Červenec 2012


Končim

19. července 2012 v 11:01 | Anushe^ |  ✯ Kolem blogu
Čau, ahoj!
asi ste si mohli všimnout, že to tu je plné prázdnoty, žádný život. Je to kvůli nám všem - vy nepíšete komentáře, vůbec o sobě nedáváte vědět a mně se pak nechtějí psát články, když nevím, jestli to tu vůbec někdo čte. -_-
Tumblr_m6482wy2dy1rufgvto1_500_large

Day 2: clouds

2. července 2012 v 23:23 | Anushe^ |  ✯ Fotografie, random
Tamtadadaaa,
druhá fotka do Photo Challenge! Téma jsou.. mraky.
Na začátku dne jsem si říkala ,,Dnes to nebude žádný problém. Mraky můžu odfotit jen už když vykouknu z okna a navíc mraky mě strašně baví fotit!", ale co se nestalo?! K večeru, kdy jsem se nachystala jít na balkón, abych vyfotila nějaký hezký snímek mraků, zrada. Bylo jasno, žádné mraky! :O Já myslela, že mě jebne.. Vždy asi po 10 minutách jsem se chodila dívat, jestli se náhodou neobjevil nějaká mráček a ono prd. Nakonec jsem v jednom okně uviděla menší obláčky, dle mého názoru Cirrus(e), což je jeden z deseti druhů mraků. /To víte, mezi posledními látkami ve fyzice bylo 'Druhy mraků', takže vím ty nejzákladnější základy. :D

Je-li tu někdo, kdo neví oč tady jde, tak ať si přečte úvodní článek k tomuto projektu!;)

Day 1: with friend

2. července 2012 v 22:33 | Anushe^ |  ✯ Fotografie, random
Ahoj!
O.kej, začínáme s Photo Challenge!!! Tato fotka je tedy focená včera, kdy jsem byla s kamarádkou T. na koupálku. Měly jsem už v plánu před tím, že něco nafotíme, ale společné fotky máme jenom dvě, tudíž nebylo z čeho vybírat. :/ Před tím jsme byly už několikrát ve vodě, takže tam máme 'supr' vlasy, ale co už, nemusí být vždy vše dokonalé! ;)

Je tu někdo, kdo neví o co tady go? Přečti si úvodní článek k projektu Photo Challenge!;)

Photo Challenge ČERVENEC 2012 • úvod

1. července 2012 v 21:36 | Anushe^ |  ✯ Fotografie, random
Ahojec :) ,
chci vám představit novinku, která se tu bude objevovat každý den až do 31.července (a pokuď to bude mít ohlas, bude to tu třeba i v srpnu;]). Photo Challenge je měsíční projekt, kdy se každý den vyfotí fotografie na určené téma a ještě ten den se má zveřejnit na svém soukromém blogu. Například na weheartit.com můžete najít fotky k tomuto projektu. Já si podle předloh vytvořila svůj vlastní rozpis témat. Malá odlišnost od pravé Photo Challenge asi jen bude, že já fotografie někdy nebudu zveřejňovat vždy v ten den, protože někdy to třeba nestihnu. Budu to ale zase brát tak, že v ten den akorát vyfotím fotografii na dané téma a pak 'až' někdy to zveřejním. ;) Budu se ale snažit, abych nedělala velké mezery.


Padám ! • 1.Červenec 2012

1. července 2012 v 20:52 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čus bus ,
poslední dobou si tady píšu jentak pro sebe, žádné komentáře (díky, díky!), ale mně to paradoxně vůbec nevadí! Je to zvláštní, ale je to tak. Nevymlouvejte se, že jsou prázdniny, tak že nemáte čas, to je už delší doba, co nepíšete... V těchto momentech mi to je ukradený, ale nikdy se neví, kdy mě přepadne také ta druhá nálada, kdy se mi chce se vším praštit a přesunout se na jiný blog (a vy ani nebudete vědět na jakej, chaaaa! :P). Jsem teď hnusná, ale to vy vlastně taky. Jak chcete, mě to tu baví, tak dokuď to tak bude, budu psát, až pak mě to bavit nebude, budete mít smůlu. /Toť jen taková poznámka.
Oooooch bože, dnes jsem mrtvá. Mám se ale skvěle, zatím tyto první prázdninové dny jsou super, zítra a následující se ještě uvidí, ale něco vymyslim.. ;)
No, vím.. tedy myslím, že vás to očividně moc nezajímá, ale dělám si to asi z větší části pro svou radost.. no zkrátka jde o zmiňovanou Photo Challenge. Dnes jsem si utvořila rozpis a můžu už jen fotit, fotit, fotit! Bude to myslím zábava. :)

Nebudu to natahovat, jdu nachystat další článek - úvodní článek s tím rozpisem k Photo Challenge a potom přetáhnu z foťáku fotky k dnešnímu tématu. ;) Tak čau, au, u...
With love your Anushe^ (now only maybe...)