Únor 2012

Je 29. února, hustýýý!

29. února 2012 v 21:05 | Anushe^ |  ✯ Téma týdne, mé úvahy
Čauko !
Jste taky vyvedený z toho, že dneska je toho 29. února ? :D Já na to dnes pořád myslím, ikdyž nevím vlastně proč. Je pravda, že to je jednou za čtyři roky no. Hrozně mě zajímá, kdo má dnes narozeniny či kdo se dnes narodí. Sakra! Teď jsem si vzpomněla, že jsem se chtěla na zprávy. No nic. Bylo tam něco o tom dnešku, nevíte ? :)
Vlastně ani nevím, co tady chci psát, prostě jsem něco chtěla napsat, když je ten den ! :P Vážně už nevím, co napsat. Snad jen se zeptat, jak to "prožíváte" vy? :D

Pište do komentů, debatujte já tedy nejspíš jdu.
Nezlobte se za tak krátký článek a ahoj
With love your Anushe^


Jaroo, létoo, podziim, zimaa ✿ | Anketa

28. února 2012 v 21:24 | Anushe^ |  ✯ Kolem blogu
Tumblr_m04cuwgrqe1r60zhwo1_400_large
čauko.
Také se tak těšíte na jaro? Včera ve škole na mě při hodinách svítilo sluníčko, byl to nezvyk. Úplně jsem zapomněla, jaký to je. Bylo mi to příjemný. Po těch chmurných tmavých měsících opět teplíčko , aspoň přes to sklo...

Máte rádi teplo?
Anushe^

IN : Kříže †

26. února 2012 v 13:45 | Anushe^ |  ✯ Móda
Zdravím
po víc jak roku opět něco přidávám do této rubriky. Nejsem si úplně jistá ale myslím si, že jste si mohli povšimnout, že jsou nově v módě kříže. U nás to zatím tolik nepropuklo ale podle mě to za chvíli začne (snad). Mně se ten nápad líbí a fotky s křížovýma tričkama vypadají úžasně ale kdybych si já teď takové tričko vyrobila, všichni by na mě nechápavě čučeli, co to mám na sobě a dobírali by si mě otázkami: ,,Tobě někdo umřel?"
Co si myslíte vy? Líbí se vám tato móda?


Můj perfektní víkend<3 • 26.Únor 2012

26. února 2012 v 11:43 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čauko :)
tenhle víkend je super! Už v pátek po škole jsem se cítila skvěle. Odpadl mi trénink ( příští pátek taky, jooo! ), takže celé odpoledne volno. Mamka se ségrou byly už odjetý u známých, mamka navíc ještě ten večer jela na koncert Scooter. Táta přišel z práce dřív a protože neměl co dělat, přišel ke mně a začal si povídat ( jak já nesnáším větu: ,,tak mi něco pověz!" :D ). Mluvil teda hlavně taťka, já na tohle moc nejsem - ale on to chápe, jsem totiž po něm. Povídal o různých věcech, problémech, který teď řeší a tak. Jsem ráda, že mi o tom něco řekl, aspoň jsem pochopila, jak to všechno myslí. Mám ho ráda. Potom teda když neměl co dělat doma, tak šel asi na dvě hoďky na pivo. Já byla i ráda, byla jsem sama doma.
Včera zas jsem prakticky byla taky sama doma. Dopoledne byl táta v práci, pak jsme šli na oběd do pizzerie ( mňam, oblíbila jsem si pizzu Kuře - smetana, je výborná! ) a pak odpoledne odjel k těm známým, kde je i máma se sestrou. Taťka je tak fayn a chápavý, že mě ani neprosil, abych jela taky. Jupííííí
→No, nevím jestli vás tyhle bláboly o mý rodině vůbec baví ale já se chtěla vypsat... :)

Sobotní večer byl beztak nejlepší. V osm jsem zapla na notebooku film, který jsem si v pátek stáhla ( a vlastně na něj už v pátek večer koukala:D ). Jmenuje se LOL - francouzská romantická komedie. Natahala jsem si k sobě zbytek pizzy, Arizonky, sušenky který dávají ke kávě a pití, mmmmm, já to tak miluju♥ Spala jsem v obýváku na novým gauči, na kterým jsem ještě nespala. Bylo to trochu i kvůli našemu psu, aby chudák nebyl sám. :) Bylo to skvělýýýýý. Takový víkendy by mohly být častěji. :) Zalehla jsem před jednou hodinou ranní. :D A vstala o půl desátý.
Už nevím, co bych napsala. Mám volno, tak bych klidně napsala nějaký článek ale ještě nevím jaký. Uvidíme.
asi tedy jdu, pa
With love your Anushe^

[nejdou mi vkládat obrázky - píše mi to Délka textu článku je omezena na 40000 znaků. přitom píšu i delší články, nevím co s tím je o.O]

Já říkám " Aghhrrr. "

24. února 2012 v 19:24 | Anushe^ |  ✯ Fotografie, random
Čus !
jak jsem v deníčku slíbila, že vám se dám nějaké mé další fotografie, tak teď plním. Tahle zrovna není ještě upravená v onem programu (stránce) ale to je úplně jedno. :)
Je to prakticky fotografie s tipem na nalakování nehtů v jednom. Smějící se

© Přísně zakázáno kopírovat

Jak se vám líbí ?

Užívejte pátku a zatím ahoj,
With love your Anushe^

Hůůhu, kdo tu je, povězte ?

24. února 2012 v 18:40 | Anushe^ |  ..informuje
Čauko < 3
že by moje nepřítomnost skončila a opět nastoupila má aktivita ? Možná. :) Každopádně teď mám byt sama pro sebe, můžu si dělat, co chci a já chci napsat něco sem. Máte nějaký tip nebo přání ? Pište !

Doufám, že si tu nepíšu sama pro sebe. Kdo tu je? Napište ! :)
O.Ká, budu se těšit, já jdu přemýšlet nad fayn články, zatím pá
With love your Anushe^


Umím úplně všechny slovíčka - jsem KING ! • 23.Únor 2012

23. února 2012 v 20:55 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čauko :]
mám nový pozdrav, tak můžu zase psát... ne, dělám si srandu :D, teď vážně. Velice se omlouvám, vůbec jsem neměla potřebu něco psát. Za tu dobu se nic moc nezměnilo. Škola a známky cajk, kroužky fayn - musím říct, že i na tancování mě teď jednou trenérka přede všemu pochválila typu: Musím pochválit tamhle Anet, která nádherně tančí! :)) Ten " proslov " byl delší ale už si ho moc nepamatuju. :D Přátelé vpoho a láska žádná (akorát bývalá neustále otravuje -.-). Takžeee vážně nic radikálního. A co vy, nějaká novinka ? :)

S tím weit.com jsem to nejspíš dořešila. Musím vždycky obrázky zmenšit na nějakých 800x600 . Vděčím tímto drahocenné Lizzy, která měla tento nápad - děkuji ♥. Postupně budu zveřejňovat nové fotky, které jsem krapec upravila v programu (spíš na jedné stránce) se kterou se se mnou [← wau, tolik " se " jsem u sebe ještě nikdy neviděla! :DD] podělila hodňoučká Anis. Tu stránku vám ale neřeknu - je to tajemství !! pšššššššššš.

Co mám ještě napsat? Netuším.
Jop, minulý víkend jsme byly s tím tancováním na zimním soustředění ale přišlo mi zbytečný to vám psát, když jsem se tu půl měsíce neobjevila... :D Ale vážně mě to mrzí. O víkendu nejspíš písnu. Možná půjdu s kámoškama na stadion si zabruslit. Joooooooooooooooooooo, to jsem vám chtěla říct... Teď jak byly ty mrazy, tak jsme byli s rodiči párkrát bruslit a já se při tom naučila překládat (prosím vás, že vám došlo co myslím! při bruslení, při zatáčkách ! hmmm? A ne jako moje jedna kamarádka, která mi odvětila: ,,fááákt a ty umíš úplně všechny slovíčka? Jsi dobrá !" :'DD Mě by teda tohle každopádně nenapadlo ! ..) Takže mě to bruslení teď neskutečně baví. :) Umíte taky překládat ?
Abych si vás trošku udobřila, tak vám řeknu, že mám pár nápadů na články. Teď jen to uskutečnit... :)

Tak jo, už to ukončím. Mějte se pěkne a zase brzy ahoj
With love your Anushe^

Jsem asi vážně divná ale právě se mi strašně líbí tahle stará písnička od skupiny Roxette, který poslouchá moje mamka (asi mě nakazila!).
Mně se prostě hrozně líbí. Ten refrén! ...
Roxette - I´m Sorry

Tumblr_lztmf5cvrr1r46maco1_500_large
Tumblr_lzr44ae7bd1qjictro1_500_large
Tumblr_ltj318rnnx1r48oe3o1_500_large
842bf557cd02671dbb61453a927225d7_large

.. něco z mého srdíčka ...

Weheartit

5. února 2012 v 20:59 | Anushe^ |  ✯ Kolem blogu
Čauky <'3 ,
včera v noci (ano, někdy v jedenáct hodin:D) jsem si konečně založila účet na weheartit.com. Snad ani nemusím psát o čem ta stránka je, protože si myslím, že ji už každý zná. :) Už jsem to tam trochu rozjela, tak níže vkládám odkaz na můj profil. Zatím se tam ještě krapec rozkoukávám, i když tam chodím skoro rok. :)

!! Mám ale jeden problém, takže se obracím na ty více zkušenější... Jak víte, přidávám sem někdy své vyfotografované obrázky (např. předchozí článek) a zde mají suprovou kvalitu a když jsem je pak vložila na WHI, už jsou takové zrnité, nekvalitní! Nevíte, čím to je? Přitom většina uživatelů tam vkládá velice kvalitní fotky! Někdy jsem tam ale také narazila na nekvalitní fotku ale třeba byla takto od začátku, kdežto ty mé NE! Prosím, poraďte mi!

Jsem z toho velice zkleslá a jestli to nepůjde změnit, nebudu asi ani ty své fotky na WHI přidávat. :(
Jinak tohle je má vizitka na můj účet :

Hurá, hurá, sláva. Konečně ho mám ale prosím, poraďte mi s tím problémečkem... :( Díky moc.
zatím ahoj,
With love your Anushe^

7d45813583_80791093_o2_large

Já ráda ChupaChups

4. února 2012 v 22:48 | Anushe^ |  ✯ Fotografie, random
Zdravím <˙3 ,
neustále mě strašně moc těšíte tou skvělou návštěvností! Jste vážně ale vážně skvělí! :) A aby tu nebyly neustále moje přitroublý kecy, dávám sem jednu svou vyfotografovanou fotku. Takto upravena vznikla vlastně omylem, je někdy z července ale stále mě neomrzela! A jak se líbí vám ?

© Na obrázek platí autorská práva. Nepřidávala jsem k němu popisek s jménem, protože podle mě by to zkazilo celý pěkný dojem. Zkrátka, nekopírovat!!!
Pište své názory na tuto fotku, budu moc ráda, když se zapojíte! dobrou noc :)
With love your Anushe^

Hey, i love you! • 3.Únor 2012

3. února 2012 v 11:52 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Ahooj ,
tak jsem tu, jak jsem slíbila. Lidičky, já vás mám tak ráda! I když to tu trochu zanedbávám, návštěvnost se stále drží kolem 60, 70 lidí za den, což je super! Podle mého mínění si i mé články čtete, líbí se vám.:) si ňáko věřim co? :P :DD Vážně jste super ! Chci hlavně poděkovat svým věrným Affs, kteří sem stále chodí a píšou komentáře ! <'3 Musím - opravdu MUSÍM - se zlepšit a vynahradit vám to ! :)

Já si právě svůj notebook přenesla do kuchyně a jdu vařit palačinky (někdo živit rodinu musí no! :DD). Hraje mi tu muzika. Jak já miluju volno ! O.ká, jdu teda vařit. Pak mám v plánu sepsat nějaký článek, který jsem vám někdy kdysi dávno slíbila - ach ty moje sliby.. chyby... O:) Pokuď si pamatujete nějaký článek, který jsem vám slíbila a nezhotovila jsem ho, napište mi to do komentářůů! ;) Po obědě se pak nejspíš vrhnu do založení účtu na tom we♥it.com .
Huch, tak já tedy jdu, pa
With love your Anushe^

Img_9537_large

Tumblr_lyqw3fnqwu1r85wbto1_400_large
:DD, to je mrtě nápad!! ;D

82836708_large_terryfan4f17d76ef93bc3_large

Čas letí • 2.Únor 2012

2. února 2012 v 20:43 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Zdravím :)
a opět tady. Nějak nevím, čím začít. Uch. Tak zítra pololetní "prázdniny" - spíš jen jeden den volna. Ale co no, aspoň něco. Budu se nejspíš jen nějak flinkat, až pak ve čtyři jdu s kámoškou na hokej (po X měsících :D). A když už se mě všichni ptali na vysvědčení, tak vám to písnu i sem.. u mě super, dotáhla jsem to na samé 1. ;) A co vy ?
Dnes to vidím na filmový večer. Dokoukám vypujčené DVD s Twilight ságou: Nový měsíc, kde především koukám na vyřazené, příliš dlouhé scénky a také scény ze zákulisí. :) Pak ještě znovu zkouknu také vypujčené DVD pro změnu Posedlost: Robert Pattinson, který je celý jen a jen o Robovi.:) Jooo, když máte kamarádky, které se také zajímají o R.P., Twilight, atp. ... :P

Tumblr_lyqkg6ga9x1qhud8zo1_500_large

Zítra tedy se tu budu nejspíš objevovat, možná přidávat články, upravovat rubriky... Jinak design je kompletně hotový. Dodělala jsem dokonce i komentáře, upravila rozcestníky! Wau ! :D
Ještě jsem vás chtěla ujistit, že nemám v plánu seknout s blogem. Blogaření mě strašně baví, mám mooc ráda projíždění blogů a blogspotů! ;) Takže určitě nekončím. Akorát v této chvíli nemám čas - ? sama nevím, co v tom je - na velké psaní a přidávání článků.


A poslední věcička. Zítra bych se možná konečně doprdelila :D k založení účtu na weheartit.com. A jestliže tu někdo má účet již založenej, dejte mi odkaz, ráda se juknu! ;)
To by bylo tak vše, zatím jdu :)
Do widzenia (polsky).
With love your Anushe^

Tumblr_lwd5t7jnac1qa1rbwo1_500_large
396257_242241799185731_100001997398211_578810_1594464084_n_large
Miluju miminka, proto nemůžu pochopit, jak jim někdo může tak necitně ubližovat !
394237_126996474082374_126994220749266_124339_637863775_n_large
Moooooooooooooooooře ♥
Tumblr_lys2x38ads1qfik8to1_500_large
Tumblr_lys3qiwoo41qmov3uo1_500_large
Tumblr_lwj9dkmygr1qmejd3o1_500_large_large
tyhle dvě fotky jsou vážně úžasné. Miluju takové fotky ...
Tumblr_lys5u7lukj1r18silo1_500_large
Dej si.. ještě kousek!... :( aneb kašlete na diety ! ;)