Listopad 2012

Sobota 6. října 2012 / Vzrůšo v automobilce

24. listopadu 2012 v 22:38 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Sobota 6. října 2012

Slunce! Slunííčko!

Je po sobotním obědě a já se rozhodla zapsat něco nového do mého deníku..

Dopoledne jsme se sestrou nasedly na kola a jely jsme k naší babičce, která bydlí v jiné části města a která také si právě teď užívá tureckého počasí (ne, vůbec jí nezávidím.). Jely jsme jí vybrat poštovní schránku, vzaly jsme si všechny nepotřebné letáky a noviny a pak jsme ještě objely nějaký další paneláky, kde byla ta možnost vejít dovnitř a vybrat vyhozené noviny v krabici u schránek. Je to přímo špionážní akce, protože nechcete, aby vás někdo viděl a taky abyste nikomu nemuseli vysvětlovat, že jdete jen vybrat krabici s letáky do školního sběru. :D

Včera jsem se optala dvou kamarádek, jestli nemají doma nějaké noviny či letáky navíc, že máme ve škole sběr a ten nejlepší dostane tablet (a já ho chci! chci a chci..:D). No, ta jedna to vzala tak, že to neříkám vážně, že já už mám notebook, že chce taky tablet, tak že mi nic dávat nebude (krypl -__- :D). Ale ta druhá pochopila, že potřebuju pomoct něco sehnat a řekla mi, že doma jich mají hodně a že na chatě, tam jich jsou mraky, a tak to zjistí a co půjde, tak mi přiveze. Je to zlato.:)

Ve středu 3.10. jsme se třídou, plus ještě i s druhou devítkou a i osmáci, jeli teda na nějakou akci, kterou pořádala jedna tamní automobilka (střední). Určitě všichni jsme si představovali, že nás provedou někde po té škole a něco nám o ní budou povídat, ale to jsme byli na omylu! Autobus nás vyhodil na náměstí, kde byly nějaká hasičská auta, policejní auta a další. Na první pohled jsme si všichni řekli "Ó můj bože..". Kámoška nám nabídla, jestli jdeme s ní pozdravit její sousedku z chaty, která přímo tam na námku bydlí, tak jsme šly. Pak jsme to tedy šly trochu očíhnout, co tam všechno je, ale byly tam nějaký malý autíčka na ovládání, pak tam bylo vystavěný policejní auto v civilu, pak jakýsi videohry s volantem a sedadlem, kde jsi předváděl, jak neumíš řídit auta (trapárna, vyblbnout se můžu doma na Kobře 11 :D:D) a pak taky, co si pamatuju, tak taková šikmá rampa, za sebou dvě sedadla s pásy a simulovalo to prudký náraz autem při jízdě. Nejprve jsme si to tedy takto prohlídly a šly se s holkama projít po zbylým náměstím. Já si tam nabrala nějaké letáky od realitek a pak taky asi jeden katalog od cestovky opět na ten sběr, hahah :D Zašly jsme taky do Albertu a dvě kámošky si koupily nějaké pečivo. Potkaly jsme tam další spolužáky a říkali si, jak je to taky nebaví. :D Ale, konec konců, lepší než se učit! :D Haha. Pak jsme se ještě prošly k nějakýmu kostelu, kde seděli nějací trapáci a křičeli na nás "čiči! čiči!" - je to už starý a trapný..
Pak jsme to s holkama obrátily a šly zpět na náměstí. Uviděly jsme u jedné atrakce naše učitelky a i nějaký spolužáky, tak jsme se zastavily, co je to zač. Bylo to auto pro čtyři lidi, které se otáčelo o 360°! Hustý, zalíbilo se nám to. Zrovna v tom autě byli ti spolužáci a potom tam šla naše třídní učitelka. Vše to natočila na foťák a říkala, že to je super. Tak jsme se s holkama zařadily, že to taky zkusíme! :D V řadě byli nějací kluci a pak hned my. Vtom ten chlap, co se o to stará, říká "Potřebuju nějakou holku co má dlouhý vlasy!" Kluci se otočí na nás a my holky se díváme na sebe. Naneštěstí tam byli stále ty naše učitelky a vybraly tu oběť, MNĚ! Z holek jsem měla nejdelší vlasy a ke všemu rozpuštěný. :D Učitelky na mě "Áňo, Áňo, běž ty!" a já "Coo? Nee! Já nechci.. a co budu dělat?.." Co jsem teda dělala? Do toho auta jsem šla s těma klukama. Ten chlap mě poslal přímo na místo řidiče. A? Měli jsme spešl jízdu! Obvykle se to otočilo dvakrát, bez přestávky. Ale my jsme se otočili jednou, pak jsme šli podruhý a pak to ten chlap vypnul zrovna, když jsme byli vzhůru nohama! :D
Á, bože! Moje vlasy! Překrvuje se mi hlava! Pomooc! Moje hlava se opírá o strop a už mě to bolí! Proč si myslím, že musím vypadat jak debil?! A ke všemu se furt směju! *cvak* "Áňo, super!" *cvak* Ó né, třídní mě fotí! A je moc nadšená! Jestli tohle se objeví na školních stránkách tak, áááh..
ehm, to je to auto. auto, na které jentak nezapomenu :D

Takže, jak vidíte, bylo to váážně super! :D Ale ne, bylo dobrý, že jsme měla něco "extra", haha:D Ale na ty fotky se netěšim a zároveň jsem na ně zvědavá.. :D Jo a podotýkám, že jsem na to šla ještě jednou, ale tentokrát už opravdu s kámoškama! (úspěěěch!) Pak jsme teda i zkusili tu rampu simulující náraz. Nicmoc - je to prostě, když sedí v autě a řidič prudce zabrzdí.. Nakonec jsme si to teda užili. Ke konci jsme se s kamarádkami i vyfotily (jedna ale zrovna řídila a chtěla až pojedem, což bylo za chvilku.. nu což..) O půl dvanáctý jsme už byli zpět doma a šly jsme s kámoškou do školy na oběd. Americký brambory, mňááám!

Potom, jelikož jsme měly spoooustu času, šly jsme na naši super misi! Vzaly si doma tašku na rameno a šly brát po barákách nepotřebné noviny a letáky, hahaaa (mám opět podotknout, že to je do sběru?:D) To byla tak tajná mise..! Hrály jsme, že za někým jdem, ikdyž vlastně o nic nešlo, prostě jsme mohli říct, že potřebujeme noviny do sběru.. Ale to my ne.. :D Prošly jsme toho strašně moc! Paneláky, pak obchoďák, cestovky... Třeba u těch cestovek, když jsme prohlížely nějaký katalogy "Jéé, to je pěkný" "Koukej, ten máme přinýst učitelce na ty hory!" "Hele, tady máš ty svý Kanárský ostrovy do referátu! Ajooo" :DD Před cestovkou - strašně zajímavý, o kus dál - hmm, šup do tašky, hahah.

Takže
tohle je můj super život.

Super život plný novin a letáků....


Úterý 2. října 2012 / Nekonečný sběr papíru

24. listopadu 2012 v 22:12 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Úterý 2. října 2012

Sedí u svého pracovního stolu, ji a pana Vaia opět odděluje velký hrnek čaje a jentak surfuje po internetu.
Čekám tu, že prý za čtvrt hodiny má začít twitcam s Niallem Horanem, tak uvidíme (stejnak nevěřím, že ho uvidím..:D).
*jde si nalít další čaj*
Cha, dnes jsem si nemusela nic dělat do školy, jelikož zítra jedeme na exkurzi - nebo jak to jinak nazvat - do jedné nedaleké automobilky (střední škola - možná učňák? nevím..). Což pro nás znamená, že nám zítřejší hodiny odpadají, můžem si o chvilku víc přispat a k autobusu půjdeme možná i dokonce zasvětla ! :O :D Říkám to, jako kdyby byl už nějaký listopad, prosinec, kdy je ráno ještě tma jak o půlnoci... hahah. No nic.
Jej, musím si otočit list na kalendáři! .. Říjen ... Tenhle měsíc, ještě spolu s listopadem jsou pro mě nudný měsíce. Nic se tu neděje, počasí je taky hnusný.. -_- Ještě je ale dobrý, že není taaaaková zima. Nosím zatím jen podzimní bundu a tričko, huhuuu! :D

Dnes nenapíšu žádný supermegaultra zajímavý deník. Jenom nějaké své žvásty..

Co škola? No, dnes nám měl dát učitel opravený kontrolky z matiky - vlastně už včera(!) a prd. Jedna 1, jedna 2, jedna 3, čtyři 4 a pět 5. Pěkná bilance co? .. Taky nám dnes učitelka dala opravený menší opakování z češtiny, vpohodě;) Mimo jiných předmětů jsme měli taky fyziku. Joo, to bylo zas modlení, aby nevyšlo zkoušení na mě... :D Naštěstí ne-e. Ikdyž ono je někdy lepší, když už to mám za sebou. No, zatím se vždycky vzorně vše našprtám a až bude nějaký podezřelý datum, připravím se ještě víc, on mě nakonec opravdu vyzkouší a budu mít na chvíli pokoj. :D Počkat, fyziku máme zas ve čtvrtek, to je 4.10. .. hm, hm, hm, dobrý, to nejsem já. :D

No a ještě něco ze školy, ale vlastně to není ze školy, prakticky.. :D O hodině volna jsme s kamarádkou vzaly u domů pár štusů novin a letáků - na ten náš školní sběr. Vybraly jsme ty boxy od realitek, hahah:D A zítra, až se vrátíme, budeme pokračovat! :D Obejdeme taky cestovky, kde mají ty mega tlustý katalogy a ty nějaký to kilečko přidají.. :P My chceme vyhrát ! :D

Módní inspirace na zimu

18. listopadu 2012 v 14:15 | Anushe^ |  ✯ Móda
Jelikož jsem teď naprosto líná psát a přidávat smysluplné články, přidám vám sem aspoň nějakou módní inspiraci na zimu nebo jak to jinak nazvat(?)..
Vím, že to asi každého neuspokojí, ale já se na nic většího vážně nezmůžu. Poslední dobou jen weheartituju a tumblruju (ano, konečně jsem si ho zprovoznila). A tak není se čemu divit, že jsem objevila nějaké hezké inspirativní fotky. :)

Doufejte, ať se mi ta blogerská nálada vrátí. Teď nějak prakticky nic nedělám, ačkoli bych měla.. achjo.

- Have a fun! -

# červená je teď v kurzu
# stejně tak tvrďácké kožené bundy, nejlépe se zipem nakřivo
Tento styl jsem si velmi oblíbila

# volné svetry
# podivné tvary, neutrální barvy

Podzimní randomy

3. listopadu 2012 v 15:17 | Anushe^ |  ✯ Fotografie, random
Stále něco fotím, fotky se mi hromadí, a tak sem nějaký pidi zlomek fotek přidám...