Leden 2012

DIY inspirace

29. ledna 2012 v 12:05 | Anushe^ |  ✯ DIY aneb vyrob si
AHOJ ,
opět se ozývám. Vážně nemám náladu na velké sepisování dlouhých článků. V rozepsaných jsem měla akorát tento článek s tipy na DIY výrobky. Všechny se mi zdají moc zajímavé. :)
Snad se moc nezlobíte...

Tumblr_ln5puopcgt1qayeqso1_500_large
Zdá se mi to jako skvělý nápad. Obyčejný drát a svíčka, wow!


I wanted be forever young... • 22.Leden 2012

22. ledna 2012 v 14:30 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čao :),
páni, An^ se vám ozvala! Teda! :D // Omlouvám se. Nechtělo se mi psát žádné články. Za to jsem ale udělala nový design, který se mi, myslím, povedl! :) To pozadí je boží! <3
Jinak se mám fayn. Dneska se musím ještě naučit čéjinu a ájinu, snad to dám rychle, ale teď jsme ještě u návštěvy, takže musím čekat... Grrrrr, docela mě to deprimuje.
Zrovna tu poslouchám mamky strašně oblíbené Roxette. Ani nevím, jak jsem k nim přišla. Pustila jsem si jednu starší písničku Forever Young a pak jsem se jen proklikávala na písničky od skupiny Roxette. Jako jsou to pěkné písničky, to se musí uznat...

ummmm, nemám už co psát, končím
With love your Anushe^

I-wanna-be-forever-young-3-one-direction-21927646-500-550_large
Tumblr_lu6rk0vafw1r62s7ro1_500_large

Omluvenka & Pátek 13. ! • 14.Leden 2012

14. ledna 2012 v 15:01 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Ahoj! ,
velice se omlouvám, že nepíšu články. Nějak se mi nechce zapínat notebook... Je škola - nějaké ty úkoly, zkoušení, testy.. Kroužky, následuje únava.. A pak se mi už nic nechce dělat. Navíc, doma se již chytám přes mobil na volnou WIFI, takže si zprávy a aktuality projdu na něm, a notebook už nezapínám.. :) Pro vás je tohle celé 'minus' ale pro mne 'plus', protože jsem tímto zjistila, že nejsem tak závislá na PC, jak jsem si dříve myslela.
V předešlém článku jsem psala, že budu zkoušená z přírodopisu, protože jsem měla nerozhodnou známku - vzládla jsem to, bylo to lehké, mám za 1:). ( pro ty, co by je to zajímalo:) )

Co ještě napsat?

Nemyslete si, že blog je pozastavený nebo něco podobného, jen je adminka líná... ;D Chtěla jsem se s vámi do nějakého článku podělit, co jsem dostala k Vánocům - nebo aspoň jeden dárek, který mi udělal velikou radost. Ale bylo by to už asi blbé... nebo ne? Napište do komentů. Design. Ten taky musím už změnit.
O můj bože... :/
Tento víkend mám klidný, žádné učení, nic. Narozdíl od předešlého. Huráá! Budu se jentak flákat... a vůbec mi to nevadí :D.
Jak jste prožili včerejší PÁTEK 13. ? Mně se naštěstí nic neobvyklého nestalo a byl to obyčejný den, jako každý jiný. Pamatuji si ale, že jednou takhle v pátek třináctého jsem si roztrhla kalhoty. :/ Stalo se vám něco .. jiného ? Ať už včera nebo někdy jindy? Pište. Pište! :)
Dobře, snad jsem vše řekla, a snad se na mě nezlobíte. Blogerská nálada mě za nějakou chvíli opět popadne... ! ;) Mám vás ráda, pa :)

With love your Anushe^

mnou focené... Myslím, že se povedla ! ;)
mnou upravená verze - emmm.. - něčeho... (máte to vlastně v min. článku)
Srdce nebolí a život jde dál!

Srdce nebolí a život jde DÁL!!! • 6.Leden 2012

6. ledna 2012 v 20:16 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem

TAK JÁ SE VÁM HLÁSÍM NO. :D


Ahoj ,
velmi se omlouvám, že jsem na Nový rok nenapsala. Na druhou stranu jsem vám sem napařila spoustu článků na jednatřicátý prosinec, ale ano, nebylo to moc fér. Mám toho docela dost.
Také se vám ráno vůbec nechce stávat? Mně vůbec! Taky jsem se dnes s kámoškou dozvěděla, že v úterý budeme zkoušené z přírodopisu ze všech látek O______________o Panebožeeeeeee! To nedám, jste se zbláznili! :O Teda, bude to hlavně ze dvou nedávných látek ale beztak to je asi 10 A4ek... :/ Neee, já si chci zkazit vysvědčení pitomým příroďákem ! O víkendu se tedy budu šrotit, šrotit, šrotit. Musím to totiž dát! Kamarádka to má celkem fayn - její mamka je zdravotní sestra a v Př máme biologii člověka .. ale stejně to záleží, jak se to naučí...
Odpoledne po tréninku jsem příjemně strávila v McDonaldu (já si nic ale neobjednala! :D) s kamarádkou. Tak různě jsme pokecaly, pořešily její "kamarádky" a moji novou jiskřičku v životě - začal mě opět otravovat můj bývalý kluk. Zdrbly jsme naše rodiny, školu... bylo to faayn. :) Je to super kamarádka <'3

No, budu opět divná, vzláštní, nepochopitelná, blbá a tak dále; ale já se jdu něco naučit na ten příroďák.. Držte mi palce, ať se mi něco do té kebule dostane (a taky to tam zůstane:D). čus ;)

With love your Anushe^
*název článku = mnou upravená verze věty, kterou mi kdysi napsal právě on (ale neřešte to, já sama to neřeším...)
Lady GaaaaGaaaaaaa :D - Marry The Night

Tumblr_l1zduskj1a1qbx3t5o1_500_large
má dnešní nálada je strašidelná, vzláštní a tajemná. V čéjině jsme četli jednu báseň od Erbena z Kytice - ta nálada ve mně opět vzplála. hůůů.......
BOJTE SE!
Tumblr_lp4jjghwfw1qens30o1_500_large
Monster-high-create-a-monster009_large
Tumblr_lxce5utiss1r3zl55o1_500_large
385118_10150668222929256_732359255_12021066_624177441_n_large
Tumblr_lwob8w0hnm1r1byrmo1_500_large
Tumblr_lwxhne5zv61r97mbso1_500_large