Duben 2013

Motivace ke cvičení aneb KEEP CALM and WORKOUT

21. dubna 2013 v 13:23 | Anushe^ |  ✯ Krása
Ahoj!
Dnes jsem vás přišla motivovat pomocí obrázků k tomu, abyste se konečně donutili zvednout a začli dělat něco pro své tělo! Ať už to potřebuješ, nebo ne, vždy je co zlepšovat. Minimálně budeš mít dobrý pocit, že děláš něco pro zdraví :)
Je to tady také pro ty, které si chtějí vylepšit postavu do plavek. Vlastně to sem dávám i pro sebe, protože mne tyto obrázky vždycky nabudí a nějakou tu chvíli opravdu něco dělám! :)

Venku už začíná být konečně hezky, takže můžeme vyrazit ven a zasportovat si. Doporučuju běhání, inline brusle nebo jízdu na kole. Pokud máte zahradu, hoďte něco na sebe, popadněte láhev s vodou a švihadlo a venku si pěkně zaskákejte. ;) I to je efektivní! Nakonec se protáhněte strečinkem a budete mít ze sebe dobrý pocit :) Jestliže ale nemáte zahradu, stejně jako já, jde skákat i doma (teda většinou). Já si našla místo v chodbě a je to v pohodě, takže to zkuste taky :)


Sobota 13. dubna 2013 / Let's be happy!

13. dubna 2013 v 22:29 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čááááuvec!
Tak jak to u vás jde? Fuuuu, co bych mohla vyprávět já?.. Nějak mě nic nenapadá. Teď jsem si tu četla své deníky z minulýho roku a omývala si mé zážitky. Měla jsem se fajn. Ale to i teď(!). Nechápu, na co si furt stěžuju.. Včera jsme po tréninku pokecaly s nejlepší kámoškou a já se díky tomu nad pár věci zamyslela a změnila názor(y). Bylo to jiné povídání, než-li kdo chodí s touhle a kdo povedl tamtu.. Opět mi to pomohlo a já se ve 2 věcech chci změnit. Chci se naučit radovat z maličkostí a ta druhá věc je žít zdravým životním stylem. Začala jsem už nedávno (někdo asi ví), ale teď to zas už nedodržuju, respektive jídlo nic moc a skoro necvičím, nepočítam-li tréninky, těláky, atd. Achjoooo. Ale já se k tomu donutím, jo a jo! Už začíná být snad KONEČNĚ hezky, takže začnu zase hezky běhat a k tomu přidám inline nebo kolo a bude!

Jinak co dál?.. Ve čtvrtek jsme si zkusili SCIA z matiky a přesto, že já přijímačky dělat nebudu, měla jsem ze třídy nejvíc bodů :DDD (máme tam samý blbce) No co, mně to může být jedno. Už se jim to blíží a já se těším na ty 2 dny, kdy budu moct být doma, protože všichni budou na přijímačkách a já bych jinak musela do osmiček - a to se mi fakt nechce:D - takže budu hezky doma :))
Minulý víkend jsem zas začla číst a jednu knížku jsem dočetla a dnes jsem pokračovala v další. Mám teda teď už jen rozečtený 3 knížky. Když já za to nemůžu, prostě vždy mám zrovna 'chuť' na jiný žánr! :D Máte to tak taky? A dnes jsem si také po delší době doma jentak něco nakreslila! Wohooo. Vlastně.. překreslila jsem přesně to, co mám tady v záhlaví :D :) Pak někdy vám to sem dám (joo, to určitě, já tak.. nikdy pak nic nedodržím, achjo!). Ale fakt se pokusím vzpomenout!

Také jsem začla pokračovat v třídní prezentaci (filmu - dělám to v Movie Makeru) na konec školního roku. Mě tohle moc baví, takže to dělám ráda, i když pomalu.. A co? Béčko to má už hotový pár měsíců a už to jen zkracujou, protože to mají příliš dlouhý, ale.. halóó!?! je čas! Je teprv duben! Omg o.O :D
Dále nám také začla sezóna, takže jezdíme po soutěžích. Zrovna zítra máme (pouze) vystoupení opět na basketu. Nemám to moc ráda, protože tam je možné, že mě uvidí někdo známý, kdežto na soutěži někde 50 km od našeho města fakt ne.. :D Ale přetrpím to ;)
Chtěla jsem si dneska ještě pustit nějakej film, ale už je pozdě a půjdu radši spát, když musím zítra nějak vypadat.. :D

Možná vás nudím stále těmi mými deníky, ale já se nějak na nic jiného nezmůžu.. Jojo, co se dá dělat...
Mějte se fajn, já jdu už zalehnout (stále nějak nemůžu vše dospat :/)

pa,
xx An'

já chci k mořiiiiii! :(
light-hues: wait…my popsicle… aww you got your z’s all over it
bits-of-glitter: ∞•∆•∞
Tumblr_mevlcvaa1x1rpt2juo1_500_large
Tumblr_ml7ju4d7y01rrt9pco1_500_large
Tumblr_ml5reqkthb1s65apdo1_500_large
aaaaaaaaaaaach..
2995_294140204051769_762427500_n_large
tak trošku vystihující mě... :)
Tumblr_mjod45xu8a1qed3v1o1_1280_large

Pondělí 1. dubna 2013 / Random deník

1. dubna 2013 v 17:02 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čau ahoj! :)
A máme tu už duben. Mně to tak strašně utíká! Ale fakt strašně!!! Já mám pocit, že je tak leden-únor, a že je spooustu času, ale ono už jen 3 měsíce a jsou letní prázdniny! A taky končím na základní škole.. A taky se loučíme s lidma ze třídy.. 9 let spolu a teď konec. A z toho tak 2 měsíce se budeme učit, jelikož v červnu, co si budeme povídat, se už moc neučí - ještě ke všemu v devítce, kde povinná docházka bude v 6 lidech :D Ooooooohh.

Už jste dneska někoho napálili? Já jen co jsem vstala, tak toho využila moje ségra a nachytala mě. Já ji potom teda taky, ale nebylo to nic moc :)

Musím přiznat, že mi ty prázdniny už stačí. Jakmile je volno, neudělám tuplem nic. Ani se pořádně nevyspím :D Jsem si říkala, jak zalehnu dřív a ráno se probudím krásně dospalá, ale to ne. Já nešla ani jednou dřív, vždycky mezi jedenáctou a půlnocí, jinak prostě ne :D A ráno jsem vstávala kolem devátý, wtf, to je na mě moc brzo! :D Takže ty parádní kruhy pod očima nezmizely, stále je mám, takže ve škole mi to zas bude slušet, super.. -_- Ale myslim, že jsem si v pátek v Reservedu koupila nový tričko, tak aspoň budou (snad) koukat spíš na něj, než na můj krásňoučký obličej :D ^_^ ... Dost, to by stačilo.

Včera po obědě jsme měly první vystoupení s letošní sestavou, vystupovaly jsme na basketu a já si naivně myslela, že tam tentokrát bude málo lidí, haha, to jsem moc neuhodla. No nic, nevermind. Pak jsme ještě s taťkou zašli na odpolední oběd - pizzu (dala jsem si už tradičně kuře a smetana♥) a doma jsem si pak stáhla žaluzie, zavřela se, zalezla do postele a koukala na Žáby k zulíbání. Pokuď to někdo zná, tak ví, že to není dvakrát dospělý na úrovni 14leté holky, ale mně se tato trilogie prostě líbí. Líbí se mi to přátelství těch dívek, líbí se mi jaká dobrodružství zažívají, líbí se mi, že kluci mají zájem i normální střelené holky a ne jen bičíz s blonďatou vyžehlenou hlavou, hrudník doupravený vycpávkami a nohy jako modelka... Včera jsem dokoukávala druhý díl a pak jsem pokračovala třetím dílem. Ten je nakonec stejně nejlepší, protože jsou už starší, ale přesto mají stejné zásady a jejich přátelství pokračuje dál. Náhodou je, že jsem si po zhlédnutí vyhledala hlavní účinkující a kluk, který se mi z toho tak nejvíc líbí, má dnes narozky, huhuu :D
Já si myslela, že dnes nic moc nenapíšu a vrhnu se na to, co jsem měla v plánu původně. Aaghhhh, no nevadí. Jdu na to teď.. Jelikož se mi v počítači hromadí fotografie, které nemám kam dát, ale přesto je nadále fotím, rozhodla jsem je dát aspoň sem. A pak možná na můj tumblr a pak možná na we♥it. :D Aktuálně jsem na tumblr mocmocmoc závislá, takže znovu připomínám, kdo má zájem, followněte si mě - můj tumblr tadyy.

Hodím sem fotky a něco málo k nim prohodím. Jsou celkem nové, nejstarší jsou asi +- měsíc staré. ;) Ok, jdu na to. (tenhle článek bude zas mega dlouhej, fuuu..)