Březen 2012

Cookies

31. března 2012 v 13:23 | Anushe^ |  ✯ Recepty

Design #12

31. března 2012 v 11:05 | Anushe^ |  ✯ Blogové kabátky
~ Číslo designu : #12
~ Datum tvorby: 22.ledna 2012
~ Doba tvorby: asi hodinu
~ Design na blogu do: 31.března 2012
~ Spokojenost: 100% - byla dokonalý! :)
~ Typ designu: Střední obtížnost
~ Popis: Začlo to tím, že jsem chtěla něco s vesmírem. Našla jsem toto pozadí a pak mě napadlo, že do záhlaví dám fotky s popisky, co zbožňuju. Měla jsem v plánu napsat i článek, kde by byli další mé oblíbené věci ale nedostala jsem se k tomu.. :( ( ale snad to někdy sepíšu! ;) )
~ Klikací Ikona: nebyla
náhled menu:

Design #11

31. března 2012 v 11:00 | Anushe^ |  ✯ Blogové kabátky
~ Číslo designu : #11
~ Datum tvorby: 17.prosince 2011
~ Doba tvorby: třičtvrtě hodiny (?) - nepamatuju si
~ Design na blogu do: 22.ledna 2012
~ Spokojenost: 94%
~ Typ Designu: Jednodochý
~ Popis: Obyčejný vánoční. Byl docela pěkný - na obrázku je už trochu jinadší, protože jsem to vyfotila těsně před nastavování novýho. ;)
~ Klikací Ikona: nebyla
náhled menu:
- nemám -

Něco z něčeho ~ obrázkový deník

27. března 2012 v 18:52 | Anushe^ |  ✯ Fotografie, random
Zdravím ,
přiznám se, že se mi nechce vůbec psát, proto jsem zvolila dnes deník s mými obrázky.
Fotky jsem nafotila postupem času.. Jsou z různé doby. Většinou k nim něco připíšu. Snad vám to nebude vadit, bude to zas trochu něco jiného. ;)

První fotka.. :) Tahle fotka se mi strašně líbí. Je to mistička s krystaly, už jsem to kdysi psala. Pokračuju v tom. Mý sestry reakce, když tohle uviděla, zněla: ,,Fůůj, co to je?" Já nevím. Co je na tom hnusnýho? Vám se to taky nelíbí? Jsou to jen krystaly z obyčejné soli!... :)


Slunečno, občas skvělé nálady:) • 21.Březen 2012

21. března 2012 v 15:20 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čauko! :)
Díky tomu sluníčku mám tak hezkou náladu, báječný. Už je jaro, už nosím jarní bundu - joooo!, náš tým postupuje do semifinále - jooooooooooo!, tento týden nemám skoro žádný učení - jooooooooo! a dneska jsem byla u zubaře - neeee!. :D
Včera jsem poslala svý sestře vzkaz do rádia! :P I přání s písničkou, tu sice nezahráli ale citovali můj vzkaz a pak i řekli, od koho to je. Ségra nemohla! :)))
Dnes mám ještě trenál ale potom budu mít už haluz a navíc ségra dneska přespí u kámošky, mamka bude do večera v práci a taťka .. asi taky. Chachaa :D

Jéé, já tady vlastně píšu článek. Jsem tady na to zapomněla.. :D Je opravdu vidět, že mám dobrou náladu... a co vy, máte ji taky? Svítí u vás slunce?

já pomalu končím a půjdu se chystat na trénink (musim si sbalit i sluneční brýle! :])
paa
With love your Anushe^

Girl_pretty_running_sun_freedom_sunlight-fb8641fa231ee1cbdd389e2f773a1b3b_h_large


Bad friday • 17.Březen 2012

17. března 2012 v 12:00 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čauky ,
těší mě, že se vám DIYčo líbí - aspoň jedna pozitivní věc... -__- Víte, nechci to nějak rozebírat, ale včera.. včera večer.. byla asi moje nejhorší chvíle.. jedná se o rodinu.. jeden velký konflikt... Bylo to strašný. Nevěděla jsem, že umím takhle řvát, umím... Víc nebudu říkat. Snad jen jedna poznámka: Chlast rozhodně není dobrá věc!
Prázdniny mi pomalu končí ale jsem spokojená, jak jsem je strávila. Žádné velké akce ale já jsem zkrátka domácí typ, proto jsem doma byla ráda. Stihla jsem spoustu věcí - teď mi docvaklo, že si můžu odškrtnout další dvě položky na mém papíru s plány na prázdniny :) Celkem se to naplňuje.
Také u vás svítí krásně sluníčko? Zcela mi to mění náladu. Kéžby mi to odstranilo i hnusně napuchlý oči a kruhy pod očima.. :/ Líčení to snad zamaskuje. :P

Zapomněla jsem vám povědět, že včera jsem se nechala ostříhat - zkrácení konečků a prostříhání ofiny (patky). Tentokrát jsem spokojená, není to o takový kus kratší, jen ty roztřepený konečky jsou fuč. :) Dále jsme ten den s mamkou lítaly trochu po obchodech. Ze začátku jsme jely jen do Gatu ale opět jsem si nic nevybrala, přitom vždycky tam jdu plna očekávání, jak budu mít plný ruce hezkého oblečení. Nic. Pak mamka navrhla, že zajdem do Takka, tam taky nic - sakra! Poté si mamka vybrala v Deichmannu krásné jarní botky a to nejlepší je, že jsou opravdu pěkné a jsou i mně, ha! :D Asi ale nebude chtít, abych jí je nosila.. To se ale ještě uvidí... :P Také jsme se ještě stavily v NewYourkeru, taky nic. :D Teda.. něco by se asi našlo ale zbytečně drahý. o.O Dále C&A, nic (mimo černých rour ale neměli vhodné číslo :/).
Dnes jsem pekla čokoládový muffiny, mňam! Máme je už po několikátý, jsou dobrý. Myslím si i, že mi po nich teď voní vlasy !:D Lepší než nějaký šampón, řeknu vám.. :DD
No nic, užívejme si víkendu, já jdu opět něco vyrábět a zatím čaau:)

With love your Anushe^
/ skoro jak včerejší já, kdyby tam místo kočky byl pes..
/ to mě pobavilo ! :DDDDDDDD

DIY: Peříčkové náušnice

15. března 2012 v 22:26 | Anushe^ |  ✯ DIY aneb vyrob si
Čauky <˙3
dobře, překecaly jste mě (teda Anis! :D) a jedno DIY vám sem dám už dnes. ;) Jen abyste si nemysleli, celé odpoledne jsem DIYčovala a jsem s výsledkem naprosto spokojená! :))) Zítra pokračuju v dalších - mám toho ještě opravdu hodně;D.

Teď ale k tomuhle návodu. Náušnice s peřím se mi líbí už dlooouho a čekala jsem na nějaké fakt pěkné - nedočkala jsem se. Má trpělivost skončila a rozhodla jsem se vyrobit si své vlastní. Navíc, volná peříčka se mi v mé kreativní krabici nabízely už delší dobu. V oné krabici se mi povalovaly další polotovary, kterými jsem dozdobila náušnice, aby nebyly tak obyčejné jako můžete vidět v jiných DIY návodech... Jdeme na to:)

Mnoho DIY aneb An' má čas :] • 15.Březen 2012

15. března 2012 v 11:01 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Ahojky, ahojky, ahojky! :]
mám další den volna a dnes se budu věnovat hlavně DIYčování - budu vyrábět. :) Co, to vám neřeknu, protože mám v plánu to pak všechno sem dát jako návody nebo aspoň jako inspiraci. Také jsem zahloubila do svého svědomí a přikázala si, že budu víc přidávat články do rubriky Má tvorba - hmoty. Nejsem v tom extrémně zdatná ale úplný laik už také nejsem. Za tu dobu jsem pobrala spoustu rad, fíglů a poznatků, takže je chci s vámi seznámit. ;) V té rubrice myslím můžete vidět pár nějakých mých výrobků ale nejsou moc originální a kvalita fotek je příšerná, tudíž není o co stát! Nyní si už takové výrobky nevyrábím, zjistila jsem, že to není můj styl a nemám to k čemu nosit (až na pár vyjímek). Mohla bych pro vás maximálně pár z nich přefotit do lepší kvality (měla jsem před tím ještě starý mobil).
Napište mi do článků, jak co chcete, ráda se podřídím ;)

to by bylo tak vše. vím, že tu asi nebude hodně komentářů, když většina je ve školách ale jestliže je někdo nemocný nebo má také prázdniny, napište aspoň vy! Poslední dobu jsem tu neviděla moc komentáře.. :(
zatím ahoj,
With love your Anushe^


Návštěvnost • Přes 20.000 !

14. března 2012 v 19:29 | Anushe^ |  #Návštěvnost
Zdravím vás :)
Chci vám oznámit, že dnes jsme společně - ale tedy hlavně díky vám:) - přesáhli na TOPlistu 20 000lidí! Děkuji, děkuji, děkuji! ♥
Také mne strašně těší, že denní návštěvnost dosahuje kolem 50 a + lidí! Strašně, opravdu strašně vám děkuju:)
V nejbližší době tu čekejte zajímavé články (možná i dnes)! Kdo je zvědavý? ▼ Pište mi do komentářů!:))

With love your Anushe^

Naplánované prázdniny • 19.Březen 2012

13. března 2012 v 13:00 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čaukooo :)
jak si užíváte ... jo, asi většina z vás máte školu, chápu.. :D Já se stále nemůžu nabažit prázdnin. :) Přijde mi, že už je mám dlouho, přitom to je ve skutečnosti teprve druhý den! Jo! <˙333
/ podobného máme doma :))

V neděli dopoledne jsem s kámoškou a nakonec i se svou 8letou sestrou, jsme šly na stadión bruslit. Tenhle rok mě to velice chytlo. :) Osvěžila jsem si překládání, které jsem se minule a předminule naučila [ jupíííííííííííí! ] a celkově jsme si to užily. Ani jednou jsem opět nespadla - lepšim se! :P Bylo to fayn:)
Včera jsme byly ve městě zařizovat pasy, takže celý den v čudu. Na úřadu jsme čekaly 2,5 hodiny a navíc moje fotka je katastrofální!!! :O Fuj. Doufám, že až se ta fotka zmenší do správného rozměru, bude to lepší, protože já tuhle obludu nebudu moct nikomu ukazovat. *oklepala jsem se* Ale nejsem asi jediná, kdo na úředních dokladech vypadá připitoměle, zákon schválnosti??? o.O Jediné plus na pondělku bylo, že jsme navštívily jeden sekáč, kde všechno vyprodávali a já si vybrala tričko s dlouhým rukávem (komiksový potisk + znak Rolling Stone - vypláznutý jazyk) a pozor, sukni! Takže si můžu vyškrtnout první položku z Wishlistu. Je uplá, černá s dvěmi zlatými knoflíky a je původně z H&M a víte kolik stála? Prostých 49Kč! :) Aspoň nějaké pozdvižení.
A dnes jsem si dopoledne četla - dobře, konečně to řeknu - k Vánocům jsem dostala tetralogii (všechny 4 knížky pohromadě) Stmívání ságy [ nečekaně :D ]. Uch, a je to venku, konečně. :D Budu skoro na konci ale teprv prvního dílu - Stmívání. A to nejsmutnější na tom je, že od prvního dílu se počet stran zvyšuje, takže Stmívání je nejtenčí.. a Rozbřesk (poslední díl) ?!.. to je pořádná bichle! :D Ale já to zvládnu. Chtěla bych to stihnout dočíst ještě před premiérou Rozbřesku 2. části. :) Do snad dám... To bylo dopoledne a teď odpoledne, to půjdu do města projít obchody. Sehnat nějaké věci na DIYčo, porozhlédnout se, kde co mají, a tak dále. :)

To by bylo vše, dnes se ještě asi ozvu, tak ahooj
With love your Anushe^


Wishlist - jaro 2012

11. března 2012 v 8:20 | Anushe^ |  ✯ Móda
Čauky :]
po X měsících jsem se zas pro jednou přihlásila na svůj polyvore a vytvořila si tam orientační seznámek, co bych si chtěla nakoupit na toto jaro. Ani si nemyslím, že všechno seženu a koupím ale to je jedno.
wishlist
Každopádně si přeju:
  1. barevný blazer - velice se mi líbí a je i formální, takže třeba do divadla, fayn :)
  2. černé úzké kalhoty - moje dosavadní se mi brzy prošoupou a já si je strašně oblíbila. Bez nich už ani ránu!
  3. pěknou sukni do pasu - nemám snad žádnou sukni, katastrofa! Nevím proč ale přijde mi těžké sehnat nějakou pěknou...
  4. tenisky - chtěla bych buď Nike a nebo Vans, ty mají moc pěkný boty. ;)
  5. pěkné botičky na nízkém podpatku - jak k džínům tak k sukni, neutrální barva, nízký podpatek (ach ta moje výška...)
  6. trička - mnoho tričeeek. Všimla jsem si, že jsem do wishlistu vybrala samá volná. Ale ony se mi opravdu líbí... :)
  7. jarní šátek - pěkný, veselý, tenký
  8. prstýnky - není až tak nutné ale jak já říkám, bižuterie není nikdy dost :) Navíc, kdyby byl nějaký ve slevě? ... :)
  9. společenskou kabelku - jak je možné, že ji ještě nemám?! I moje 8letá sestřička ji má a já prd. Nejlépe, aby měla neutrální barvu, jako třeba na obrázku, zdobená mašličkou nebo něčím. :)
  10. neonové laky - ani nevím, jestli je opravdu chci. Ale kdybych si nakonec sehnala i nějaká neonová trička, či doplňky, pořídím si laky. :)
Kdo ví, co si nakonec nakoupím.. Toto je jen pro můj přehled a až něco koupím, dám vám vědět.
Navíc... můžu si odškrnout další úkol z mého Prázdninového papíru ! Zatím mám celkem 18 povinností a z toho jednu (teď už druhou) splněnou. Dnešní den splním plus-mínus další dvě a když to půjde takhle dál.. udělám vše. :))

Přeji hezké ráno, pište komentáře a zatím ahoj
With love your Anushe^

P.S: Ne, nevstala jsem tak brzo, článek je totiž přednastavený :D

DIY: Supr doplněk do pokoje - Papírová mísa

10. března 2012 v 21:03 | Anushe^ |  ✯ DIY aneb vyrob si
Čauko !
Nevíte, co s přebytečnými časopisy a novinami? A nebo chcete do pokoje nějaký pěkný doplněk ale nechce se vám nic kupovat? Vyrobte si papírovou mísu! :) Vypadá to opravdu pěkně a i já váhám, že si to teď o jarních prázdninách vyrobím. Můžete si vyrobit i menší mističku, například na prstýnky či klíče od domu! ;)
Je to vážně dobrý nápad. Nechť se vám líbí, příště slibuju, že už tu bude můj vlastní návod, ba možná i dva!!Jak se vám to líbí? pište do komentů!
Mějte se prozatím krásně, tvořte a ahoj :)

With love your Anushe^

Chtít neznamená mít. • 9.Březen 2012

9. března 2012 v 22:53 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čaooo :)
konečně zas píšu. Nechtělo se mi moc psát. Ale o víkendu jsem začla s pěkným DIYčkem, mám to i nafocený, tak bych to sem potom hodila.
Jo! Mám jarňákyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!! Jupí. :) Mám tolik plánů, huuu. :D
Vlastně vůbec nevím, co budu psát. Snad jen shrnu tento týden. Ve škole máme teď strašně málo učitelů ( i dětí ). Všichni jsou nachcípaní. Ale jde hlavně o ty učitele. Jsou na tom tak bídně, že několikrát třídy slučovali. Všichni za sebe navzájem zaskakovali. Huuuu, se určitě zapotili! :P Aspoň byla volnější výuka. Dokonce to pondělí po prázdninách má druhý stupeň jen pět hodin, nechápu ale proč. Známky v pohodě, akorát ten pitomej příroďák mi furt ne a ne nevychází. damn.
Dnes se mi zdál úúúúžasný sen. O jednom klukovi ze školy. Dokonce jsem si myslela, že to je skutečnost, achjo. :( Já nevím jak vy ale já všude vidím párečky, kamarádky si šťastně chodí se svými kluky, jen já chodím po světě jak medvídek bez lásky. Poslední dobou mě to neustále deptá. Předtím mi to bylo celkem jedno ale teď? Co s tím?
uch. To by bylo tak všechno. Půjdu spát, dobrou.
Zítra.

With love your Anushe^Páteční deníčečíček • 1.Březen 2012

2. března 2012 v 15:23 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čauko x]
boží víkend je tu! Juchů. Poslední dobou jediná věc, na kterou se těším a kope mě dopředu. To je ale teď jedno.
Co děláte? Mně dneska znova odpadl trenál, takže už mám volno. O vejkendu nicmoc akce, to mi ale vůbec nevadí. :) Miluju lajdačení. Teď budu tady a možná stmelím nějaký článečíček :)
Aktuálně strašně ráda mluvím ironicky. S kamarádkou si ze srandy píšem, jak chodím se svým bývalým klukem, který se o mě stále snaží a jak si plánujeme baráček, dovolenou do Spojených států, užíváme si večerní chvilky doma u televize s horrory a jak se strašně milujeme ;*. Je to náhodou sranda!:D

Jsem tak ráda, že mám tenhle týden za sebou. Psali jsme zase nějaký testy, například dneska z mýho (již) neoblíbenýho příroďáku, ale snad jsem tam napsala všechno dobře. Nebo dále bylo zkoušení z básničky od J. Nerudy, naštěstí jsem nezazmatkovala a nezadrhávala se, takže mám za 1. Myslím, že jsem to odrecitovala skvěle - a to nesnáším přeříkávání textů z paměti před tabulí, aghhhrrrrrrrrrr !:D
takže už mi opět došli všechny nápady na vyprávění, proto končím
jinak tu ale jsem, pa :)
With love your Anushe^

P.S.: Za měsíc je Apríl! :D

jedna fotka domácí (myšleno moje) ;]