Březen 2013

Nail design - NY City

28. března 2013 v 13:05 | Anushe^ |  ✯ Krása
Ahoj! Už tu dlouho (a tím myslím opravdu DLOUHO) nebyl žádný návod na nalakování nehtů a jelikož si nehty lakuju furt a furt, nahromadily se mi tu nějaké fotky s konečnými výsledky a s těma se dá udělat co? Dát je do speciálního článku spolu s návodem a třeba se někdo z vás inspiruje! ;)

Někdy na začátku března jsem konečně zkusila nail design s motivem New Yorku. No, výsledek se mi moc nelíbil. Nápad je dobrý, ale já na tohle prostě nejsem.. Každopádně jsem si to vyzkoušela, a tak si to můžu vyškrtnou z pomyslného seznamu, co chci zkusit za nail designy. ;)

Pondělí 25. března 2013 / Třída rebelů

25. března 2013 v 15:45 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čauky mňauky,
už je zase pondělí... Ale tento týden se přežít, když ve čtvrtek a pátek a pak další pondělí je volno, juhuu! Já si na každý den řekla nějakou motivaci, takže na dnešek jsem se těšila, že na dvojhodinovce těláku máme hrát volejbal (juhuu! a taky opravdu hrály) a za chvíli jdu na výtvarný kroužek. Zítra máme jen pět hodin (odpadlo odpoledko) a s kámoškou jdeme pomáhat na školní velikonoční jarmark a ve středu .. kurňa, na tu nic nemám :D ... tak třeba to, že je to poslední den a odpoledne mám trénink, tudíž se uvidíme s nejlepší kámoškou ;)
A jaký máte plány na prázdniny? Máte nějaký? Já teda ne :D Asi se budu válet a poflakovat :P Sestra nebude skoro doma, a tak bude klid. :) Budu se snažit ale hýbat, hlavně posilovat. Vážně musím.

Chtěla jsem vám sem hodit nějaké moje nové fotky, ale nejsem na svým pc, takže až příště. ;) Jinak ani nevím, co víc napsat. Dnes ve škole něco proběhlo.. Ještě kdybych si před pár dnima neříkala, že ta má třída to někdy vážně přehání. Ale dnes to bylo jen o jednom jedinci, ostatní s tim nemají nic společnýho. Nebudu psát oč jde, protože .. je těch důvodů víc, ale .. to je jedno. Fuuu, vážně se sama sobě divím, že mi to nevadí a jsem naprosto v pohodě. Zkrátka si asi hledím svýho a svůj názor mám jen ve své hlavě, maximálně ho sdělím jedné nebo druhé spolužačce. No nic.

Mějte se fajn, já letím na výtvarku,
papa :)

xx,
Anushe^

Tumblr_mk4izhuiyo1r0mqa4o1_400_large
Tumblr_mjyyt3c4j41rc6qcxo1_500_large
O1a011oi8m69r4lpp54k_large
Tumblr_mhrdgunpyd1r08xemo1_500_large
484296_670318279661927_586329204_n_large

Středa 20. března 2013 / Do something today that your future will thank you for.

20. března 2013 v 15:33 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čauko!
Rozhodla jsem se, jelikož jsem zas delší (?) dobu nic nenapsala, že vás potěším (či nepotěším) nějakým svým slovem... ;)

Mám se fajn. V pondělí odpoledne mi přivezli třídní trička - k ukončení devítky, takže jsme je teď dva dny ve škole nosili. Je to super, jak na vás všichni koukají a čtou si, co tam máme napsanýho a tak :D Zároveň to je takové smutné, už jen pár (a to fakt jen PÁR!) měsíců a šmitec.....


(Snažila jsem se o cool pomlku, asi to moc nepovedlo co? :D)

Zítra píšem z nezáživného příroďáku. Vážně mě vůbec nebaví. -_- A pak píšeme z angličtiny, mě zkouší z češtiny a v pátek píšem ze světové literatury. Chci se vidět, jak se to zas stihnu naučit, kurňa.
Jo a taky od sobotu hubnu držím dietu. V sobotu to fakt šlo, byla jsem si zaběhat, vypila jsem spooostu vody (já totiž skoro vůbec nepiju, víte?), ale v pondělí a úterý... grr! Rozdělala jsem si čokoládu a dál jsem měla ještě nějaký sladkosti. Kurňa, to se fakt nedokážu ovládat?! Musím si vytisknout ty thinspo obrázky a udělat další zeď s obrázky (viz minulý článek), jelikož mně to pak fakt pomáhá.. Ale dnes mám trénink a budeme to cvičit opět v kostýmech, tudíž mě zas nakopne to, že chci mít taky tak hubený nohy, jako některé holky z aerobiku! :) (ten pohled ze zadu mě fakt mučí!!!)
Fakt musím! Jen pro vaši představu, máme sukně/šaty, to je jedno, prostě máme holý nohy (+ silonky), takže proto. A taky se blíží léto a plavková sezóna a já letos opravdu chci něco udělat se svým tělem!

Mmm.. to je asi všechno, nějak mě nic nenapadá a hlavně se fakt musím jít teď naučit ten příroďák, jinak to vážně vše nedám...

Čus, papa
xx Anushe^

PS: Jak si užíváte první jarní den? Venku to je bomba, co? Sníh... JÁ UŽ CHCI OPRAVDOVÉ JARO! CHCI CHODIT VEN BĚHAT A JEZDIT NA IN-LINECH!!!
Sice se tímto dietním plánem neřídím, ale moc mě rozesmál :D:D

Tumblr_mfixc5woz61rxo9w5o1_1280_large
Je to tak!!! Kurňa An'..! (tohle si 100% vytisknu na tu zeď! (y))

Tumblr_mj74r9pvrn1r3bgbzo1_500_large

E23cb4b51326262b1e36361bcc825e6a_large

Tumblr_mj3s6wjmts1r5g9rso1_500_large

Tumblr_mj5a9rsaae1r7b6m0o4_500_large

Tumblr_mjx1kg7jia1rhefrio5_400_large