Duben 2012

Život si žije každý podle sebe, muhehe • 30.Duben 2012

30. dubna 2012 v 22:45 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Zdáj ,
předpokládám, že vás tu moc nebude ale jestli tu přece jenom někdo je, vítejte ve spolku. [a já vás tady budu nudit deníčkem, MUHEHE]
Ano, jsem doma. S mamkou. Nikam mě to netáhne. Měli jsme.. nebo mamka plánovala, že pojedeme ke známým ale zas se nedohodli s tátou a ten si sestrou odjeli k sestřence, takže teď s mamkou trčíme doma. Tyo, pomalu si už připadám, jako kdybych bydlela jen sama s mamkou! Pokuď někdo tak žije, napište mi prosím do komentářů, jaký to je život? A co vůbec takhle ve volné dny (a večery) děláte? Já si neumim představit, co bychom podnikaly! Hodně by mě to zajímalo, tak jestli se někdo zmůže, budu ráda:)
Já tu právě stahuju filmy. Chá, na seznamu jich mám vybraných 11, muhehe. ← Co s tim sakra furt mám? :D
Byli jste dnes ve škole? Já ano. Bylo nás tam 5 statečných, muhehe. Sakra! Šla jsem tam i celkem dobrovolně, nepřemlouvala jsem rodiče, aby mi napsali omluvenku. Musela jsem se totiž nechat vyzkoušet z příroďáku, abych ukázala svou snahu o zlepšení 'skóre'. (chci jedničku.) Dvě hodiny jsme se koukali na jeden film. Nemám páru, jak se to jmenovalo ale byl to z části horror - pokuď se tedy neustálé tragické smrti hrdinů počítá. Furt tam stříkala krev a lidé se tam rozplácávali jako nic, ble. Jo, nemám ráda horrory a dneska večer asi neusnu! :D Ale nevadíííí.
Na obědě nás solidně seřvala kuchařka, kde lítáme, že chtěj jít už domů. To už je moc! :D :D Přitom sotva nám skončila hodina a ony tam maj minimálně půl hodinu ještě trčet ale to jim je jedno. ;) :D

Včera jsem tu přepsala obsah rozcetníků a pár článků (v rozcetníku Moje tvorba). Určitě zmíním články :
  • Kreslení - úvod k rubrice ale hlavně shrnutí mě a mé lásky ke kreslení, minulost, budoucnost, mé perličky ohledně kreslení
  • Focení - úvod k rubrice a vše kolem mě a mé druhé lásce a to jest focení:)
  • Polymerové hmoty - úvod k rubrice a obeznámění neobeznámených s polymerovými hmotami. Je to super rubrika pro tvořilky:)
    - A teď pozor, přepsala a dopsala jsem článek o FIMO hmotě! Je teď delší a také podle mě zajímavější a přehlednější! Rozhodněte sami! ;)
  • Psaní příběhů - úvod k rubrice, mé (chabé) vysvětlení, proč tu stále ještě není nějaký můj příběh
Toto jsou už hotové články. K přepsání mi zbývají asi ještě tři, to je cajk. ;) Proč to dělám? Jsem asi puntikářka, nelíbí se mi mé některé staré články. Častokrát si řeknu WTŮJFFJVFFWOMG ! jak jsem to sakra psala?! O.O A taky co jsem to psala. Nemůžu se na to zkrátka dívat, takže některé posty přepisuju. [všichni si teď jdete přečíst v archivu některé mé články, je mi to jasnýý:D]

Ještě dnes nebo zítra vám sem hodím ty mé nafocené fotky s moudry. Myslím si, že se povedly. ;) To by bylo asi tak vše, nezapomeňte mi prosím napsat o tom životě s mamkou, opravdu mě to zajímá! :) Díky, přeji dobrou noc
With love your Anushe^

Jooooooooooooo, konečně teplo ! Dokonce jsem se i už opálila ;P
_________________________________________________
P.S.:
Ženský, už startujete? :P

Školička - O rubrice + díl 1.

29. dubna 2012 v 10:18 | Anushe^ |  ✯ Something interesting
Čauko :)
Je tu první článek do nově založené rubriky 'Školička', ve které bude všechno, co by se vám hodilo. Ne vždycky to bude pouze do školy ale i do vašeho normálního života, do obyčejných chvílí. Nebudou to žádné slohové práce, spíš kratší poznámky a rady. Sama jsem proti kopírování prací z internetu - sice to je fayn si přečíst práci někoho jinýho ale to je celý a pak je na vás, abyste si úkol vypracovali sami. ;)
To by bylo asi tak vše, co bych úvodem k této rubrice řekla a teď už jdeme na první díl Školičky! :)

Přátelství je slunce, které nikdy nezhasne ☼ • 27.Duben 2012

27. dubna 2012 v 21:09 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Zdárec ^^
Opět píšu v pátek. Má nová tradice snad? Je to ale nejlepší čas něco na blog napsat.
Víte, že ani nevim, co vám říct ?

Těší mě, že se vám můj první přidaný výkres líbí a tudíž budu přidávat častěji ( i když já jich doma moc nemám, většinu mám na výtvarce ).
Jop, ve škole máme teď novýho 'učitele'. Je u nás teda jen na praxi ale je kráásnej! Je strašně mladej a stylovej! Jeho vlasy a oblečení jsou úžasný. Nejsem žádná fiflenka, která se zamilovává do učitelů, jasný? ale tenhle je fakt pěknej. Kdybych nevěděla, že je to budoucí učitel a teď někde studuje, tak bych ho řekla maximálně na 17let ! Bohužel jsme neměli ještě čest mít s nim hodinu ( a asi nebudeme:D ). No co no... ;)
V úterý jsme měli rodičák. Všechno vpohodě, jenom pitomej příroďák 2- , nesnášim ho. Dneska jsem se ale ptala úči, zda-li je možný si to ještě opravit na jedničku, protože nechci mít zkažený vysvědčení nějakym přírodopisem. •_• V pondělí jsem teda zkoušená, musim to dát. (!!!) Potom v pátek nějaká písemka, další hodinu se nechám zas vyzkoušet a tak dále. Snad si to opravim. Dále mám už zarezervovaný místečko na zájezd do Legolandu do Německa, chňáá! :P
Jdete v pondělí do školy? Já jo. Beztak bych seděla doma, nebudu mít zbytečně omluvený hodiny a aspoň se nechám vyzkoušet z toho přírazu.
Jenom já si dám notebook do klína, přitom mám možnost ho mít hezky na prostorném stole a místo toho si hodím na stůl nohy.

Dnes jsem koonečně vzala na sebe tu černou sukni, o který jsem se zmiňovala .. jé, přesně před měsícem - 27.března :D. A spousta lidí mi outfit chválila. Kluci a chlapi po mně pokukovali, chňá... :D
Zítra dopoledne razim na vystoupení s aerobikem na basket, gr. :D Nemám to ráda a bude nás tam jen pět a půl, takže to bude vypadat divně, no co. Snad tam nikdo skoro nebude, když má být tak krááásně:) Po tom možná někam s kámoškou T. zajdem. Chtěla bych no;)

Výkres - Portrét Evy Longoria

20. dubna 2012 v 21:33 | Anushe^ |  ✯ Umělničení
Čágo ,
rozhodla jsem se, že sem dám konečně nějaký svůj výkres.
Hurá, hurá, hurá! Rubrika tu je již přes rok a ještě v ní nic není ( stydím se :/ ). Chci to napravit. U mě je akorát nevýhodou, že se mi většinou můj výtvor nejvíce líbí hned po dodělání a jak jde čas a znova si ho prohlídnu, už s ním nejsem tolik spokojená. Ale dle mého názoru to je celkem normální a děje se to i ostatním. To je jedno. Nikomu necpu, že jsou mé výkresy dokonalé, taky že nejsou. Každý má svůj styl kreslení. ;)

To by bylo tak vše a teď jdeme na ten výkres.

Cause you've got that one thing • 13.Duben 2012

13. dubna 2012 v 21:03 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Aaahoj :),
ták zase pátek, jupííí. Jak prožíváte fakt, že je dnes PÁTEK 13. ? Máte dobrý nebo špatný den? Já tak napůl. Ve škole jsme psali písemku z příroďáku a učitelka nám tam dala i něco z jiné látky, přitom ještě zdůrazňovala, že jen to a to.. ! Jak já ji nenávidim. A ten předmět už taky, gr!!! Jestli mi na konci roku zkazí vysvědčení pitomym příroďákem a příští rok mě nepřijmou na školu jen kvůli tomu, tak ji vážně poděkuju! Aghr !
Odpoledne jsem se už těšila na trénink, myslela jsem si, že to vytančim ale ta zlost z první hodiny už jaksi vyprchala, takže nic. :D Ale bylo to dobrý. V neděli jedem na první soutěž v tomto roce. Oficiálně nám tím začnou soutěže (skoro každý víkend nějaká) a tak to půjde až někdy do června, fuuuuuu :D Po trenálu jsem byla něco přes hoďku s kamarádkou T. (ta z minulého článku) a zašly si do Tesca pro bonbony a pak jsme si šly sednout ven na lavičku. Kecaly jsme a pak jsme šly, jako téměř tradičně, k řece na 'naše' místo (ono tam chodí sice spoustu lidí ale je prostě naše..;D). Máme asi 5 nových fotek ale vůbec se nevedly, takže někdy jindy... :D
Další novinkou je, že Aňa ←všechno na ni, ona za to může! :D Ne, dělám si srandu, jsem ráda:) ; mě zatáhla do OneDirection mánie. :D Mají nejlepší videa. Jsou to strašně vtipní a fayn kluci. Podobný kraviny dělaj i kluci z mý třídy ale 1D jsou lepší.. :D Nebudu tady nikomu cpát, jak je žeru, že jsou dokonalí... Zas tak do nich nejsem zblázněná (po těch videí, kde jsou jiné fanynky, huuuuuu O.O) Každý má jiný názor a každý má rád někoho jinýho. ;) Samozřejmě Stmívání sáze a Robovi jsem nadále věrná... :)
/ vidíte Niallovu mikinu! Trojúhelník!!! O.O /

A co dál? Už asi nic. :D Joooo, mám(e) konečně ten ear cuff :P Když jsem to kupovala, tak jsem tam objevila i jiný ale v balení je jen jeden a na ucho bude těžký - je na něm spoustu řetízků a je celý takový "rockerský". :P Ale je taky pěknej. My si s T. koupily tento pár (fotka v celým článku a je tam teda už jen můj).
To by bylo tak vše, já letim, ahooj
With love your Anushe^

Louis: Jednou jsem slyšel jak si Harry sám pro sebe říká do zrcadla: "Harry, ty jsi tak sexy! A ty kudrliny! Wow!" :DDDDD


Přítel je ten, před kterým můžeme myslet nahlas • 7.Duben 2012

7. dubna 2012 v 20:33 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čauko,
tak se zase ozývám. Ty dva předešlý články byly přednastavený. Předpřipravila jsem je asi ve středu, protože jsem věděla, že ve čtvrtek, ani v pátek nic nenapíšu, tak jsem to udělala takhle. ;)
Měla jsem totiž naplánovaný už srazy s kámoškama. Po dlouhý době nějaká větší akcička, vzrůšo :) Ve čtvrtek jsem byla se super kamarádkou T., která se mnou chodí na kroužek - aerobik. Je to opravdová kamarádka Byly jsme jako obyčejně v obchodech ale hlavně jsme sháněly dárky pro naše další kamarádky (níž bude vysvětleno). Celkem nás štvaly ty pálky za ... no, všechno! Třeba kosmetika, chceš-li dát slušný balíček kosmetiky, pod 100Kč se nevejdeš. Stejně tak doplňky - jeden pár náušnice 129Kč, řetízky za 149Kč. Ale nakonec jsme něco sehnaly a díky bohu to máme už z krku... ;)
V H&M jsme měly v plánu si koupit společně pár náušnic - ear cuffs ale jelikož jsem byla skoro na mizině a potřebovala jsem nutně ten dárek, odložily jsme to na středu po tréninku. Každopádně, peníze už mám, takže se jen těším, až ho budeme mít. :)
/ to není on, ale aby popřípadně někdo věděl, co to je zač. ;)

K večeru - no, bylo stále světlo, takže ani moc ne večer :D, jsme šly k řece nafotit nějaké fotky. Minule se moc nepovedly a je jich málo :D, teď bylo času víc a i některé fotky jsou k použití! Juchů !:D S ní je strašně super. Přijde mi, že jsme se teď ještě víc zkamarádily, plánujeme si často srazy, máme si furt o čem říct... Zkrátka ji zbožňuju . :)

A v pátek za mnou přijela kamarádka R. z tábora, máme to od sebe daleko, takže jsem strašně ráda, že to vyšlo a přijela. Byly jsme spolu od 10:20 do 15:41, velice to uteklo. Provedla jsem ji obchoďáky, tak i kulturní stránkou, měla jsem pro ni 2 překvapení - oběd v pizzérce (na táboře jsme měly strašnou chuť na pizzu;D) a pak busem jsme jely do jejího oblíbeného obchodu Gatu ;). Zdálo se mi to celé akorát takové neuvolněné, nevím čím to bylo.. To je jedno, bylo to fayn.
Až teda na to, že po těch dvou dnech neustálého chození mám z nových bot pořádný puchýře, jaaaaau!
Dnes byl včerejška a předvčerejška radikální opak! Nedávala jsem si ráno budík, spala jsem - ne dlouho ale dýl, dopoledne jsem prakticky nic nedělala, po polednu jsem šla s tátou na oběd do pizzérie (do té samé, co jsem byla v pátek s R. :DDD), což se mi zdálo zpočátku fayn ale před chvílí jsem slyšela rozhovor rodičů, jak táta říkal, že se mnou musel jít do pizzérky a utratil tolikatolik korun a... a další kecy. Přitom to sám nabídnul! Já bych šla klidně jinam! A mamce takhle kecá >O< Furt se mi v hlavě připomíná ten den, ten večer, ten večer 16.března !... Kvůli tomu jsem na něj někdy hnusná.. a on si naivně myslí, že ,,se mnou jen mlátí puberta" ... -.-

Přítel je jako druhé já. /Cicero

Zítra bych se měla konečně učit! o.O V pondělí sice asi nic neplánujem, já letos Velikonoce úplně mažu z hlavy ale mám toho celkem hodně. :/ A v celém článku přidávám dvě fotky ze čtvrtka (páááni!:OO).
To by bylo asi tak všechno, mějte se dobře, važte si přátel, neřešte všelijaký dloby a snad zítra čaau

With love your Anushe^

Inspirace: doplňek do pokoje

6. dubna 2012 v 8:48 | Anushe^ |  ✯ Inspiration

Miska dle vaší potřeby

Proč tuhle misku? Protože si ji dokážete samy doma vyrobit! A jak? Nedávno jsem na ni přidala DIY návod! :) Odkaz máte zde. Tak šup do toho! :)

♥ Anushe^

Jak narýsovat šablonu pro scene diamond? (krok za krokem!)

5. dubna 2012 v 10:05 | Anushe^ |  ✯ DIY aneb vyrob si
Ahojky:) ,
prohledáváš celý Google a stále nemůžeš najít šablonu pro scene diamant? Také jsem hledala. Ale pak jsem si řekla, že si ji vyrobím sama! A teď jsem se rozhodla, že se s tím podělím i s vámi...


© ČLÁNEK JE ZAKÁZANÝ KOPÍROVAT!

Svůj život mám ráda • 3.Duben 2012

3. dubna 2012 v 19:25 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čau :)
máme tu už duben, toto utíká.. Zítra naposled do školy a pak opět Velikonoční prázdniny, juhů. :) Chtěla jsem na prvního dubna napsat nějaký 'Apríl', nakonec jsem ale usoudila, že je to celkem trapný a také jsem byla líná. :D Pamatuju si, že jsem většinou psala na blog, že končím s blogem a pak v celém článku bylo 'Apríííl!'. :D
Právě si tu domlouvám s kamarádkama srazy o prázdninách, už dlouho jsem neměla pořádnou ,dámskou jízdu' :) Moc se těším. V pátek by měl (musí!) vyjít sraz s kamarádkou z letního tábora se kterou jsem se ještě mimo tábor neviděla, přitom se na to pořád domlouváme, tudíž to teď už musí vyjít! (prosím,prosím,prosím!)
Zítra odpoledne mám trénink a pak ještě vystupujeme na basketu, néé :D Nemám to ráda. Soutěže mi nevadí ale baskety nemusim. :D Bude to ale sranda.. nějak to zvládnem.

Co bych ještě povídala? Vytvořila jsem nový design, takový lehčí. Ještě jsem se o tom nezmínila ale straaaašně jsem se teď zamilovala do trojúhelníků! :D Ty fotky, trička, řetízky, všechno! :D Už jsem si vyrobila dva řetízky, tričko a mám rozdělaný i dvoje naušnice. Jsem blázen, vím :D Ta fotka v záhlaví je tedy pochopitelně moje, v pozadí mám navíc na zkoušku Ombre vlasy, o kterých jsem se zmiňovala v tomto článku. Zkusila jsem to a je to skvělý!
No nic, přežijte ještě zítřek a pak si skvěle užijte prázdniny, ahooj
With love your Anushe^

P.S.: Jak se těšíte a co plánujete na Velikonoce? :P
A jak se líbí nový dess?