Červen 2012

Správný začátek • 29.Červen 2012

29. června 2012 v 22:28 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čauko ,
oficiálně nám skončil školní rok 2011/2012 a zítra nám začínají prázdniny! Nechápu všechny, co říkají, že nám už dnes začínají. Dnes je jen vysvědčení! :D To je ale celkem jedno. :) Prostě jsou prázdninyy !
No tak co vysvědčeníííí? U mě super, obhájila jsem minulé pololetí. ;) Co ste dávali úče za kytku? Já růži. A v kolik vás z té mučírny vypustili? Nás asi jako první třídu, ve čtvrt na devět jsme šli už po schodech dolů ke propouštějící bráně neboli východ:))) S kámoškama jsme se potom šly projít na chvíli na náměstí, kde jsme to obešly, domluvily jsme si s jednou kámoškou koupálko a pak jsme šly na chvíli domů. Potom ještě do školy na oběd - rizoto:/, ale tohle se celkem dalo a pak opravdu 'sbohem' škole na dva měsíce:))) Pak jsme se šly domů jen nachystat na ten koupák a pak jsme se s taťkou a ségrou stavili pro tu kámošku a jeli jsme. Moc jsme si to tam užili. Blbly jsme, potápěly jsme se, plavaly, párkrát jsme sjely tobogány, opalovaly se, házely si ve vodě s míčkem a opět blbly.. :) Všichni jsme se tam dostatečně opálili, možná až spálili :D, ale aspoň už nejsme takoví bledule (Oh yes!). :D

Zítra jedem ke známým oslavovat jedny narozeniny, nejspíš tam i přespíme, ale pak ráno všechny včas probudím a spakuju a frrr zpět do našeho milého domova, kde se sbalím a letím s kámoškou T. opět na koupák, hahaaaah! :D:D No co, máme to naplánovaný asi od minulé středy, takže rušit se to nebude ani náhodou! :) Máme si navzájem oslavit naše narozky - ona zítra, já čtrnáctého :)
Kéžby takové dny, plány a zábavy byly o těchto prázdninách furt. Strašně bych si to přála... Δ Stačí jen doufat... ! :) Sepsala jsem si, co chci za tyto prázdniny stihnout a províst. Napadlo mě, že některá přání bych vám sem mohla napsat, co vy na to? Chtěli byste takový článek?
Také mě napadla jedna zajímavá činnost na prázdniny a to jest, jestli někdo zná, něco jako Photo challenge - klidně si toto heslo zadejte do weheartit.com a tam vyjedou obrázky;) Je to takový projekt, kdy je stanoven list s tématy na vyfocení fotografie, které se následně vždy zveřejní na svém blogu, a je to na každý den v měsíci - tedy, kdyby to teď bylo na červenec, tak bude 31 témat. A já bych udělala něco podného, buď si našla soupis s 31 tématy a podle toho fotila, nebo bych si z více soupisů vytvořila svůj vlastní a fotila bych podle něho. Photo challenge je o tom, že se opravdu každý den zveřejňuje fotka na stanovené téma dne, ale jelikož bych to asi nestihla vždy zveřejnit, tak já bych to dělala tak, že bych ten den akorát vyfotila nějakou fotografii na dané téma a pak se snažila, co nejdřív fotku zveřejnit. O prázdninách je času habakuk, takže myslím, že v tom nebude žádný problém, co myslíte? ;) Je to dobrý nápad?
Zítra tedy nad tím vším ještě popřemýšlím a popřípadně sepíšu ten článek s mýmy sny, co chci o těchto letních prázdninách stihnout(!) . A taky vytvořím ten seznam na 31 dnů spolu s tématy. ;) Tedy pokud se vám to zdá zajímavé a bude vás to bavit !

oukej, to by bylo asi tak vše, já jdu chrupčit, jsem hodně unavená, dobrou noc a zítra, ahoj!
With love your Anushe^
vím, že to zkazí celý krásný dojem té fotky, ale bylo by hrozně vtipný, kdyby ta holka do té vody spadla → brejle, conversky, úžasně upravené vlasy.. všechno by bylo v pr.. prčicích :D:D

Perfect days ☾ • 27.Červen 2012

27. června 2012 v 13:10 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čaaau:)
jak si užíváte poslední tejden školy? Já úplně maximálně. ;) Ve škole nás vypustí vždycky po dvanáctý a já jsem už před půl jednou doma, paráda! Odpoledne mám spoustu času, takže třeba včera jsem si zašla do města koupit kamarádce T. ('Kapustňák':D) dárek k narozkám. Koupila jsem jí v Housu jeden pěknej náramek, v Rossmannovi dva laky na nehty a ve drogérce Schlecker jsem objevila mezi zlevněnou kosmetikou lesk na rty od Essence Stay with me za 25korun! Byl ke všemu poslední - no byl tam ještě jeden hoodně tmavej, ale tenhle je hezčí! :P A v tom Rossmannovi byl nějak za 55korun, takže super ;) Skvělý taky je, že to je úplně stejná barva toho náramku, ale fakt stejná! :D :) Stačí jen zabalit a v neděli máme domluvený sraz - máme jít na koupálko. Moc se těším:)
Dnes jsme byli se třídou taky na koupálku, ale než jsme tam došli, tak za hodinu jsme museli jít už zpátky. :/ Ale mně to i takhle stačilo. Nebyl žádný pařák, tudíž voda taky nebyla dvakrát teplá, ale když jsi pak v té vodě byla, přišla ti teplá. ;) Já za hoďku mám s kámoškami sraz a razíme někam se psy do parku. Tam se sebou někde plácneme a budem se třeba i opalovat. :P Tyhle dny jsou prostě báječné!
Zítra je ta rozlučka absolventů, konečně si na sebe vezmu tu novou sukni z Croppu. :) Po proslovu absolventů a všech těch záležitostí má být film, jak jsem již říkala, buď Doba Ledová, nebo Madagaskar 3. ;) A až to skončí, frrr domů. :) Dnes si ještě musím nalakovat nehty, aby mi ladily k sukni! Jojo, tyhle dny miluju. Bavíme mě snad víc, než samotné prázdniny. Co vy, jak si je užíváte vy? ;)

mějte se krásně, užívejte si tyto dny a zatím paa
With love your Anushe^

Školní výkresy (rychlovky)

26. června 2012 v 17:13 | Anushe^ |  ✯ Umělničení
Ahojky ,
radikálně se mi změnila nálada k blogaření a nyní se mi chtějí psát a přidávat články, takže tu jsem s dalším novým článkem!
Včera jsem měla poslední hodinu výtvarky ( kroužek v ZUŠce ) a odnášely jsme si odtamtuď výkresy a mě teď napadlo, že bych vám mohla ukázat nějaké další mé výkresy.

Design #14

25. června 2012 v 19:02 | Anushe^ |  ✯ Blogové kabátky
~ Číslo designu : #14
~ Datum tvorby: 24.června 2012
~ Doba tvorby: kolem hodiny, víc ne
~ Design na blogu do: ? 2012
~ Spokojenost: zatím 100%! líbí se mi :)
~ Typ designu: Lehká-střední obtížnost, já si myslím, že nikdy nebudu mít design, který bude 'obtížný' :D ;)
~ Popis: Co bych měla o tomto designu říct? Chtěla jsem prostě letní design. ;) Lehký, vzdušný, teplý, hezky naladěný a to si myslím, že jsem splnila. Ta modroučká se mi moc líbí a i kombinace s oranžovou je, myslím, hezká! ;)
~ Klikací ikona: není

Design #13

25. června 2012 v 19:00 | Anushe^ |  ✯ Blogové kabátky
~ Číslo designu : #13
~ Datum tvorby: 14.března 2012
~ Doba tvorby: míň hodinu, bylo to jednoduché
~ Design na blogu do: 24.června 2012
~ Spokojenost: 95% - ze začátku jsem s ním byla spokojená, ale ke konci mě, už jako obyčejně, nudil..
~ Typ designu: Jednoduchý
~ Popis: V záhlaví byla moje fotografie, kdy jsem si tehdy zkoušela nabarvit vlasy Ombre stylem - článek, pak jsem se zamilovala do trojúhelníků a bylo jasno. Design bude s trojúhelníky! ▲ Měla jsem k tomu i suprový oddělovač (sama jsem si ho vytvořila!)
~ Klikací ikona: nebyla

Důkaz č. II, že včerejšek byl jen krátký výpadek • 24.Červen 2012

24. června 2012 v 14:03 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Ahoooooj!
Tak. Opět píšu! Tentokrát ale s dobrou náladou. :)
Včerejšek byl divný, doufám, že už to bude oukej.. ;) Dnes mám chuť tu být, napsat něco a hlavně udělat nový design! Tenhle mě už nudí. Během dneška možná bude hotov.
Uuuuuch, zítra pondělí, ALE poslední týden školy. Neučíme se (nečekaně :D), zítra myslím vybíráme učebnice a děláme další ty třídnický práce. Až bude všechno hotový, tak budem podle mě opět hrát karty a další blbosti, který nám celý rok leží doma v koutě a vytáhnem je až na konec školního roku, kdy se nám v tý škole hodí a zabijou nám nějaký ten čas.. ;)
- dnes mám opravdu náladu se rozvyprávět, co mě čeká, co se už stalo a všechno možný, tak snad některé pravidelné čtenáře potěším...
Ve středu, pokuď bude hezky, možná půjdeme na zdejší koupaliště, kde to mají školy vždy na konci roku zadarmo. A jestli bude opravdu hezky, máme s holkama z aerobiku domluvený, že tam půjdem i po škole :D Naše celá parta je tvořená, pokuď dobře počítám, z 10 holek, takže to bude velký! :D Strašně bych si přála, kdyby to vyšlo. Jsme fajn parta:) Mám je ráda
Ve čtvrtek mají deváťáci rozlučku. Pochopitelně tam my jdem, když nás to bude čekat příští rok.. :/ :) A až to skončí, bude nějaký fim - buď Madagaskar 3, nebo nová Doba Ledová. Oboje bych ráda viděla:D
Minulou středu jsem si koupila suprovou sukni, kterou si vezmu premiérově právě ve čtvrtek! - A asi i v pátek na vysvědčení, když nic jinýho nemám... Stále nemůžu sehnat perfektní letní šaty! Všude jich jsou mraky, ale zatim mě žádný nepraštily do očí a nežadonily mě 'Kup si mě! Kup si mě!' a já: 'Joooo, vás musím mít! Běžím si pro vááás!...' :DDDD Očividně jsem vymyslela krátkou story.. :D
Zítra by nám vlastně měli rozdat třídní fotky, oooooou! To bude! Mám takový divný pocit, že tam budu mít křečovitej úsměv, sakra! :D

Co ještě? V neděli, doufám, že to výjde, bych měla jít s kámoškou T. (možná jsem ji tu zmiňovala pod přezdívkou Kapustňák:D) ven, kdybychom oslavily navzájem naše narozeniny - ona 30.6. (hrozné to datum:D) a já 14.7. :))) Ještě jí musím koupit dárek! Na něm si dám záležet, protože na oné samé mi strašně záleží. Je to super kamarádka;)

Jestli se mi povede tento článek zveřejnit, budu borec, protože mi pořád vypadává internet! Pitomá WiFi. Vždycky jedno období se to strašně seká a obnovuje.. nesnášim to :D
No nic, snad jsem vše řekla. Jak vidíte, tak dnes jsem opět v pohodě, snad to také vydrží.. :)
Mějte se krásně, já jdu DIYčovat :P, papa
With love your Anushe^

- tady jeden obrázek z FB. Připomíná mi to naše focení s holkama z minulý soboty, kdy jsme byly na poslední soutěži, a tak jsme se chtěly vyfotit. Spoustu fotek ale dopadly právě takto.. ↑ :DDDDD
Nakonec máme ale i poměrně hodně hezkých fotek.. ;)

Tumblr_lumslpvzup1r1l23xo1_500_large
Awjm2iicmaa2aix_large
- bože, jak já se těšim!!! <3:)

Důkaz, že z normálního deníčku se může stát článek plného smutku a depky . .

23. června 2012 v 20:49 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čau, čau, ahoj!
Přiznávám se, že se mi vůbec nechtějí psát nové články. Sice si během dne řeknu 'joo, dneska napíšu na blog nějaký dobrý článek;)', ale potom, když zapnu notebook a jdu na svůj blog, do ničeho se mi nechce. S tímto blogem to padá dolů. Teď nemyslím (strašně důležitou - ironie!) návštěvnost, ta se stále drží, ale moje nálada na tento blog. Pořád mám chuť si založit nový blog, vymyslet supr originální název (o.ká, už ho mám vymyšlenej :D), začít od znova! Mysela jsem si, že už tuhle náladu nikdy mít nebudu, že už zůstanu na tomhle mým oblíbeným blogu! A ono prd! Kurňa :/
Taky jsem si myslela, že když se o tomhle zmíním, tak mi to všichni vymluvíte slovy 'nee, vždyť tu jsi už přes dva roky! byla by to škoda! máš tu spousta článků! neblbni' a ono skoro naopak nebo aspoň, co si pamatuji, jste mne podpořili.. Tak já nevim !

Green natural

17. června 2012 v 18:30 | Anushe^ |  ✯ Fotografie, random
Čusbus, ahoj ;)
jsem zpět tady, zdravá a krásná. :) Legoland super, mám hafo fotek!, ty ale až příště.. Dnes tu pro vás mám fotky ze začátku června.

UF! • 12.Červen 2012

12. června 2012 v 18:45 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Ahojky! :)
tak kde mám začít? Vezmu to od pondělí. Jak někteří už víte, tak chodím na výtvarný kroužek na ZUŠku a včera jsme měli svou vlastní výstavu (jen ta starší třída), kde jsme si měli sami nainstalovat své obrazy z této poloviny roku. Každý se kreslil svoje vlastní téma - já si vybrala hodiny. Přišli tam i rodiče a to nejděsivější, každý musel povědět o svém díle pár vět! Před všemi těmi rodiči! Božeeee! Já nejsem žádný řečník, a tak to pro mě bylo hrozné, ale zvládla jsem to, neměla jsem ani takovou trému - ve škole, když máme mít na občanku informace (asi neznáte, to je jedno..), tak mám větší. Ale spíš jsem neměla páru, co o tom říct, tak jsem jentak náhodně něco poskládala, chvílema to znělo asi i divně, ale mám to za sebou, tak dobrý! Nehodlám si to znovu připomínat, takže to je z tohoto vše. :D
Dneska jsme měli poslední, rozhodující hodinu přírodopisu a pro mě to znamenala poslední možnost ukázat, že opravdu na tu jedničku mám. Ale voilá, když učitelka četla náš třídní rozpis s konečnými známkami (některým říkala, že to mají ještě nerozhodně, tak že si je vyzkouší), tak přečetla mé jméno, chvíli hrobové ticho a potom povídá: "Tebe zkoušet nebudu, dám ti jedničku, protože tady trpíš" (v této třídě :D). Takže jsem byla maximálně šťastná, že už nebudu zkoušená! :) Jupííííí, už mám klid! Potom jsme ještě psali velký test z češtiny, ale to bylo v pohodě. Pak už jen v pondělí závěrečný test z matiky, ten snad taky dám, a mám úplný klid. Hurá, hurá, hurá.
Ha, ha, ha, a teď vás asi naštvu, ale musím se podělit! :P Ve čtvrtek jedeme se školou do toho německého Legolandu! Huuu! Odjíždíme o půl druhý ráno a přijíždíme opět někdy kolem druhý. Chci se vidět, jak budu stávat (a taky jak budu vypadat! blee :D:D). Dneska se vlastně naposledy řádně vyspím a pak ve středu budu muset jít nějak dřív, no a pak v autobuse budu dospávat. :) Jsem na to všechno zvědavá! Budu mít s sebou určitě zas plno krámů.. :D Taky jsem zvědavá na cestu, asi 7 hodin. Je to celkem daleko! :)
V pátek tudíž nemusíme do školy, supeeer! ;) V Legolandu budu fotit, fotit a fotit! Jsem sice zvědavá, s kým tam budu chodit, když se teď s kámoškou moc nebavíme (nic se mezi náma nestalo, jen už si nemáme moc co říct:/) a ona se vždycky k někomu, ehm, přisere, ale snad se to bude v pohodě..
No, to by bylo asi tak vše. :) Možná teď půjdu probrat ty mé slíbené fotky z minulého článku a některé pak sem dám. Jojo, tak se prozatím mějte, možná se uvidíme zase až v pátek po tom Legolandu, pa ;)

With love your Anushe^

P.S. 1: Prosím, nečtete to 'LEGOLAND' jako všichni učitelé na škole, je to 'LEGOLEND', nemám pravdu?
P.S. 2: Nad tím novým blogu trošku přemýšlím, ale bylo by mi líto tohohle, když tu jsem už přes dva roky...

Fotky, fotky, fotky ∆ ∞ ♡

10. června 2012 v 11:46 | Anushe^ |  ✯ Kolem blogu
Čuus :)
jsem tu. Přemýšlela jsem, co bych sem vám mohla přidat a jelikož jak teď mám ten nový foťák, hodně fotím, tak že bych přidala nějaké fotky. V minulém článku, myslím, jsem psala, že jsem na škole v přírodě nafotila spoustu fotek a že je vám sem některé dám. Chtěli byste? Kochat se krkonošskou přírodou? :)
Pak dále mám nějaké 'umělecké', z rodinné návštěvy (příroda+animace), něco červeného (nechci prozrazovat co :P), potom úžasné fotky něčeho (přírodní úkaz, jsem nadšená, že mám konečně takové fotky!), dále nějakou kosmetiku (ale spíš z té 'umělecké' stránky), jednu mňaminu (animace) a ze včerejška další mé 'umělecké' fotky, ty se myslím také povedly. :)
Je toho skutečně hodně. Mám to roztříděné vždy po složkách z daného dne a ty složky skoro na sebe navazují po dni - složka 2.6., složka 3.6., složka 5.6., ... :D

Jinak, když jsme u těch informacích, tak brzy chci změnit design. Ještě nevím jaký motiv, možná něco 'SUMMERRRRR' :D, ale ještě uvidím podle mé nálady. ;) A taky na sebe prásknu, že mě zase po dlouhé době dohnala chuť založit si nový blog, a taky jsem trochu přemýšlela, že bych se na něj přesunula. Blog jsem ale žádný nezaložila, své ďábelské myšlenky jsem dále nerozvíjela, proto bude vše při starém (prozatím - ha ha haa *ďábelský smích*).
Mějte se krásně, pište, jestli máte zájem o mé fotečky :D a zatím paa :)
With love your Anushe^


28.5. - 1.6. ~ vzpomínky • 3.Červen 2012

3. června 2012 v 12:08 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čauec :)
jsem zpět. Škola v přírodě byla dobrá, kazí to ale pomyšlení, že to byla asi poslední.. :/ Nu což, ještě bude pár výletů - např. německý Legoland, kam jede ale z každý třídy jen pár lidí, takže to bude taková směs. Snad si to ale užijeme:)
Zpátky k tomuto týdnu. Co vám budu povídat, bylo to namáhavý. Kopce! Nejdřív nahoru, pak strmě dolů.. na to my jsme vůbec zvyklí. :D Ale zázrakem mě nohy ani nijak nebolely, to něktěří (přesněji některé) strašně nadávaly, že už na žádnou tůru nejdou, že je bolej nohy. o.O
Bylo to strašně pohodový, letos nás učitelky nechávali volně. Na výletech jsme měli jen rozplánovaný srazy, kde se všichni sejdem a jinak jsme mohli chodit sami:) U chaty to samý, mohli jsme se tam kolem procházet ( kuřáci toho samozřejmě využívali..;) ), takže supr!
Fotek mám poměrně hodně (krajiny, příroda určitě), ale s kámoškama a tak nemám skoro žádnou :/ Snad se objevíme na některé u jiných :)
A něco nezapomenutelného? Tak určitě, že celý den tam vždycky dunělo několik bedýnek. Ale opravdu takový velký a ke všemu ty písničky byli vždy naplno :D Takže duněla celá chata a to nepřehánim! :D :D Pak taky, že při celodennim výletu se polovina ztratila ( já byla ale ta druhá polovina, dobře já!;D ) a taky že mě hodili s oblečenim do bazénu. :D Jsem nevěřila, že by mě tam dokázali dotlačit, až když jsem byla pod vodou, tak jsem si to uvědomila... :D Taky jsem celkem válela ve středu na bowlingu, kdy jsem několikrát dala strike a pak taky jsem trefila poslední zbylou kuželku, to se mi vážně dařilo! :P
Fuuuu, co ještě dalšího? Jo, jako obyčejně máme třídní hit! Dám vám sem všechny písničky, který jsme tam nejvíc poslouchali... ;)

Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe
- ta pro mě nebyla takový hit, protože ji znám už dlouho, takže ji mám už oposlouchanou, ale i tak je dobrá ;)

Justin Bieber - Boyfriend
- ta mě také už tolik nenatchla, každopádně se líbila i KLUKŮM! A to je sakra co říct ;)

Italobrothers - Stamp on the ground
- tuhle, se přiznám, jsem slyšela poprvé. Italobrothers mají supr písničky, tuhle jsem ale ještě neslyšela :D

Michel Teló - Bara bara bere bere
- a pozooor, tohle je ten největší hit! A jedem! Bara bara bara bere bere bere :D Nikdo by neřekl, že to zpívá právě Michel Teló, ale je to tak. Bude to nový hit ?

Ed Sheeran - Lego House
- tuhle už znám taky dlouho, ale nám všem se líbí kvůli tomu, že při tomhle ploužáku jeden spolužák vyzval spolužačku, kterou má už dlouhou dobu rád (ona ale jeho ne:/) Bylo to pěkný:')

João Lucas e Marcelo - Tchu Tcha Tcha
- tuhle jsem také slyšela poprvé, je strašně návyková :D Tchu tcha tcha, tchu tcha tcha! Kdybyste viděli, co při diskotékách dělali na tuhle písničku při refrénu... :D :D :D

Kelly Clarkson - Stronger (What Doesn´t Kill You)
- a tuhle už též znám sakra dlouho, ale stále je super! ;)

Tak si je určitě všechny poslechněte a pak mi napište, co na ně říkáte! :D Prozatím se mějte a pa pa
With love your Anushe^