Červen 2013

Miley Cyrus - We Can't Stop

29. června 2013 v 21:59 | Anushe^ |  ✯ Mp3
Dám to na pravou míru. Nejdřív jsem ji dvakrát nemusela, hlavně ten klip se mi nelíbil! Ale ve středu nám na vyřazování deváťáků hrála při nástupu (původně ji mělo mít béčko, spletli to, ale to nevadí!..) a mně se začla líbit. Nyní mi hraje stále dokola. Klip se mi nadále nelíbí, prostě ne, ale jinak... Ooooh!
Jinak mám (vele)úspěšně dochozenou devítiletou docházku a za mnou se zavřela jedna kapitola života... Poslední týdny jsme si moc užili a ničeho nelituju (no, něčeho jo, ale to není moje chyba a navíc se to i přes to, že škola skončila a normálně bychom ztatili kontakt, začlo skvěle vyvíjet a jsem z toho strašně happy! musím zaklepat, abych to nezakřikla a snad se ještě něco dalšího vyklube! jupíjej!)
Nějak si to všechno úplně neuvědomuju - např. vůbec mi to nepřipomíná prázdniny :D Chci lepší počasí! Ale jinak tyto prázdniny by mohly být velmi dobré :) Těším se. Co vy? Jaké máte plány?

Kvůli mé nesympatii vůči klipu vám sem dám jen audio. Pokuď někdo ještě neviděl oficiální klip a je na něj zvědavý, vyhledejte si ho :)


Středa 12. června 2013 / I'm alive

25. června 2013 v 16:17 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
___________________________________________________________________
Tento článek tu měl být již onen den, ale jaksi jsem ho nestihla večer zveřejnit a potom jsem neměla vůbec čas - přípravy na konec šk. roku.
Dělala jsem třídní prezentaci - tenhle pátek jsem ji musela mít hotovou a já ji dodělala až o půl čtvrtý ráno (!!!), protože až v tu chvíli jsem s ní byla spokojená. Ale cajk - byla jsem ready! :D (ale nemyslete si, že jsem ji dělala na poslední chvíli, já ji dělala asi měsíc předtím, ale vždy po kouskách a bylo to strašně zdlouhavý... ale jsem s ní spokojená a asi ji mám i lepší než vedlejší třída O:)))
Jo a taky jsme měli různé akce se třídou, 2x koupálko, teď jsme byli 2x zkoušet na zítřejší rozlučku (máme ji v kině, s nástupem ve dvojci, Áčková a Béčková prezentace a film) a taky jsem minulej tejden byla tak jako zvláštně nemocná - ráno vždy dobrý a kolem 11.h. mě začla příšerně bolet hlava a i celé tělo a následně jsem měla i horečku... Ve středu jsem se na to už vykašlala a zůstala doma a od čtvrtka už dobrý, díky bohu... -_-
A dneska od pěti máme setkání s naší třídní z první třídy a i spolužáky, kteří k nám tenkrát chodili :) Takhle jsme se scházeli vždycky a teď po dlouhý době znovu... :) Je to strašný, že to je už poslední týden... Ale užívám(e) si ho :)
Tak to by na upřesnění stačilo a teď už ten článek...
zatím..
___________________________________________________________________

Čauko, hlásím, že žiju!
Vše je fajn. Dobré zprávy se střídají s občas špatnými, náladu mám ve směs dobrou. Aby ne, když je opět zase hezky, ve škole se už skoro vůbec neučíme a podařilo se mi zachránit fyziku s matikou (doufám, že mi fakt neudělá žádný naschvál..). :)

To tak letí!

Ne, to nemá cenu ani rozebírat.. Mně je to vždycky strašně líto:( ....

Od víkendu cvičím podle 30 denního plánu, asi znáte (viz. weheartit). Včera jsem měla zrovna odpočinek, ale kámoška mě vytáhla na brusle - myslela jsem si, že si dneska nesednu ani na WC, a světe div se! absolutně mě vůbec nic nebolí!!! wohooo :) Akorát z bruslí mám jednu vlastně dvě zábavný historky. Řekly jsme si, že si cestou zajedem na točenou zmrzlinu. První - zavřeno, druhá - zavřeno, třetí - opět zavřeno... :D:D A tak jsme objely celý centrum našeho super města a až na pátý pokus jsme měly štěstí! :D
A druhá historka...
hahah, bože!, kdybyste to viděli! :D Na bruslích si troufám říct, že umím celkem velmi dobře, ale jaksi jsem před delší dobou přestala brzdit klasicky tou zadní brzdou a většinou udělám nějaký smyk nebo dám špičky k sobě a brusle se zastaví.. Jenže to se nedá udělat, když jedete po větším strmým kopci dolů a ke všemu po nedvakrát dobrém chodníku, kde jsou každou chvilku nějaké výmoly a na konci chodník úplně končí v zatáčce a je tam pouze silnice (y) :D Nějak jsem si to neuvědomovala a jela jsem, ale pak v půlce zjišťuju, že to fakt moc nebrzdí a za chvíli ten chodník končí! Já byla po*raná! :D (fakt to přiznám) Už jsem se viděla na zemi odřená, protože já frajerka neměla chrániče. Už se blížil konec chodníku a já neviděla do zatáčky, takže jsem nevěděla, zda-li jede či nejede auto - a riskovat to, to fakticky ne, nejsem idiot! :D (teď mě tak napadá, není tam náhodou taková ta značka s vypouklým zrcadlem?!?:DDD bože, jestli jo, tak jsem fakt blbá:D) - no nic, pokračuju... - Jelikož jsem jela až moc rychle, neměla jsem možnost zabrzdit jinak, než prudce narazit do plechové budovy, kterou šikmo končil chodník. Byla to fakt velká rána :D Trošku jsem se i přilepila tváří na tu budovu, ale udržela jsem se !!! Nic mi nebylo, jen prostě trošku trapásek sama pro sebe :D (kámoška jela naštěstí za mnou a když jsem narazila, tak ve výhledu měla zrovna plot, takže nic neviděla:DDD) Ale i tak se mi smála - prý jsem vypadala zezadu vtipne, jak jsem se snažila brzdit.. - no, kdyby viděla i to, co následně pokračovalo, asi by se válela po zemi:DDD Hlavní je, že jsem zdravá a nikdo mě neviděl:D
A ponaučení je: musím si zas připomenout to klasické brzdění! :D

Ale tím vás nechci odrazovat, běžte ven, sportujte! Jen si dávejte pozor na takovéhle zrádné kopce :D:D

Internet mi stále nejde, ale vypadá to, že se to snadkonečně rozhoupe! Jak mi přes měsíc nejde na notebooku internet, tak jsem ale začla divoce číst a za dva týdny jsem stihla přečíst dvě knihy :) Byla jsem na sebe pyšná. Ty knížky doporučuju - strašně suprově se čtou. Jsou napsané formou e-mailů, zpráv, vzkazů, ...
Meg Cabotová - Jak začíná láska a Jak neztratit lásku
Když mi je kamarádka přivezla, koukala jsem skepticky na ten obal a název, ale hned podotkla, že název to je divný, ale příběh je skvělej. A taky že je! Je to o NewYorkčankách, které pracují pro NY noviny a nevídaným způsobem narazí na perfektní chlapy, což by je ani ve snu nenapadlo. Hrají tam roli i nejlepší kamarádky, denní zážitky z NY atd, atd. Fakt doporučuju! :)
Kvůli čtení jsem chodila pozdě spát, ale já jsem na ty knížky byla vážně závislá:) Myslela jsem na ně i ve škole, ale pak jsem to vyřešila, vzala si je i tam :D (ok, jen jednou, odpoledne jsem to už dočetla). Teď mám na čtení další, ale zatím jsem nezačla - makám teď hlavně na třídní prezentaci, která se bude promítat na naší rozlučce poslední tejden. Musím ještě pohnout... Ale baví mě to.
Co myslíte, půjde to pustit, když to nedělám jako klasickou prezentaci v PowerPointu, ale v MovieMakeru? Mělo by, ne? Bude se to pouštět v kině. Joo, to musí... :D OPOVAŽTE SE NĚKDO ŘÍCT, ŽE NE ! :D:D Předělávat to vážně nechci.

Oh, bože, já jsem se zas rozkecala... Vlepte mi už fakt facku!.. :D

Mějte se fajn a já se zas co nejdřív ozvu (snad už ze svého milovaného)
Pa!

tyhle koláže mě začly bavit, takže to budu takto dělat asi často... vejde se tam spoustu těch mých nezajímavých nicotin, takže... od příště! :)))