2011 v 22:09 | Anushe^ |  ✯ DIY aneb vyrob si
uh, strašně dumám jak vás pozdravit, takže... Zdravím echny ! ,
opět mě zachrání skvělé youtube.com a DIY návody. Chci sem už přidat něco svého, ale těžce se k tomu dokopávám a taky mi nejdou nahrát fotky k jednomu myslím zajímavému (!) návodu. Ještě to zkusím.. //Pro informaci ten ,zajímavý článek' tu měl být někdy skoro před rokem ;)...

Dobře, jdeme na ten návod. Moc se mi líbí! Kdybych se z čista jasna náááhodou dobelhala k nákupu požadovaných komponentů, možná bych si ho vyrobila, ale asi těžce. :D

V obchodě by takovýto řetízek stál kolik? Dvě, tři stovky?! Lepší je si ho vyrobit !


Chtěla bych vědět, co to má v těch vlasech - nějaká řetízková sponka či co. Vypadá to zajímavě :)

Snad se líbilo, pište komentáře !, pa
With love your Anushe^

Rubikova kostka ^ O ^ • 4.Listopad 2011

4. listopadu 2011 v 19:12 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
zdravím <3

během týdne jsem nenapsala, ale asi chápete, že jsem se potřebovala učit. Nestíhala bych to. Tento týden jsme psali pár testů, jako obvykle. Průběžně se někdy bavíme, kam bychom chtěli jít po ZŠ. no jo, už se to blíží. Včera večer jsem se asi 10 minut dívala na netu na nějaké SŠ s oborem, který bych chtěla - umělecká.
400386939_8tnip1xu_c_large
Jóóóóóóóóóóóóó! Pane bože jóóóóóó! U nás ve městě je .... obchod Gate [gejt] ! Och. Jo! Jo! Jo! Proč jsem z toho tak unešená? Všichni na internetu z něco mají supr věci, všichni ho chválí a má supr ceny! A co vy, jste s ním spokojeny vy? Áááááá, už tam chci. Řekl mi to kámoš, který tam byl a popisoval ho tím, že je to něco jako NY a jmenuje se Gate [gate] :D. Teď jen čekám, až tam konečně pojedem.


Také je u nás nový obchod s korálky, komponenty na šperky, plstí a pozoooor!, s Cernitem (podobné FIMO hmotě - co to je?) Kolik - pokuď ho u vás prodávají - stojí? U nás 39kč jedna kostka. Určitě tam zajdu! <3
to si vyrobim;) ↓
31742_1334575279380_1080993249_30807290_508273_n_large
Uuuuf, konečně pátek !:) suprrrr. Už nevím, co napsat .. chtěla bych vymyslet nějaký fayný (:D) článek. O čem byste ho chtěly?
NAPIŠTE

With love your Anushe^