Leden 2013

Čtvrtek 31. ledna 2013 / Já se k tomu dokopala! *famfáry*

31. ledna 2013 v 23:19 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čauvec! Jsem tu jen na skok :)
Tak co, jak dopadlo vysvědčení? Já teda můžu říct, že jsem to opět zmákla a mám samý :) Ale hodně jsem přešlapovala, jelikož jsem si pohnojila matiku úplně poslední písemnou prací. Učitel je letos ale hodně nemocný, tak možná nám dal tu lepší známku, když máme od prosince vlastně snad jen jednu známku a to jest právě ta poslední písemná práce, a tak to je pak těžko opravitelné (ale kdyby chtěl, dá nám i ty horší, zkrátka je to jeho rozhodnutí). Toť moje domněnka, ale může to být úplně jinak...

Při předávání vysvědčení u nás byl ředitel (nový, od toho šk. roku) a nadšeně nás fotil a sem tam řekl nějaký super vtípek. Je fakt dobrej. Asi na jednu stranu mi je líto, že ho budu mít jen poslední rok. Na druhou stranu to je zas zpestření po těch osmi úmorných let :) Tak mě napadá, jestli ty fotografie jsou už na webu - pan ředitel je nevypočitatelný :P *le otvírá novou záložku a zadává stránku školy* Ok, takže ještě tam nejsme. Třeba tam vůbec nebudem! Hmmmm

Dnes jsem byla ještě spolu s kamarádkou slečna VIP, jelikož jsme se učily jen dvě hodiny (učily tím způsobem, že první hodinu jsme pokračovaly krátkým zápisem a pak jsme měly volno a druhou hodinu s třídní si vyplňovali zadní stranu přihlášek na SŠ a pak jsme si rozdali vysvědčení:D). A potom na zbylé tři hodiny jsme šly nahoru do nové výtvarky pokračovat v barvení velkého balónu na zápis prvňáčků. Je to obr nafukovací míč polepený mokrým toaleťákem a my ho celý barvíme temperkama :D Párkrát jsme měly problém s nedostatkem barev, ale zvládly jsme to. Měly jsme puštěnou hudbu, při odpočívání jsme unešeně čuměly z okna, jaká to je výška a krásný výhled na město a za město :D Já vyfotila pár fotek, jelikož na konci roku dělám absolventskou prezentaci naší třídy, takže potřebuju co nejvíc fotek! ;) Byl tam i spolužák, který zas dělal pletl košík, který bude nějakým způsobem pod balónem. Jaksi se mu nedařilo, třísknul několikrát kolíčky a nakonec to učitelka rozpletla zpět a že si to udělá doma po večerech :D Pěkný.

Pfff, prej jen na skok! Co tu zas An^ kecáš?!!!

Stále jsem se ale nedostala k tomu hlavnímu! :P Odpoledne jsme se sešly s nejlepší kamarádkou, zařídily si ještě nějaké věci a pak konečně, co jsme měly zcela původně v plánu, šly do kosmetického salónu na nastřelení náušnice! :))) Plánuju to asi od října/listopadu, kdy jsem si sama sobě slíbila, že pokuď udělám talentovky, nechám si propíchnout druhou dírku. A ono se tak stalo, talentovky mám necelý měsíc za sebou a teď se k tomu jen dokopat. Naštěstí tu mám tuto kamarádku, která to hned naplánovala, že dnes tam zajdem a tu dírku tam budu prostě mít! :D Jinak druhá dírka se mi líbí od páté třídy, když to tak počítám, a až nyní jsem se k tomu definitivně dostala! Juhuuuu :))) Kamarádka už jí pár let má a když se dozvěděla, že ji chci, tak že ona půjde na třetí :P A ano. Dnes jsem byla já a ona půjde příští pátek, jelikož jedou teď lyžovat a tlačila by ji helma. Každopádně, budeme mít stejnou náušnici a prostě to bude bomba :D
Co vám budu víc říkat. Bylo to strašně rychlé a najednou ji tam mám :) Možná o tom napíšu článek, máte-li zájem... Už se těším, až to ukážu ve třídě. Neřekla jsem jim o tom ani ň, tudíž budou čuměěět! Ho

Hahah, vážně se sama nad sebou bavím.... Říkám na skok a nakonec se takto rozepíšu... noooojooo...

Chci jít už spát. Ještě mám nápady, co bych napsala, ale nechci se rozepisovat. Popřípadně to napíšu do toho článku, ikdyž tu zas poslední dobou není moc velká aktivita. Pouze vysoká návštěvnost. (za což jsem mimochodem vděčná, ale ráda bych viděla i nějaké komentáře a debatování.. :()

Mějte se faajn, užívejte si prázdnin *le jí teď došlo, že někteří z vás nemají už příští týden jarňáky, poker face* a já se podle všeho v nejbližší době ozvu, jelikož mám psací náladu (radujte se, veselte se, možná že i An^ dopíšu ten pitomej článek o talentových zkouškách!!!)

xxx,
pa

obrázek z mého tumblru, sice už moc dírek, ale takhle to vypadá víc než luxusně!

Tumblr

27. ledna 2013 v 15:29 | Anushe^ |  ✯ Kolem blogu
Ahoj, přeji vám hezké nedělní odpoledne :)

Přišla jsem vám říct, že pokud někdo z vás má tumblr, může si mě přidat! Já ho mám založený asi od letních prázdnin a teď poslední dobou tam chodím každý den a jsem aktivní. A jelikož tam znám jen malou hrstku blogerek, budu ráda, když budete mými followery. Ráda si vás přidám :)

www.annneedscreativity.tumblr.comP.s.: článek o talentovkách mám už rozepsaný, tak snad ho už v nejbližší době dopíšu:)

Ed Sheeran - Give Me Love

17. ledna 2013 v 16:23 | Anushe^ |  ✯ Mp3
Právě má nejhranější. Ten moment, když konečně začne přestávka a rychle nahrabu v baťohu sluchátka a mobil, ucpu si uši a pak už nic okolo nevnímám.
(a taky ten aghhhrrr moment, když si školní zvonek umane, že nám zazvoní zpět na hodinu ani ne po 5 minutách - přesněji po 4:26 - místo 10...)
No. Stala se mou drogou. Nebudu vám to tajit.... (pst, zkuste ji taky! hehe)


Dozveřejněno

15. ledna 2013 v 20:10 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Tááák, mohu říct, že jsem KONEČNĚ dozveřejnila své staré deníky z rozepsaných. Netušila jsem, že se to tolik protáhne! :D Trochu se vám i za to omlouvám, že asi nikoho nebavilo číst nějaké deníky jeden nebo dva měsíce staré... :D Pardon.

Nové deníky nemám, protože jsem nestíhala si nic zapisovat. Měla jsem pak totiž už opravdu blízko před talentovkami, a tak jsem kreslila, kreslila a kreslila.

Ale teď! Teď mám už pohodu a klid a můžu sepsat velký článek o talentovkách (do budoucna to může leckomu pomoct, doufám..) a pak taky budu už fakt přidávat svou tvorbu. Chci být trochu víc aktivní.

Takže, teď jsem vám něco slíbila a budu to muset splnit, haha:) Ne, já chci.
An^

P.S.: Podotýkám, že všechny mé obrázky v deníkách si můžete prohlídnout v albumu mých fotografií (menu) a nebo přímo zde odkaz.


Pátek 14. prosince 2012 / Úžasný odpoledne na horké čokoládě s NK

15. ledna 2013 v 19:50 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Pátek 14. prosince 2012

Za chvíli je půlnoc a nevím proč, ale mám chuť si něco zapsat.

Je pátek.

Jakmile jsem po občance zaplula zpět do lavice, mohla jsem si konečně obrovsky oddychnout, na což jsem se tak těšila! 'jooo, už to mám za sebou. teď se můžu jen těšit na mou T.' (moje nejlepší kamarádka). Úplně tyhle momenty miluju! Prostě ten pocit, když už jsem vše splnila a nemusím se ničeho ztrachovat, co mě ještě čeká. I když jedna 'menší' (jasně, jasně) tu stále je. Ale to teď na chvíli z hlavy...

Dnešek jsem si maximálně užila. Ve škole bylo vlastně jedno vzrůšo nevzrůšo. Někdo omdlel, ale je to moc osobní.. A jinak po škole, ještě přesněji po tréninku, jsem šla konečně s tou kamarádkou si někam pokecat. Nakonec jsme zakotvily v kavárně, kde jsme byly již podruhé. Dala jsem si tam horkou čokoládu. Chutná mi tam moc ta šlehačka. Začínám si na tenhle ,super life' náramně zvykat. Ale to začlo až teď! Cca před více jak 14 dnima mě jiná kamarádka vzala takto do kavárny poprvé a já si to zamilovala ♥ Ta vůně, ta harmonie a k tomu teď ještě svíčky a celkové vánoční období :))) Je to nádhera. Pokuď někdo neví, jak si zpříjemnit s kamarádkou odpoledne, toto doporučuji já. (ano, já vím, že jsem děsně opožděná a tohle dělá už každý běžně, pardon, i'm loser..)
No, je to vážně super, ale nestíhám na to brát peníze :D Takže se musím krotit. Zvlášť, když nemám ještě ani jeden vánoční dárek :DDD (ne, fakt nekecám) Ale zítra to napravím, snad.

S kamarádkou jsme toho spoustu probraly. Je vážně skvělá. Pěkně se to protáhlo. Po sedmý jsme vycházely z kavárny a šly jsme ještě na chvíli do obchodního centra. Prošly jsme pár obchodů a pak skončily na našem místě v části rychlých občerstvení, čínských restaurací a kebabem. Kolem už byli spíš takové ty hvězdy, co tam s partou zabíjí páteční večer, takže jsme musely vypadat trochu loserovsky. :D
Měly jsme hlad, a tak T. koupila dohromady smažený sýr a hranolky (ano, musíme vše zas dojíst po tom tréninku:D). Byly jsme líné zajít do KFC, protože to je aaaaž naproti. Nojo, lemry :D U toho jsem se jí ve všem vyzpovídala, bylo to moc příjemný, že tu někdo pro mě takový je. :)
No a po osmý jí už jel autobus, tak jsem ji doprovodila a šla domů.


Takže zítra, za pár minut už dneska, mám v plánu nakoupit nějaké dárky. I když jen minimálně, protože velkou částí budou dárky DIY. Šetřím. (jooo, na kavárny, hahaa:D) A pak budu makat. Teď už fakt musím.

Víte, skoro o půlnoci se vážně píše děsně, protože vlastně nepřemýšlíte, co píšete... A taky se vám zavírají oči. Ale stejně dál pokračujete v psaní. Je to na hlavu. Měli byste se jít vyspat. Stále píšete, a pak mažete a opravujete... Ale to já dělat nechci, takže brčko

Středa 12. prosince 2012 / Strach a naštvanost

15. ledna 2013 v 19:34 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Středa 12. prosince 2012

Jsem nervózní. Bojím se.
Zítra opět píšem z přírodopisu a mně se to opět nechce učit. Achjo, achjo. Taky budeme psát z fyziky. Máme teď na suplování jinou fyzikářku, protože náš je dlouhodobě nemocný. Bude to (doufám) jednoduchý, ale stejnak se na to netěším. A v pátek píšeme z literatury, z dalších spisovatelů a taky mám na občanku informace, nééé -_-.
Poslední dva týdny jsme měli naprostý leháro. Nic jsme napsali a tyto 3 2 dny všechno na ráz. Pak v pondělí další test z angličtiny. Ale nestěžuju si. Dám to.
Spíš se bojím toho ubíhajícího času. Ona je už půlka prosince!!! Za pět týdnů dělám příjímačky. Fajn. Opravdu váážně to letí! Tenhle týden, další týden a pak vánoční prázdniny, pak možná dva dny školy, víkend a dva dny plného stresu a nervů...

Musím si toho ještě hodně zařídit. Protože já se ani pořádně nerozkoukala a voilá, je to tady!
Tenhle týden jsem byla vlastně naposledy na výtvarce, jelikož příští týden jdeme do divadla na nějaké představení no a pak další týden je už Štědrý den. A pak Silvestr a pak ... Nechci to furt opakovat.
Makat! Makat! Přesně to musím. Včera mi přišel první dopis ze SŠ. Rozzářily se mi oči, když mi to mamka oznámila. Je to trochu na hlavu, ale já se bála, aby jim ty přihlášky došly. Moc dobře známe Českou poštu. ;) Ale teď už tohle je O.K., a tak je o jednu pidi starost míň.
Přijde mi, že nic nedělám. Ale snad jsem jen slepá, doufám, že něco dělám! Zařídím si ještě vše, co se dá a o prázdninách budu na plné obrátky ještě makat!!!

Asi před čtrnácti dny jsem s kamarádkou sousedkou začla chodit večer venčit naše psy. Při cestách si povídáme o našich problémech, co se nám dnes přihodilo, líčíme si nervy z příjímaček na SŠ a navzájem se podporujem. Je to nejlepší, když máte někoho, kdo je na tom stejně a naprosto vás chápe!

Je mi zima. Sníh mám ráda, ale zimu ne. Já ráda teplo a sluníčko. Včera jsme konečně byly s mamkou v obchodě a já si koupila nějakou čepici. Je mi jedno, že možná vypadám blbě, ale já nehodlám mrznout! :D A minulej rok se mi i kvůli tomu dělaly lupy.
Jo a jinak jsem v pondělí v ZUŠce ztratila své super rukavice! ;) Nejspíš mně vypadly na schodech. A ony byly tak super! Byly dlouhé, až po předloktí, takže když jsem neměla dlouhý rukáv, tak mi nebyla zima a taky mi nelezl například při dělaní sněhových koulí sníh za rukavice! Do háje. Já jsem na sebe tak naštvaná! Před nedávnem jsem zas ztratila ve škole flashku. Nebo spíš jsem ji nechala v počítači -____-
Sakra, sakra, sakra!

Tyjo a to jsem si myslela, že toho dnes napíšu jen málo. Půjdu se asi učit ten příroďák.


Neděle 2. prosince 2012 / Možná zamilovanost

12. ledna 2013 v 23:32 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Neděle 2. prosince 2012

Mám se fajn, je mi skvěle. Teda řeknu vám, tento týden byl úžasnej! Po dloooouhý době fakt můžu říct, že jo! Musím jít už spát, ale teď si všeho užívám :) Mám suprový kámošky a právě ony mají největší podíl, že se mám tak, jak se mám!
Musím fakt jít, nejsem ani nachystaná do školy (oops). Třeba napíšu zítra. Uvidíme, jakou budu mít náladu. Já doufám, že stále taaakovouhle! :) Mám i menší důvod, proč se do školy těším, ale to si prozatím nechávám pro sebe.

čauvec!

Pátek 30. listopadu 2012 / Má-mám se sk-sk-skvěle!!!

12. ledna 2013 v 23:31 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Pátek 30. listopadu 2012

Řeknu vám, tento týden mám úžasně pohodovej. Hodněkrát suplovaný hodiny ve škole. Odpadlý tréninky. Dnes už pátek a právě teď jdu s kamarádkou od vedle někam do města, nejspíš do nějaké kavárny nebo tak.
Mám se fajn a zároveň mám jednu obavu. Dnes je 30. listopadu...

Středa 28. listopadu 2012 / Nemocná spolusedící

12. ledna 2013 v 23:29 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Středa 28. listopadu 2012

Moc se mi poslední dobou nechce psát do deníku, začla jsem praktikovat jiný způsob záznamu mého 'super života' :D Ale, přeci jen se vám něco napíšu.. :)

Kde začít? Tak třeba sobotou. V sobotu za mnou přijela moje nejlepší kámarádka a že dovytvoříme náš společný dárek pro naši další kamarádku, která v pondělí 26.11. oslavila patnácté narozeninyy (huhuu, už je velká holka!:D). Protáhlo se to a úplně vše jsme nestihly, ale předání se bude konat nevím kdy, takže je ještě čas. Co myslíte? Uhodli byste někdo, co jí budeme dávat? :) Já si jsem skoro stoprocentně jistá, že ne :D Pak vám sem dám fotografii nebo aspoň popis. Podle toho, jak mě budete prosit... :D :)

V pondělí jsme, nebo spíš naše třída, udělali zas nějaký ten průser. To by jinak nešlo, že ano. Hmmm, nevím, jestli to říct nebo neříct. Ale jo, 'někdo' polil vodou učitelskou židli a na stávající hodinu tam přišla na suplování zrovna jedna učitelka, co je trošičku přísnější. A ona si do toho sedla.... Takže, možná si dokážete představit, jaké zašlo divadlo. :/:D
Tento týden nám chybí učitel na matematiku a fyziku, takže máme většinou volné hodiny - jdeme na PC, posloucháme si písničky, atp. A taky je nemocná moje kamarádka a zároveň spolusedící, takže jsem částečně takové tělo bez duše. Pravděpodobně jsem to na ni naprskala já (:D), plus její mamka. Jelikož já měla před tejden hroznej chraplák, bolelo mě v krku a měla jsem rýmu. A kámoška má teď ke všemu ještě horečku. :D Takže, jsem fakt hodná kamarádka!
I když ona chtěla, když jsem přišla první den nachcípaná, abych ji nakazila :D Nechápala jsem proč, ale je to tak! :D Tudíž teď to má, hahah:DD

A dnes, ve středu, jsme byli spojení s vedlejší třídou, jelikož víc jak polovina naší třídy jela na výlet do Německa do Drážďan. Já nejela, protože nejela žádná má kamarádka a já nechtěla být forever alone :D a prostě bych si to neužila.. :) A moc toho nelituju, minulej rok jsem tam jela a to jsme byli v Legolandu, kde to bylo maximáálně bombastický! ;)))) Teď jeli jen do nějaké sklárny, drážďanské galerie a večer se projdou po náměstí, kde jsou vánoční trhy.
Zítra nás ve škole asi taky moc nebude a v pátek možná ta kámoška už přijde. A také se bude u nás na škole konat jakási strašidelná noční hra (huuuuu!). Bude to snad do desíti večer či co :)

Takže takhle:) Ještě, jak jsem dnes byla ve vedlejší třídě, tak jsem toho využila a nakreslila spoustu skic spolužáků (? nebo jak je nazvat, prakticky to jsou spolužáci). Z mé třídy mám snad všechny a kreslím je furt dokola a tady se mi přímo nabízely nové modely, takže jsem neodolala :):P Dnes jsem toho celkově naskicovala hodně. Kdybych takto kreslila i odpoledne, achjo achjo. Chci se donutit! Musím!


P.S.: Jak vám známkují angličtinu? Nám dají známku a k tomu nějaký dodatek - tady zrovna excellent, někomu good, fine atd :)


Článek, který nemá hlavu ani patu, ale je nadupaný radostí

10. ledna 2013 v 22:01 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem

Hurá, huráááá!

Trošku jsem prorokovala, jelikož se tak stalo. Udělala jsem talentovky! Zatím vím jen první školu, ale právě ona je ta podstatná :) Na tu chci od samého začátku víc. Druhou jsem měla jako pro stav nouze. Sice i tam mám (možná) šanci, protože jsem se dostala až k pohovoru, ale nevím. Spíš to nedopadne :)
Ale to mi vůůůůbec nevadí, protože můj sen se splnil! Dala jsem to!

Začnu sepisovat souhrn těch dvou dnů. Přesně tak, jak to dělaly i předešlé uchazečky přede mnou (a teď jsou úspěšně na oné škole:)))). Asi to bude chvilku trvat, vždyť mě někteří znáte... :D Ale budu se snažit!
Také dozveřejním (nyní už staré) deníky a začnu přidávat konečně svou tvorbu! Jak jsem slíbila na začátku školního roku :D

To je snad pro tuto chvíli všechno. Jsem unavená! Fuuuu.
Možná jste se přece jen něco dozvěděli! ...
  1. Jsem unavená
  2. Dala jsem to!

Nic víc, nic míň :) Mějte se skvěle jako já a čauvec

P.S.: Je tu někdo, kdo také dělal talentovky?

Sobota 5. ledna / Nervy velké

5. ledna 2013 v 23:56 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čauvec!
Opět to tu pustoší. Vrtá mi hlavou, čím to je? Blog mě baví. Navštěvuju ostatní blogy, mám tenhle svět ráda. Ale jaksi nestíhám nebo se mi spíš nechtějí psát vlastní články. Už jsem to předtím psala. Opakuje se to.
Teď i poruším svůj mini 'slib' - v rozepsaných mám stále ty své starší deníky a já se nedostala je ještě zveřejnit, a tak jsem chtěla, aby to šlo postupně. Právě to teď porušuju:D Ale, když to tak shrnu, můj život je teď fajn. Mám se dobře, užívám si ho s kamarádkami a něco se zkrátka furt děje! (což je dobře:)) Také nyní můžu zas po strašně dlouhé době říct, že mám nejlepší kamarádku:) což je strašně skvělej pocit!
A pak tu je také to, že za dva dny dělám příjímačky! Fuuu. Přesněji talentovky na dvě umělecké školy. Je to strááášně divné. Ohromně to uteklo! Pondělí a úterý tedy budou dny, který budou patřit mezi ty mé nejdůležitější v životě. Možná i v tuto chvíli budou na první příčce! Já se budu snažit všechny své pocity, nálady a postřehy pamatovat a pak z toho udělám velký článek, ale uvidíme, jak to dopadne. Vždyť mě znáte... Každopádně bych chtěla, protože to takto dělají i ostatní blogerky a třeba právě mně to teď moc pomáhá. Uvidíme, uvidíme.
Pokuď se podaří, asi pravděpodobně se hned ozvu, protože ta radost... áách, nechci říkat hop, dokuď nepřeskočím, ale pochopitelně jsem si to už představovala. Božínku:)) Strašně si to přeju, ale zároveň se děsně bojím. Konkurence bude veliká! V pondělí mi jde o všechno. Tam chci moc moc moc moc .. a ještě víc! A v úterý, kdybych se dostala, také budu ráda, ale nevěřím tomu. Pravděpodobnost je malá a přitom je (podle recenzí) o něco horší, než ta první. Jéjej..
Jak jsem na tom s nervy? Když se o tom začne mluvit, cítím jak ve mně začíná proudit adrenalin a jsem zkrátka nervózní. Jinak.. no, jde to. :) Nevím, jestli nejsem nervózní, že se to očekává. Ale to asi ne. Opravdu se bojím. Abych to nezkazila, bylo by to strašné..
Vím, proč se mi nechtějí psát články. Zabere mi to pak ještě další čas a jdu spát pozdě. Přitom v pondělí budeme muset vstávat někdy kolem páté, jelikož jedeme vlakem. Super. Zítra si během dne ještě budu muset schrupnout. Večer pravděpodobně půjdu ještě na zumbu. Prakticky nám to přikázala naše trenérka z aerobiku, protože nemáme kondičku :D Rozhodla o tom, když jsme dělaly kliky. Mně, trošku s údivem, šly v pohodě. Doma teď necvičím, akorát ve škole tělák. Byl to hřejivý pocit, když jsem viděla, jak holky neudělají jeden tricepsový klik a k tomu se jim směšně klepají ruce a já v klidu :D Sama jsem se divila, protože já moc svaly nemám :D Nejdřív jsem tam nechtěla jít, ale aspoň mě to rozproudí myšlenky a zrovna dneska jsem četla, že sport před příjímačkama je opravdu vhodný! :D A taky ještě uvidím kamarádky, což je super :)
Všichni kolem jsou děsně milí. Pokuď to někoho teprve bude čekat, tohle vás bude moc těšit! :) Že se o tebe zajímají, každý vám řekne, že na tebe bude ten osudný den myslet, darují vám různé talismánky... Fakt to je krásný ♥

Držte mi palce, musím to zvládnout! Jinak nevím, co budu dělat..
Mějte se famfárově a já se po příjímačkách, až se mi to rozleží v hlavě, ozvu. Snad to bude článek, který nebude mít hlavu a patu, ale bude nadupaný radostí (uuuch, prosím,prosíííííím!!!!)

xx,
Vaše Anushe^