Září 2013

Již 2 týdny středoškolačkou

14. září 2013 v 18:03 | Anushe^ |  ✯ Den za dnem
Čiao!

A jsem po nějaké době opět tu. A nyní už jako středoškolačka. Nebo také studentka!

Vše je úplně jiné!

A ačkoliv jsem se té změny bála a poslední měsíc jsem se spíš chtěla někam zašít a už nevylízt, ničeho nelituju. Na intru to je všechno úplně v pohodě, přijde mi, jako bych metrem jezdila rok a ne dva týdny a život v Praze je vážně supr. K tomu všemu nám to velice zlepšilo vztah s mojí sestrou a vlastně i s mými rodiči. Už ten první týden jsem se ohromně osamostnila a v životě bych neřekla, že bych si všechny tyto věci dokázala zařídit sama. Jsem na sebe pyšná.
Vážím si domova, dokonce svého města, na které jsem ještě na základce nadávala a říkala, jak se těším až odsuď vypadnu :D Prostě vám to otevře oči, změní názory a strašně vás to osamostatní. Je to skvělé...

Teď pronesu větu (resp. věty), kterou jsem četla před rokem na blogu jedné dívky, která byla úplně ve stejné situaci jako já. Pokud někdo máte příležitost se vykašlat na svůj starý život, i když by ten život byl sebelepší, chyťte tu příležitost za pačesy a začněte odznova. Nenechte se ovlivnit strachem z neznámého, skočte do toho po hlavě. Nebudete litovat!

Anushe^