Květen 2012

Skvělé pondělí - pátek :) • 27.Květen 2012

27. května 2012 v 21:19 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Ahooj ,
omlouvám se, že teď moc nepíšu, navíc teď od pondělí do pátku jsem se třídou na škole v přírodě ! Moc se těším. Chceme si to s kámoškama - jak jinak než - pořádně užít! Budu fotit, tak pokuď bude o něco stát, něco sem potom hodím.. :)
Dvakrát nestíhám, takže se už nebudu rozepisovat a půjdu.
Zde je ještě pár randomů pár hodin starých.. ;)

snad se moc nezlobíte, v pátek tu jsem jako na koni:) Mějte se krásně a ahooooj <˙3
With love your Anushe^

Everyday I'm shuffling :DDD

24. května 2012 v 21:21 | Anushe^ |  ✯ Mp3
Čaooo ,
dnes jen pro odlehčení a pro pobavení srandovní video :D Narazila jsem na na něj na fb, kde ho jedna kamarádka posílala druhý kamarádce s textem 'Kdy tě točili?:DDDDDDDDDDDDDDD'.
Je to celkem pecka.
Celou dobu mi to tu hraje :D

Tak si to určitě pusťte a pak mi napište, jak dlouho jste to vydrželi poslouchat ! ;D Mějte se krásně, přežijte zítřejší školu a pak hurá víkend (a já pak hurá škola v přírodě! :D - ještě vám o tom ale povím..), papa:)
With love your Anushe^

P.S: Dámy a pánové, právě 20 minut ! :DD

Návštěvnost • Skvělé dny:)

22. května 2012 v 18:58 | Anushe^ |  ✯ Kolem blogu
Čauky ,
dnes se jen pochlubím, ale ano pochlubím, za skvělou návštěvnost, která mě ohromila dne 7.5. a pak 13.5. ! Vážně jsem čučela! Wow!
Jsou to myslím nové rekordy. ;)
Takže nejdříve 7.května. Opravdu to musí být rekord! 146 lidí za den a 17 lidí online, páni! :)

Nevím, kde se to bere. Co tak najednou? Vrtá mi to hlavou.

A tady je návštěnka z 13.5., u druhého je, že tu zde bylo 157 lidí!!!

Já tomu prostě nemůžu uvěřit. Není to třeba nějaká chyba? Někdy jsem slyšela, že ten TOPlist hází nesmyslný čísla. To bude určitě i můj případ! :D Vážně tomu ani nevěřím..
Já nevím, to by bylo asi vše, chtěla jsem to sem jenom zaznamenat:)

Jestli to opravdu není error, moc díky, je to super, také se ale někdy ozvěte! ;) Komentáře potěší víc, to blogerky určitě vědí :)
O.ká, to by bylo opravdu všechno, mějte se pěkně a prozatím ahoj
With love your Anushe^

Oranžovej mezi světle růžovejma

20. května 2012 v 14:10 | Anushe^ |  ✯ Fotografie, random
Ahoj !
Fotky z výletu do pražské ZOO o svátku 8.5. stále nemám, protože karta, na které ty fotky jsou, je ve foťáku, který nemáme teď doma, takže smůla:/ Mám akorát pár fotek focený jiným foťákem - ten jsme vyhráli v soutěži od kakaa Granko, jestli víte:) Nefotí zas tak špatně !
Tato fotka je focená už v závěru, kdy jsme pomalu mířili k východu. Zastavili jsme se u plameňáků, kteří jsou už sami o sobě a nikdo vlastně neví proč, srandovní. Celá skupinka pobíhala sem a tam. Když se jeden rozhodl jít na jinou stranu, všichni se otočili a šli za ním. Bylo to zábavní se na ně dívat :D Potom mi sestra řekla, že ten oranžovej, ten nejvyšší, je jako já, protože jsem snad všude nejvyšší. Náramně se tím bavili. Musím ale přiznat, že i mě to napadlo, když jsem se na toho nejvyššího podívala.. :D Na druhou stranu, právě on byl nejhezčí, byl krásně oranžový, ostatní byli nějak světle růžoví. Kdo se zabýval nějakým průměrným, světle růžovým plameňákem, který je podobný 20 dalším? Podle mě nikdo. Všichni nejvíce koukali na toho nejvyššího, na toho osobitýho plameňáka! Takže mně nevadí, že jsem nejvyšší, mně akorát vadí ty přitroublý kecy a posměšky na můj účet. Plameňáku, nedej se, držím s tebou! :D

  • A jak se vám líbí fotka?
  • Jste také tím oranžovým plameňákem, ať už co se týče oblékání nebo výšky?
  • Jezdíte do ZOO a v jaké se vám líbilo nejvíc? :)
Mějte se krásně, užívejte všeho naplno a paa
With love your Anushe^

2. narozeniny

18. května 2012 v 20:05 | Anushe^ |  ..informuje
Čautee:)
a je to tu, po roce.. ! Letos jsem to tolik nehlídala, proto to je také opožděné.
Tento blog oslavil 14.května druhé narozeniny !
Přesunula jsem se sem až 17.května, ale byl založen právě 14. :) Nebudu tu opět vyprávět, jak to začínalo, je tu článek z minulých narozenin. Letos to nebudu tolik prožívat. Možná s tím souhlasí má lenost a také málo volného času. :P
Zkrátka a dobře, jsem strašně ráda, že se to tu stále drží, mám supr návštěvnost a čtenáře, a že vás (doufám) mé články baví nebo aspoň nenudí ! :P
Oslavenec jsem vlastně i já ale včerejší. :P Měla jsem svátek a hádejte, co jsem koonečně dostala?! Foťáák! Huráá:))
Už mám nafocené i nějaké fotky, ale to až jiný příběh.. ;)

mějte se dobře a zatím ahooj :)
With love your Anushe^

Už dva roky... :)


Skvěle užité páteční odpoledne <3 • 11.Květen 2012

11. května 2012 v 22:01 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Zdár :) ,
je tu pro změnu můj nudný deník, tamtadadá! :D
Nechci se nějak dvakrát rozkecávat. Jen jsem včera a dnes psala důležitý písemky a obě se mi povedly!! Nejvíc jsem ráda z té dnešní, byla z příroďáku, který si potřebuju opravit. Mám za jedna! Joooooo!

Jinak včera mě málem dvakrát přejelo auto a pořád mi něco upadávalo - ráno se mi rozpadla náušnice, odpoledne mi upadl knoflík u kalhot a pak na tréninku znova náušnice, agrrrr! :D

A už ten dnešek... Taky jste teď ve škole při hodinách strašně unavení? Jasný, to asi obyčejně ale z toho vedra a tak, blee.. Je to nepříjemný. o.O Každopádně jsem to přežila, v jídelně jsem zhltala rychle oběd a pak pádila domů se převlíknout, nachystat tašku a zase jsem letěla do města na zastávku. Trolejbus jsem stihla tak akorát, vystoupila jsem dokonce na správné zastávce! :D Ano, jsem laik, já busem vůbec nejezdím! :D A kam že jsem to jela? Za kamarádkou T. do vedlejší 'vesnice'. Dobře, není to vesnice, je to město ale já ji popichuju, že je to vesnice. :D (tak oproti mému a jejímu 'městu'... :D) To je jedno, maximálně jsme si to užily!!! Šly jsme fotit do parku fotky, pozor originální fotky ! :D Moc se nám povedly. T. mě provedla jejím 'městem' :D, koupily si nanuky a pití. Hlavně že si nezapomenu zrcádko, hřeben nebo sluchátka ale pití do toho vedra si samozřejmě zapomenu !!! ;) :DD Nějaké fotky sem třeba opět dám ale nejdřív mi je slečna vesničanka musí poslat ! :D

Pár novinek u mě ve zkratkách:
  • Začla jsem opět pokračovat v sepisování jednoho mého vymyšleného příběhu. Zatím mám.. vidím to tak na první díl.. :/ ale uvidí se, jak mě to bude bavit dál. Nevím vůbec, jestli by to někoho bavilo, protože mě, taky se přiznám, to také nebaví číst, i kdyby by to byl sebelepší příběh, jsem líná to číst. Má to tedy cenu?
  • Kamarádka, vlastně tahleta T., mě nakazila, líbí se mi písnička od J. Biebera - Boyfriend. Je pěkná. Líbí se taky někomu?
  • V úterý, jak bylo to volno, jsme s rodinou vyrazili vlakem do Pražské ZOO. Pro vás to tedy znamená, že se tu možná objeví nějaké fotografie. Chcete? Znáte ten pocit, když jdete a kolem všichni mají suprčupr zrcadlovky a vy máte v ruce obyčejný kompakt? Strašný pocit ! :DDD
  • Včera nás opět školní kuchařky překvapily zajímavým úkazem. Barva pití byla světle a zvláštně zelená! Přirovnám to k modrému pramenu z filmu Kameňák, akorát v zeleném provedení... Hmm, už to máte? :P Bylo to vážně zvláštní barva ! :D Nakonec to chutnalo celkem dobře, po kiwi, ale cítila jsme z toho ty prášky, ble.. :/
  • A poslední zprávou je, že jak teď mám skoro každou sobotu a neděli soutěže s aerobikovým týmem, tak v neděli jsme konečně vyhrály zlato! Jooooo! Ta radost se nedala popsat! Snad to tak půjde i nadále ! ... :)
Jojo, to by bylo asi tak vše. Co bych mohla ještě napsat? vážně nevím. Jo možná jen, abyste se prosím zas zapojili do nějakého komentování, přijde mi, že to opět upadá:/ Návštěvností mě velice těšíte, mám myslím i nový rekord - pak ukážu, ale blogerky se mnou určitě budou souhlasit, že komentáře potěší víc ! :) Díky.
To by bylo opravdu vše, užívejte víkendu, užívejte života a čaau ;)

With love your Anushe^

hahaha, mé oblíbené trojúhelníky! :D
Asi budu forever alone:/ :D
ááách, úplně cítím tu vodu na chodidlech, ooou... <˙3
:DDDDDDDDDDDDDDDD
Opravdové přátelství je ještě vzácnější než opravdová láska. /François de la Rochefoucauld

..


DIY: Galaxy oblečení

5. května 2012 v 11:12 | Anushe^ |  ✯ DIY aneb vyrob si
Čaukyy ,
nedávno jsem brouzdala po YT a objevila jsem tam supr návody, jak si obarvit textil galaxy motivem. Tento motiv se mi strašně líbí a chtěla bych si něco také vytvořit. Asi tričko. Dávám sem vám 3 návody, první je tričko:

Stačí věřit a běžet!

1. května 2012 v 8:20 | Anushe^ |  ✯ Fotografie, random
Ahojky ;) ,
říkala jsem, že sem přidám mé nové fotky s moudry. Zde je první.
Jooooooo, zde můžete vidět, že opravdu zbožňuju trojúhelníky. Řetízek jsem si vyrobila sama (ano, je to trochu křivý = handmade!) Ta - podle mě úžasná - košile v pozadí je retro, po tátovi. Potisk je naprosto boží. ;) Jo a také mám na sobě svou černou sukni, o které tu někdy už byla řeč..

Jak se vám fotka líbí ?
  • Líbí se vám trojúhelníky?
  • A co tribal potisk?

pište do komentářůů, díky a zatím čaau
With love your Anushe^